Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S jedne strane imamo covjeka koji u dvije i po jebene godine koliko je trener jedne prve ekipe ima tri osvojena trofeja u LS, sve tri uzastopne, sto niko nikad vise nece uraditi, moze jedino on da broji do cetiri, s druge strane imamo covjeka koji gubi sedmo ili osmo uzastopno finale, a ovaj prvi je toliko osporavan, dok je ovaj drugi toliko postovan. Paradoks.
    sigpic

    Comment


    • Nije da nisam najavio kakvi će golovi past za titulu
      Mane je morao ući đonom u potkoljenicu smeća zvanog Ramos i slomiti mu nogu, to bi nekako ispralo gorak ukus još jedne Zizu cirkusijade.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Mislim da je zavrsio karijeru lik.
        Isto tako mislim Nesretna utakmica za Liverpul ,golman i povreda Salaha...
        GIFSoup

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          S jedne strane imamo covjeka koji u dvije i po jebene godine koliko je trener jedne prve ekipe ima tri osvojena trofeja u LS, sve tri uzastopne, sto niko nikad vise nece uraditi, moze jedino on da broji do cetiri, s druge strane imamo covjeka koji gubi sedmo ili osmo uzastopno finale, a ovaj prvi je toliko osporavan, dok je ovaj drugi toliko postovan. Paradoks.
          Ne lupetaj gluposti. Najboljem igracu stoka slomi ruku, jel si ti retard sta si?
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Ne lupetaj gluposti.
            Sta znaci osjetno?
            sigpic

            Comment


            • Klopp je ovde kriv.

              Daješ šanse Minjoleima i Kariusima, ne dovodiš golmana. Sve se vraća, sve se plaća.

              Nismo zaslužili da izgubimo 3-1. Nismo, ali imamo na golu katastrofu.

              Da li je ovo najlakše i najopuštenije dobijeno finale ikad?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Ne moze ovo Real da osvoji,zapisano je u vremenu da Liverpul uzme ovo sto bi rekao Baja.
                Hoće li moći Rafaelo dogurati do druge sedmice?

                Comment


                • Što kaže notorius nije to do Karijusa, to je do Zizua. Najveći user u istoriji fudbala.

                  Sad, da li bi Real dao ove golove da im je trebalo, na neki drugi način da nisu na ovaj, ostaće pitanje.

                  Mislim da je Ramosova poluga rešila meč, a ne greške mučenog Karijusa.

                  Comment


                  • Kad sam pisao celu sezonu da Karius ne sme biti prvi golman i da je kanta klasicna isto kao i Minjole, svi sa foruma sto navijaju za LFC rekli mi da karius top golman i da zasluzuje mesto u prvom timu, da se popravio i da lupam.
                    Isto tako u fazonu rekli pogledaj koliko imamo CS-ova u PL, hahah ako je CS merilo golmana onda ja ne znam. Prodati ga nakon ovoga odmah, da je srece sam da napusti klub od sramote.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      S jedne strane imamo covjeka koji u dvije i po jebene godine koliko je trener jedne prve ekipe ima tri osvojena trofeja u LS, sve tri uzastopne, sto niko nikad vise nece uraditi, moze jedino on da broji do cetiri, s druge strane imamo covjeka koji gubi sedmo ili osmo uzastopno finale, a ovaj prvi je toliko osporavan, dok je ovaj drugi toliko postovan. Paradoks.
                      Da li si stvarno ovo napisao?

                      Comment


                      • Koliko loša utakmica...

                        Žao mi Salaha.

                        Comment


                        • A davno sam reko, osvojice ovi i 50 LS. Stvoreni za ovo takmicenje, ne znam kakve vudu magije ljudi prosipaju ali ovo je nerealno koliko ih sere.

                          Comment


                          • Ma da ima i malo blama sam bi lik otisao. Da ga ne teraju

                            Comment


                            • Stari, NAJVECI SI. Povuci se vec nocas i nece te stici narednih 50 godina da se bave poslom..

                              sigpic

                              Comment


                              • Ludilo je veće uz činjenicu da se Klopp nastavlja pojačavati u napadu, a pozadi cirkus.

                                Comment

                                Working...
                                X