Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Karvahal gotov.
    Sta je ovo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ramos je ološ.

      Ipak mislim da je ovo bilo za 2,3 blokade. Mislim da su ligament otišli. A i SP za Salaha.

      Comment


      • Ukoliko izostane sa svetskog,mislim da Egipćani ubijaju Ramosa u Rusiji.
        Eidt:Gore finale u životu nisam gledao
        sigpic

        Comment


        • To je Ramos, ne postoji veće smeće u svijetu fudbala. Čestitke Realu jer su još jednom prevazišli protivnika bez najboljeg igrača, koji put u nizu to više niko ne zna. Sjajna generacija koja još jednom ne igra ništa ali na kraju divljenje jer su osvojili, nije bitno kako, njima je sve dozvoljeno

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ima pravde...drkadzija ce autogol da postigne...
            Nadam se jer ovaj raspali i isforsirani klub ne zasluzuje titulu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              To je Ramos, ne postoji veće smeće u svijetu fudbala. Čestitke Realu jer su još jednom prevazišli protivnika bez najboljeg igrača, koji put u nizu to više niko ne zna. Sjajna generacija koja još jednom ne igra ništa ali na kraju divljenje jer su osvojili, nije bitno kako, njima je sve dozvoljeno
              Sta odmah mracis dobija ovo Liverpul.Odmah neke crne prognoze dajes bas si pesimista.

              Comment




              • Po ovome što vidim otišli ligamenti ramena. Kao što sam i mislio.

                Comment


                • Kvalitetna poluga, bravo Ramos

                  Comment


                  • Liverpool dosta bolji do povrede Salaha...ogroman uticaj na igru ima....velika steta...vraski tesko ce ovo biti sada...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Drzao ga za desnu ruku a Salah udario svom silom u levo rame. Bas steta. I umesto da Liverpul grize za njega sad, oni pustili inicijativu Realu

                      Comment


                      • Kakav je bezvezbjak ovaj Aca...pihhhh

                        Pomocni se kod ofsajda pogubio... potrebno mu je bilo vestacko disanje..

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Psihicki smo slomljeni.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Kakav je bezvezbjak ovaj Aca...pihhhh

                            Pomocni se kod ofsajda pogubio... potrebno mu je bilo vestacko disanje..

                            tt
                            Imao srecu da je Karijus odbranio inace drvlje i kamenje


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Liverpul druga ekipa bez Salaha, Lallana covek nije odigrao utakmicu sest meseci. Ako se ne budu probudili u drugom, ovo je kraj.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Malo je sacekao jer Ronaldov ofsajd nije ni video -.-

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X