Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok sam nešto sklanjao po sobi nisam video trenutak gde se s*ebo.


    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Vraca mu se za ono protiv Ronalda u finalu.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Karma je čudo.
        Nažalost nije morala sada doći.
        Originally posted by Ser Gagi View Post
        Vraca mu se za ono protiv Ronalda u finalu.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Grizman baš rešio da se osvojenim trofejom otisne put Kamp Noua.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Grizman pokazuje Germainu kako se rešava 1 na 1.

            Inteligentan gol. Sve pohvale i za Kokea.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Olimpik je svoju kapitulaciju potpisao po izlasku prve violine Pajeta.
              Atletiko rutinirano završava celokupan posao na startu drugog dela.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Koliko me ruzni prljavi zloća uvek zasmeje ovim novinarskim stilom pisanja. Samo nastavi brate. Baš volim da čitam.

                Atletiko brutalan. Brutalna ekipa. Posle Reala i Barselone tu su odmah. Jači i od Bajerna, Livera, Juvea, ma svih svih. Brutalni Španci.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Koliko me ruzni prljavi zloća uvek zasmeje ovim novinarskim stilom pisanja. Samo nastavi brate. Baš volim da čitam.

                  Atletiko brutalan. Brutalna ekipa. Posle Reala i Barselone tu su odmah. Jači i od Bajerna, Livera, Juvea, ma svih svih. Brutalni Španci.
                  Ote mi se kontroli [emoji3]
                  Pre svega su kompaktni. Nema preteranih individua ali svako igra ono što Simeone zahteva od njega + fizički i taktički besprekorni. Umetnost je Atletiku ne dati gol, već stvoriti šansu.
                  Zato je German morao u prvom dati zicer, više neće imati onakav poklon.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 16-05-18, 21:11.

                  Comment


                  • Kakav pregled ima Koke. Dok primi loptu, on 3 puta proveri oko sebe gde su igrači. Sad bez gledanja rutinski pas, samo zato što je pogledao nekoliko puta pre prijema lopte.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bravo Colo,majstore,doci i LS jednog dana,nije da nismo najavili i ocekivali cim su ispali iz grupa LS,al perfektno odradjena utakmica,jedini propust na pocetku kad su ispali,ali Zermen nije umeo...i ova stativa Mitroglua ,al to i nije propust ,koliko odlican skok Grka

                      Comment


                      • Steta sto su protiv jebenog Qarabaga u dvije tekme uzeli 2 boda.

                        Da li je Grizi zavrsio svoju pricu sa Atleticom?

                        Comment


                        • Da nisi ispali onako iz LŠ... od Quarabaga...

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Da li je Grizi zavrsio svoju pricu sa Atleticom?
                            Jeste.

                            Comment


                            • Ja mislim da jeste i da ce u Barsu,jedino ako ga Colo nekim cudom ne ubedi i zadrzi,steta volim igraca a otice ce mi u omrazeni klub

                              A sto se tice Qarabaga,ubedjen sam da bi prosli da je bio tad sa njima Costa,bas im ja falio jedan takav da razbije bunker i odvuce par igraca Azera,bas steta ,sto je kasno dosao,pakleno bi bilo svakom sa ATM u LS...
                              Last edited by 61563; 16-05-18, 21:56.

                              Comment


                              • Prosle sezone su ga jedva sacuvali. Barsa je spremna da aktivira klauzulu od 100 milki.

                                Comment

                                Working...
                                X