Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mazic,nije neznalica,al je covek..od zadatka pa onda neki put deluje kao neznalica al ustvari on sve to dobro "odradi",a lepo je poguran jos odavno iz naseg saveza,zna on da sudi al nije jedini,al eto za njega su se nasi opredelili da ga guraju,al zna i da odradi ako i za koga treba...a sto si finala tice jedino je pitanje dal ce RM dati vise od 3.5 gola i pobediti ili manje i pobediti...po ocekivanju, jer realno najjacisu tim u evropi uz sve greske sudija kojih ima na sve strane,realno vise je Roma ostecena od Bajerna pa nikom nista,al ajde dzabe LFC finale kad ge nece osvojiti...a pamte se se samo sampioni...realno gledano od najlkse grupe i preko najalkseg zreba su i dosli do finala,ko racuna prevaru kao ozbiljnog rivala sta da mu ja radim
    Last edited by 61563; 08-05-18, 14:59.

    Comment


    • Bravo fiksni, to i ja mislim. Ili 6 ili 5:0 za Real.
      Da se i mi slozimo nekad.

      Prvo Klopp=Flopp, a zreb smesan raspali Porto u prvoj rundi, posle prosecan tim Sitija koji predvodi prevariola i onda Roma koja ni sama ne zna kako se nasla u polufinalu slucajno izbacila Barsu.
      Last edited by Brian McShtull; 08-05-18, 15:06.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Tacno tako Adame,samo sto ja to stvarno mislim ,i to jeste tako,a ti mislis kontra radi malera i nadas se cudu..sto se mene tice nek izgubite i iz nepostojeg penala...kad ste vec 2005 otisli u F posle nepostojeceg gola u SF,kog je video samo sudija i niko drugi na stadionu...pa da vam se malo vrati

        Comment


        • Liverpul i ima najviše šanse na jednu utakmicu i uz Mažića, zavisi za koga su mu rekli da navlači. Žreb je lakši bio, ali je to nevažno.

          Važno je prvo što se Real neće zaleteti kao Man Siti sa posedom, što Real može dobro da se nosi sa presingom. Real ima jači vezni red, Liverpulova odbrana je upitna. Liverpul ima crne rupe od oko 20 minuta, Real gotovo uvek ima gol ni iz čega, kao Milan pre 10 i kusur godina. Realovi igrači imaju rutinu igranja i osvajanja, Liverpulovi ne.

          Protiv jačih odbrana Junajted i Čelzi Liverpul nije briljirao. Liverpul ima Lovrena, Real nema.

          Realno, 80:20 za Real, realno. A što se mene tiče ko god da pobedi biću srećan, da li Liverpul ili Real da osvoji treću uzastopnu.

          Samo kažem svoje mišljenje da je pretanak vezni red i odbrana prilično upitna na čelu sa golmanom. A Real baš nema tu neku tipičnu igru kao Siti da fura posed, mogu da ne šutnu 40. minuta na gol pa da daju iz neke banalne akcije. Zato su i najopasniji.

          Comment


          • Slazem se da je nevazno ,jbg neko takav zreb nekom PSZ,Bajern...nego samo primer,koji odslikava zasto mislim da LFC tesko ista moze RM u finalu,jer da je njima zapao Bajern,PSZ,Barsa,pa i MU tesko da bi LFC prosao....nekako prodjose Romu,koja je na ludilo prosla Barsu i koja ni nema odbranu prakticno,i realno je bajka sta je napravila ove sezone,iako navijam za nju to je realnost,ko sto je realnost da RM nakanta LFC u finalu...a sve si lepo opisao igracki zasto da se ne ponavljam...realno ni Mazic nece biti potreban

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Slazem se da je nevazno ,jbg neko takav zreb nekom PSZ,Bajern...nego samo primer,koji odslikava zasto mislim da LFC tesko ista moze RM u finalu,jer da je njima zapao Bajern,PSZ,Barsa,pa i MU tesko da bi LFC prosao....nekako prodjose Romu,koja je na ludilo prosla Barsu i koja ni nema odbranu prakticno,i realno je bajka sta je napravila ove sezone,iako navijam za nju to je realnost,ko sto je realnost da RM nakanta LFC u finalu...a sve si lepo opisao igracki zasto da se ne ponavljam...realno ni Mazic nece biti potreban
              Potpisujem.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Atletico

                Spoiler


                Marseille

                Spoiler

                Comment


                • Bože, jel Adil Rami ima pratnju svoje pratilje plave sex bombe Pamele.
                  Posle dužeg vremena uživanje gledati umetnika u kopačkama Dimitri Pajeta. Nisam ga gledao još iz vremena dok je bio Čekićar.

                  Comment


                  • Veze nema ovaj Germain.

                    Comment


                    • Ovo mora da se koristi protiv Atletika. Neće biti puno ovako čistih šansi.

                      Baš lepa kontrica.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Atletico iz greske u gresku, neprepoznatljivi su.

                        Comment


                        • Kada napraviš ovakav kiks u borbi za trofej ni nisi za osvajanje prestižnog trofeja.
                          Promašaj Germana veoma brzo doš'o na naplatu.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Naivno, nema šta.

                            Sad će da upadnu u Atletikovu igru.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Panika kod Mandande pri povratnim loptama.
                              Treba sada Garsija pronaći recept ne bi li što pre izbrisali iz sećanja poklon gol.
                              Trenutno sve ide na špansku vodenicu.
                              Verujem u nekakvu magiju pre svega Pajeta.
                              Pa ne mogu da verujem ovo sa Pajetom [emoji30]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 16-05-18, 20:20.

                              Comment


                              • Koji bedak za Pajeta. Izbedačih se kao da mi je brat...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X