Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad necu zaboraviti kako ga je olos iz Liverpoola ocenio

    https://www.liverpoolecho.co.uk/spor...econd-11042222

    Comment


    • Velika cast za Milorada i ekipu, bravo, zasluzili ste.
      Sklon je Mazic pokazivanju kartona i penalima tako da bi to moglo ocekivati u finalu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Nikad necu zaboraviti kako ga je olos iz Liverpoola ocenio

        https://www.liverpoolecho.co.uk/spor...econd-11042222
        Olos iz Engleske*. Sva sreca pa ce njihove sudije izdominirati na ovom svetskom
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Sreca pa ga dobri narod iz domovine postuje.

          http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...a-vremena.html
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Mazic iz sezone u sezonu sve vise napreduje.

            Comment


            • Mažić jedan od najgorih sudija. To sve potvrdjuje moju tezu da stavljaju poslušnike željne napredovanja da sude. Usraće finale, to je tipična neznalica.

              Last edited by Cassius Clay; 08-05-18, 03:33.

              Comment


              • "To je zato što je Srbin, mali Rus, Amerkanci ne volu Slovene da sude i Enlezi i Nemci"..."Uspeo čovek u životu a vi mu se smejete, serbskaaa posla".

                Ja kažem otvoreno da je Mažić neznalica i da je ovog skandal. Da jedna takva neznalica sudi bilo šta, sprema se opet neko epsko finale tipa Istanbula. Inače ne bi tog šarlatana stavljali.

                Bravo za moju Zvezdu što je prepoznala neznalicu.

                Evo videćete posle finala šta će biti. Pa njima trebaju pajaci da se ograde posle i kažu Milorad neki iz neke tamo pizdovine je zajebao finale, UEFA se ogradjuje od grešaka. Ozbiljno razmišljamo o uvodjenju VAR sistema.

                Kao kad su SAD bombardovale same sebi bliznakinje tj raznele pa odmah uvele novo zakonodavstvo i ukinule slobodu pojedinca pa krenule u pohode osvajačke.

                Tako će ovde Mažić da usere motku pa će oni VAR od sledeće godine nametnuti svima. Kao mora.
                Last edited by Cassius Clay; 08-05-18, 03:42.

                Comment


                • Meni je baš drago da Milorad Mažić sudi finale Lige šampiona.
                  To je posredno i veliko priznanje za našu zemlju, UEFA je mogla da bira bilo koga u Evropi, Bundesliga, Serije A, Holandija, Francuska, Rusija.. i odlučili su se za našeg čoveka.

                  Što se stila suđenja tiče, Holandija/Škotska/Engleska imaju najbolji stil suđenja, mnogo bolji od ovog što UEFA propagira.
                  Najbolje sudije trenutno su:
                  1. Björn Kuipers
                  2. Deniz Aytekin
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Nama su uvek važnija priznanja nekih sudija, tenisera, rvača a ne matematičara, hemičara, fizičara.

                    Šta je veliko priznanje? Što neki Milorad sudi na nekim livadama neki meč koji ima 0 doprinosa za boljitak države, kako on svoje tako i drugi. To je individualno priznanje.

                    Comment


                    • Jedini skandal u cijeloj prici je to saopstenje CZ.

                      Comment


                      • Polako Barselonista, ti ćeš prvi kukati posle finala kad navuče na Real potencijalno. Ne znate vi ko je Milorad Mažić, i probio se u UEFA jer je bio poslušan.

                        Comment


                        • Mazica jedino kao fudbalskog sudiju poznajem, ostalo nista ne znam.

                          Nisam ja nikada kukao, tako da nema potrebe da se na taj nacin obracas.

                          Comment


                          • Uzdam se u Mažića da će neku 50:50 situaciju odsuditi u korist Liverpola koja će im doneti trofej i tako bar malo ispeglati ljage svojih prethodnika koji su Real dovukli do finala.

                            Jel istina da je Skomina trebao da sudi finale, ali je sklonjen zbog suđenja Roma-Liver?

                            Uroše ne pokušavaj da opravdaš sramno saopštenje FKCZ. Shvati da taj klub nisu ni uprava, ni igrači, oni su prolazni. Ime i navijači su konstanta.

                            Comment


                            • Ne branim stav nego se slažem sa istim. Mažić je najopasnija vrsta. Ne voli on ni Zvezdu ni Partizan. Pravi neke kompromise, iživlajva se, misli da je veći od oba kluba. Malo se zaneo.

                              https://www.google.com/amp/s/www.101...ree-mazic/amp/

                              Goku i sam znaš da je loš sudija. Jedva čekam finale da MikiMaža pokvari sve.
                              Last edited by Cassius Clay; 08-05-18, 12:32.

                              Comment


                              • O majko mila...covek mrtav ladan za sudiju koji sudi finale najvaznijeg klupskog takmicenja na svetu, kaze da je neznalica...

                                Ovo je da pozavidi i dr.mr. terzinjo, licno...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X