Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Neka ti isti posteni ljudi podsete na nacin na koji je Partizan osvoji titule 1986. i 1987. tj pripisao ih sebi iako ih UEFA ne priznaje a priznaje Zvezdi i Vardaru, kao sto FSMakedonije priznaje tom istom Vardaru. Ajmo Dekinjo, podrska. I titulu Zvezdi iz 1946. kao sto je HNS priznao Hajduku 1941,45,46. Ajde podrska za postenog Urosa.
    Evo imaš podršku ako si u pravu, ja sam uvek na strani pravde.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Sta laprda ovaj Uros, decko prica neke gluposti ni sam ne veruje u iste.
      Videh taj Atletiko, 2 puta nereseno sa mocnim Karabagom, sad igraju LE, uf jako takmicenje. Ovaj Lfc se raduje ovakvom prolazu, pregazice ih Real i bez sudija, limitirana ekipa, dobri samo kad napadaju, a kad se brane ocajni.
      Zamisli raduju se ljudi prolasku u finale Lige Sampiona, kakvi debili. Kazes nekome da lupa gluposti i onda napises to, hahahahha neverovatno.

      Jedino ako su simpatizeri Juventusa prestali da se raduju ulasku u finale jer svi znamo sto.

      Bravo Liverpool, nestvaran uspeh, kapa dole doktore Jirgene.
      Last edited by mark !t zer0; 02-05-18, 21:57.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ne branim ja Real Madrid Dusane, niti svoju Zvezdu, da su preposteni, ali kad te klubove osudjuju navijaci Partizana, Juventusa, Barselone... Treba reci da su svi bili gurani, neko vise, neko manje. Treba se i nametnuti da te guraju. Nije valjda da Spanci imaju najjaci lobi i da Ligi Sampiona dize gledanost to sto ce jedan tim uzeti mozda tri titule za redom. Nekad treba biti realan samo. Nepravde se desavaju svaki dan, nepravda je bilo to sto Pjanic nije dobio zuti karton, nepravda je Muntarijev gol Bufonu, sta cemo sad drvlje i kamenje na Real.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ne branim ja Real Madrid Dusane, niti svoju Zvezdu, da su preposteni, ali kad te klubove osudjuju navijaci Partizana, Juventusa, Barselone... Treba reci da su svi bili gurani, neko vise, neko manje. Treba se i nametnuti da te guraju. Nije valjda da Spanci imaju najjaci lobi i da Ligi Sampiona dize gledanost to sto ce jedan tim uzeti mozda tri titule za redom. Nekad treba biti realan samo. Nepravde se desavaju svaki dan, nepravda je bilo to sto Pjanic nije dobio zuti karton, nepravda je Muntarijev gol Bufonu, sta cemo sad drvlje i kamenje na Real.
          Spominjes najaci lobi u LS, a navodis primere iz Seria A. Ovde niko ne spominje Ligasko sudjenje, niti ono u Spanskoj niti u Italijanskom prvenstvu. Radi se o LS. Nijedna ekipa niej tako povlascena kao Real, Barsa jeste donkle, al cak su i oni mala deca za madridjane.

          Sto se tice "il gol di Muntari", spomeni i cist gol Matrija koji je ponisten na istoj tekmi. Pa onda taj famozni Pjanic i zasto nije dobio drugi, a zasta je dobio prvi ? I sam Pjanic je izjavio da nije zasluzio crveni i to najvise zbog nezasluzenog prvog zutog kartona. Cancelo izvede gangbang nad Munatrijem u 16m, postavio sam i klip, niko ne spominje, a ni sudija.

          Ja imam barem nesto da kazem u odbranu svog kluba. Sta ce jedan Realovac da kaze koji q, kad se Real ama bas nikad ne otsteti.

          I da 2016. Juve ispada od Bayerna u osmini finala, na 2-0 za Juve u Minhenu ponistava se gol Morati, iako je covek bio barem metar unutra, a svira mu se offside. Niko ni da spomene.

          Nemoj nam ti o pravdi molim te.

          Comment


          • Vreme je da se vratimo gde nam je mesto.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • A ko nije navijac Reala? Pa bili su ofsajdi Ronalda bilo je diskutabilnih odluka, ali ne znam sta sad tu treba da rade Ronaldo Modric i Marselo, da izvrse kolektivno samoubistvo? Sta bi radili igraci Juventusa i urpava Juventusa? Oduzeli sami sebi titule i osudili sebe?

              Bilo je gresaka to stoji, ali se ovde potencira kao da igra Kristal Palas pa ih guraju sudije, a ne Real Madrid koji je odlican tim i koji se pokazao kao takav prethodnih godina. Ispada da su uzeli na cist lopovluk.

              Kome je u interesu da uzme Real Madrid 3 puta za redom? Da su mogli to bi namestili kad su nam igrali Galaktikosi, kad je bio bum, sta sad, odjednom Real zatvara polufinala Lige Sampiona.

              A ono Juventus na Bernabeu cist penal za Real.

              Izvinjavam se, ne znam za spanski lobi, znam samo za Lucana Modjija iz detinjstva, kad mi je ujebao Parmu i sve timove koje sam voleo i direktno i indirektno.
              Last edited by Cassius Clay; 02-05-18, 22:05.

              Comment


              • Originally posted by збр View Post
                Zamisli raduju se ljudi prolasku u finale Lige Sampiona, kakvi debili. Kazes nekome da lupa gluposti i onda napises to, hahahahha neverovatno.

                Jedino ako su simpatizeri Juventusa prestali da se raduju ulasku u finale jer svi znamo sto.

                Bravo Liverpool, nestvaran uspeh, kapa dole doktore Jirgene.
                Ne znam poentu ovog posta, sta se ti ubacujes u pricu kad niti sam spomenuo Lfc niti tebe?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ne znam poentu ovog posta, sta se ti ubacujes u pricu kad niti sam spomenuo Lfc niti tebe?
                  Prvo - spomenuo si LFC, a ja sam konstatovao da je to sto si napisao glupost. Mozda si hteo nekako drugacije da se izrazis, bar se nadam da jesi.

                  Drugo - I da nisi spomenuo, a jesi, valjda smem da se ubacujem u pricu iako niko nije spomenuo ni mene ni LFC za koji me ne vezuje nista osim višegodišnjih simpatija.
                  Last edited by mark !t zer0; 02-05-18, 22:10.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Cak i ne hejtujem toliko Juve koliko kad navijaci Juventusa krenu da teraju pravdu. Realno najjaci su u Italiji, pokidali su na Bernabeu takticki, ali mozete malo i u Maksa da pogledate, da ga pitate sto je De Siljo dosao, zasto se tako nije igralo u Italiji, itd.

                    Svi namestaju, da ne bude zabune. Pa i Inter onda, svi svi svi svi.

                    Comment


                    • U polufinalu na 4 utakmice 20 golova...

                      Znači u finalu 0-0 pa penali.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        A ko nije navijac Reala? Pa bili su ofsajdi Ronalda bilo je diskutabilnih odluka, ali ne znam sta sad tu treba da rade Ronaldo Modric i Marselo, da izvrse kolektivno samoubistvo? Sta bi radili igraci Juventusa i urpava Juventusa? Oduzeli sami sebi titule i osudili sebe?

                        Bilo je gresaka to stoji, ali se ovde potencira kao da igra Kristal Palas pa ih guraju sudije, a ne Real Madrid koji je odlican tim i koji se pokazao kao takav prethodnih godina. Ispada da su uzeli na cist lopovluk.

                        Kome je u interesu da uzme Real Madrid 3 puta za redom? Da su mogli to bi namestili kad su nam igrali Galaktikosi, kad je bio bum, sta sad, odjednom Real zatvara polufinala Lige Sampiona.
                        To je nebitno Urose. Totalno je nebitno koliko je odredjeni tim jak ili slab. Bitno je da ih konstantno sudije guraju.
                        Kome je u interesu? Pa onome ko uzme 3 puta za redom. Realu iz Madrida je u interesu covece.
                        Oni kradu za sebe ... ne kradu za mene ili tebe. A oni koji im u tome pomazu verovatno bivaju odlicno placeni za tu pomoc.

                        Iskreno kazi, da li je po tebi Real "poguran" od strane sudija u poslednje vreme? Poslednjih nekoliko sezona - necemo da se vracamo u neku dalju proslost - i ako bi i tu mogli zanimljive stvari da isceprkamo? I kada se radi o tako jakom takmicenju, gde u mnogim situacijama nijanse presudjuju sta mislis da li to "guranje" nosi prevagu? Prostije - da li su sudijske hajde da ih nazovem greske uticale na to da Real dobije podosta teskih duela u LS u poslednjih nekoliko godina?
                        Last edited by Sandugp; 02-05-18, 22:11.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Cak i ne hejtujem toliko Juve koliko kad navijaci Juventusa krenu da teraju pravdu. Realno najjaci su u Italiji, pokidali su na Bernabeu takticki, ali mozete malo i u Maksa da pogledate, da ga pitate sto je De Siljo dosao, zasto se tako nije igralo u Italiji, itd.

                          Svi namestaju, da ne bude zabune. Pa i Inter onda, svi svi svi svi.
                          Pa nije to toliko teranje pravde, koliko jednostavno ne mozes da ostanes slep od ociju. Niko, evo da se ogradim, barem ja ne osporavam kvalitet Real Madrida, strasna je to ekipa. Ako samo gledamo kvalitet i samu igru, i te kako zasluzuju ovo sto im se desava. Imaju zlatnu generaciju, slicno kao Barsa ranije. Ubiraju ljudi plodove, nije to problem. Al kad pogledas kakve sudijske odluke idu na njihovu ruku i to samo na njihovu ruku, ne bude ti svejedno. Izuzev dvomeca prosle godine sa Bayerna gde je bilo sve i svega, mada je i tada Bayern vise ostcen.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Cak i ne hejtujem toliko Juve koliko kad navijaci Juventusa krenu da teraju pravdu. Realno najjaci su u Italiji, pokidali su na Bernabeu takticki, ali mozete malo i u Maksa da pogledate, da ga pitate sto je De Siljo dosao, zasto se tako nije igralo u Italiji, itd.

                            Svi namestaju, da ne bude zabune. Pa i Inter onda, svi svi svi svi.
                            E vidis kada u Italiji sviraju neki sporan penal za Napoli, Romu, Inter ili aju crveni, gol iz ofsajda tu nikom nista, a kad se desi to Juventusu odmah pricaju namestaljka, a najjaci su mi ljudi koji ne prate utakmicu, vide ad je bio penal i odmah krenu da pricaju kako se namesta Juventusu.
                            Max ima neke svoje bubice, covek je vrhunski trener, izgurao je sa Juventusom maksimum i ja sam rekao posle utakmice sa Interom da je vreme da ide jer je postao tezak ziheras, i osecam da nema vise sta pruziti timu. U LS je uzdigao ekipu na novi nivo, uradio je ono sto Konte nije mogao 3 sezone, ali i dalje je ostao luzerski mentalitet ekipe sto se videlo u Kardifu i na tome treba raditi.
                            Sa tim namestaljkama mozemo do ujutru, ali mora se shvatiti da se u najjacim ligama uvek guraju najjaci timovi i ekipe, normalno je da ce pre suditi penal Mesiju i Ronaldu nego tamo nekom igracu iz Alavesa, ovo sam naveo primer samo.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • To je isto kao kada bi me pitao da li je Juventus poguran sa 30 i kusur titula protiv ne znam, Intera koji ima lupam duplo manje. Da li je Real Madrid sa 10, 11, 12 titula poguran protiv Juventusa sa 2 titule, da li je dvostruki uzastopni osvajac poguran?

                              Hajde da ne relativizujem, da kazem da je bilo vise gresaka u korist Reala iz Madrida, ne da bih se nekome uvlacio od vas. Samo ja te odluke ne smatram za presudne iako uticu. Ako se malo osvrnemo, greske se desavaju non stop. Istina, mnogo cesce Real profitira iz istih, pa je tesko poverovati da su bas toliki miljenici fortune, ali ispusta se jedno iz vida a to je da su sudije mutavi majmuni postali u poslednje vreme.

                              Ko zna koliko su puta pogresili bez namere da navuku.

                              Jer meni ne ide u glavu da Realovom lobiju ne moze da se suprotstavi Bavarski lobi, Bavarska koja je sama uticajnija od cele Spanije i bogatija. Jedan lobi Juventusa koji vedri i oblaci po Italiji. O Barseloni da ne pricam, oni nemaju pravo da se zale kad ispadaju od Rome sa 4-0.

                              Prosle godine finale cisto kao suza.

                              Ja kad vidim Modrica na sredini, Marsela levo, i Ronalda kad grize, kako igraju, ma najbolji tim. Zasluzeno osvajaju ako se uzme koliko su kvalitetni. Ne igraju lepo za oko, igraju zabarski, ali da je neko usao i otresao ih prvu 3-0 da li bi sudija imao tu da navuce za Real?

                              Udjes u tekmu, mutavi Iguain da dva gola, Dibala treci, cao, nema Real, nema sudije. Isto vazi i za Bajern.
                              Last edited by Cassius Clay; 02-05-18, 22:20.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Spominjes najaci lobi u LS, a navodis primere iz Seria A. Ovde niko ne spominje Ligasko sudjenje, niti ono u Spanskoj niti u Italijanskom prvenstvu. Radi se o LS. Nijedna ekipa niej tako povlascena kao Real, Barsa jeste donkle, al cak su i oni mala deca za madridjane.

                                Sto se tice "il gol di Muntari", spomeni i cist gol Matrija koji je ponisten na istoj tekmi. Pa onda taj famozni Pjanic i zasto nije dobio drugi, a zasta je dobio prvi ? I sam Pjanic je izjavio da nije zasluzio crveni i to najvise zbog nezasluzenog prvog zutog kartona.
                                Ako je i sam Pjanic za samog sebe izjavio da nije zasluzio crveni, onda je tu zaista sve cisto.
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X