Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Sve sem preplatiti Gvardiolu da dodje da osvaja ligu, to može i Manćini i Kovač, Valverde.

    Liverpul deluje kao i cele sezone da može lako da primi a još lakše da da par komada. Samo je ovo odradjivanje posla, gotovo je.

    A za Bicea, jestw UEFA mafija, ali Juventus je večiti gubitnik LŠ. Pre će Zvezda stići Juventusa nego Juventus veliki Milan.

    Prokukaše prepošteni navijači Juventusa.

    Btw Atletiko Madrid bi razneo na 2 i Romu i Liverpul i Bajern a verovatno bi prošli i Real. Šteta što su ispali.
    Urose, ja tebe ne uzimam za ozbiljno skoro ni u cemu (verovatno ni u cemu) pa ni u fudbalu, tako da ne mozemo mi nikakvu konstruktivnu raspravu da vodimo. A iskreno nemam nameru, volju, zelju, a ni vremena - da te ubedljujem u bilo sta.
    Znas kako kaze jedan pesnik:
    Bio sam umoran, rekoh tom paunu
    majstore, ja sam u nokdaunu
    grebem po zicama, tamburam danima
    ubi me dim po restoranima
    Tako da uzivaj ... mani me i Gvardiole i Kraljevskog kluba i Uefa mafije ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Smehotres je sve ovo... sad im sviraš najzad penal...


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Urose, ja tebe ne uzimam za ozbiljno skoro ni u cemu (verovatno ni u cemu) pa ni u fudbalu, tako da ne mozemo mi nikakvu konstruktivnu raspravu da vodimo. A iskreno nemam nameru, volju, zelju, a ni vremena - da te ubedljujem u bilo sta.
        Znas kako kaze jedan pesnik:


        Tako da uzivaj ... mani me i Gvardiole i Kraljevskog kluba i Uefa mafije ...
        Nisam ni očekivao raspravu niti debatovanje, prvo jer nemaš argumente, drugo uvek spinuješ, praviš se pametan. Nije frka uopšte nego čisto da ti kažem da te FM fore ne prolaze.

        Da si nekad pipnuo loptu u životu znao bi da ne postoji sreća, sreća mora da se zaradi, kao ni to da se uz svo guranje sudija jedan tim plasira u finale 4 puta u 5 godina.

        A pogotovo ne da to priča Dušan Juventus. Bolje te romane piši za filmove i knjige tu si tata mata.

        Comment


        • Mora uvek da bude za srčku jbte...

          Tako je bree! Idemo u Kijev!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Duvaj ga sudija...

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Mora uvek da bude za srčku jbte...

              Tako je bree! Idemo u Kijev!
              Samo nemoj tamo da se userete kao Juve prosle godine. Ocekujem jedno od boljih finala u skorije vreme.

              Comment


              • Real je pokro svih 12 titula Lige šampiona i svih 33 titule prvaka Španije, kao i 19 titula Kupa Kralja i 10 titula Superkupa Španije.

                To su činjenice.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Nije se Juve usrao nego je bio razbijen od Real Madrida.

                  Problem za Liverpul i za sve je što Real izgleda kao bolja verzija Milana iz prošlog veka, i kad ne igraju ništa, daju gol. A Lovren kakva je kiksara, Arnold će takodje biti opterećen. Videćemo.

                  Prvi put u životu ću se radovati ko god da pobedi. Salah vs Marselo, kakve dve igračine i gromade.

                  Comment


                  • Sta laprda ovaj Uros, decko prica neke gluposti ni sam ne veruje u iste.
                    Videh taj Atletiko, 2 puta nereseno sa mocnim Karabagom, sad igraju LE, uf jako takmicenje. Ovaj Lfc se raduje ovakvom prolazu, pregazice ih Real i bez sudija, limitirana ekipa, dobri samo kad napadaju, a kad se brane ocajni.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ispala je i Barselona od Rome pa je bolja 2x. Atletiko je ozbiljna ekipa.

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Real je pokro svih 12 titula Lige šampiona i svih 33 titule prvaka Španije, kao i 19 titula Kupa Kralja i 10 titula Superkupa Španije.

                        To su činjenice.
                        Ukrao je zadnje dve, a možda i tri LŠ, po notoriusu i onu 2014. kad je Modrić napravio faul pre kornera iz kojeg su izjednačili u 94. Verovatno je dosta trofeja uzeto na ime kod sudije kroz istoriju.

                        Svi ti trofeji će ostati zapisani u istoriji, ali dužnost svih poštenih ljudi je da uvek podsećaju na način na koji su osvojeni.

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Ukrao je zadnje dve, a možda i tri LŠ, po notoriusu i onu 2014. kad je Modrić napravio faul pre kornera iz kojeg su izjednačili u 94. Verovatno je dosta trofeja uzeto na ime kod sudije kroz istoriju.

                          Svi ti trofeji će ostati zapisani u istoriji, ali dužnost svih poštenih ljudi je da uvek podsećaju na način na koji su osvojeni.
                          ne izostavljaj 1966.
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Neka ti isti posteni ljudi podsete na nacin na koji je Partizan osvoji titule 1986. i 1987. tj pripisao ih sebi iako ih UEFA ne priznaje a priznaje Zvezdi i Vardaru, kao sto FSMakedonije priznaje tom istom Vardaru. Ajmo Dekinjo, podrska. I titulu Zvezdi iz 1946. kao sto je HNS priznao Hajduku 1941,45,46. Ajde podrska za postenog Urosa.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Nisam ni očekivao raspravu niti debatovanje, prvo jer nemaš argumente, drugo uvek spinuješ, praviš se pametan. Nije frka uopšte nego čisto da ti kažem da te FM fore ne prolaze.

                              Da si nekad pipnuo loptu u životu znao bi da ne postoji sreća, sreća mora da se zaradi, kao ni to da se uz svo guranje sudija jedan tim plasira u finale 4 puta u 5 godina.

                              A pogotovo ne da to priča Dušan Juventus. Bolje te romane piši za filmove i knjige tu si tata mata.
                              Dobro je Urose, dobro je.
                              Nisam ja tema ovde. Kontas?
                              Umesto da budes srecan i razdragan sto je tvoj omiljeni klub sinoc usao u novo finale Lige Sampiona a i tvoj drugi omiljeni klub veceras napravi isto dostignuce, ti zaposedas nekakve kavge.
                              Nisam pratio - jesi tek sada stigao? Ako jesi - pa nije ti dugo trebalo da krenes u nove avanture. Raduj se covece, nemoj donositi nikakve prenagljene pogresne zakljucke o meni ili bilo kome. I napadati ljude (u ovom slucaju mene) bez povoda.
                              Istina je da sam pisao o Realu u negativnom kontekstu i nadovezao se na sve sto su radili i kroz istoriju i u novije vreme (mozes da pogledas, zanimljivi su postovi, ako te ne mrzi - mislim cak da su u ovoj temi - mozda nesto i naucis - covek se uci dok je ziv), ali to tebe nema sta da dotice. Ako si oformljena, stabilna i normalna licnost. Ne pljujem ja po tebi, nego po lopovima.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Nije se Juve usrao nego je bio razbijen od Real Madrida.

                                Problem za Liverpul i za sve je što Real izgleda kao bolja verzija Milana iz prošlog veka, i kad ne igraju ništa, daju gol. A Lovren kakva je kiksara, Arnold će takodje biti opterećen. Videćemo.

                                Prvi put u životu ću se radovati ko god da pobedi. Salah vs Marselo, kakve dve igračine i gromade.
                                Taj Juventus se nije ni pojavio u drugom poluvremenu, sta im se desilo ne znam. Mene je bilo stig gledat onakav pristup u finalu LS. Gde je ona jbna borbenost, stalozenost, smirenost. Dva jbna odbitka ih ubilo u pojam, a nije smelo to da se desi jer i 2-1 je aktivan rezultat. Onda se Real potrudio da pokaze svoje ciganske boje tj crveni Cuadrada, razlog zasto je i pao onaj 4. gol Reala.

                                Comment

                                Working...
                                X