Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Ima li smisla vise ovo takmičenje?! Ne pamtim ovoliko sudijskih gresaka u nokaut fazi LS... užas.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Zaboravio si kako su Barelonu pogurali protiv Chelsea


    2008? zaboravio sam
    Last edited by belgrade_owl; 02-05-18, 21:12.

    Comment


    • U finale prolaze ekipe koje su najvise gurane u nokaut fazi.
      UEFA mafija
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nema Roma jaku bazu fanova pa da histerišu po netu za nedosudjene penale

        Drugi gol Liverpula jako diskutabilan, van Dajk odguruje Dzeka i ovaj je vraca nazad. Mnogo sudija bi onde sviralo faul.

        Comment


        • Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

          Originally posted by belgrade_owl View Post
          Zaboravio si kako su Barelonu pogurali protiv Chelsea [emoji4]


          2008? zaboravio sam
          Ok, to se pamti ali je to bio taj jedan duel... dok ovde skoro svaka utakmica u nokaut fazi imaju po 2-3 velike greske sudija koju su uticale na konačan ishod meča ili su mogle sa utiču.

          Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Nema Roma jaku bazu fanova pa da histerišu po netu za nedosudjene penale

          Drugi gol Liverpula jako diskutabilan, van Dajk odguruje Dzeka i ovaj je vraca nazad. Mnogo sudija bi onde sviralo faul.
          To je bila i moja poenta malopre ali odmah uskacu tu navijači su nebuloznim komentarima. A bukvalno ista situacija na suprotnoj strani sviran faul a Lovren pritom igrao rukom.

          Gesendet von iPhone mit Tapatalk
          Last edited by Sir Giggsy; 02-05-18, 21:17.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ok, to se pamti ali je to bio taj jedan duel... dok ovde skoro svaka utakmica u nokaut fazi imaju po 2-3 velike greske sudija koju su uticale na konačan ishod meča ili su mogle sa utiču.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
            Znas kako to ide, Liverpool, lucki grad, puno lopova

            Comment


            • Čitao sam dok sam bio odsutan i samo da kažem da Dekinjo je dečko kompleksaš najveći, on non stop preispituje navijače Reala u stilu "ja da navijam za Real". Oladi malo.

              Dušan stručnjak univerzuma pobednik FM 2001 i najveći menadžerski talenat posle Pepa Gvardiole razočaran u fudbal jer je izgubio smisao za lepo.

              Juventusovci standardno, kako su pobedili Inter tako kukaju.

              Svima puna usta Reala, a Real je prekucao igricu.

              Liverpul iako sam fan i Reala i Liverpula, sa ovom odbranom i vezom ima male šanse. Real će umrtviti ritam, žabarski igraju, ali eto, neka bolji pobedi.

              Sinoć čitam kao bolji su ispali, itd. Smešni ste.

              Pogotovo Dekinjo ako mu je taj nick koji plače 20 dana dečko. Nemoj gledati Lš pusti Barselona- Eibar.

              Comment


              • Menjaj nešto Kloppe, vreme je....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Uzalud se plaćaju petorica sudija.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Nista nije uzalud .... sve ima svoj smisao i svrhu.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Kad se setim 1966. i kako su sudije tada progurale Real u finalu protiv nas..
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nista nije uzalud .... sve ima svoj smisao i svrhu.
                      Sve sem preplatiti Gvardiolu da dodje da osvaja ligu, to može i Manćini i Kovač, Valverde.

                      Liverpul deluje kao i cele sezone da može lako da primi a još lakše da da par komada. Samo je ovo odradjivanje posla, gotovo je.

                      A za Bicea, jestw UEFA mafija, ali Juventus je večiti gubitnik LŠ. Pre će Zvezda stići Juventusa nego Juventus veliki Milan.

                      Prokukaše prepošteni navijači Juventusa.

                      Btw Atletiko Madrid bi razneo na 2 i Romu i Liverpul i Bajern a verovatno bi prošli i Real. Šteta što su ispali.
                      Last edited by Cassius Clay; 02-05-18, 21:26.

                      Comment


                      • Idemo još dva...

                        Liverpul je u dvomeču imao fudbalski najsavršenijih šezdesetak minuta, a ovo sve ostalo je vrlo zabrinjavajuće za njihove navijače pred finale.

                        Comment


                        • Ja nisam rekao da se razumem u fudbal, samo sam rekao da je neverovatno da navijači Juventusa i Barselone kukaju. To je ono, da ne poveruje čovek.

                          Sad ja treba da se zapitam da li sam normalan jer je jedan Dekinjo rekao da smo nenormalni mi navijači Reala.

                          Liverpul stvarno kida živce.

                          Ovo GOKU hahahahahaha ja gledam ko je Dekinjo jbt. Ma idi. Tebe ne shvatam ozbiljno.
                          Last edited by Cassius Clay; 02-05-18, 21:31.

                          Comment


                          • Jel ovaj covek golman ili skretnicar na zeleznickoj stanici?

                            Comment


                            • Ovo dva Karijusa ne bi odbranilo.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Utješna pobjeda Rome, mora se reći zaslužena u ovom meču.

                                Liverpool igrao, čisto da se igra, nisu ljudi nešto nešto ni stiskali a zabili dva gola.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X