Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaš kako, tržište je totalno poludelo.

    Ako danas običan prosek košta između 20-25-30 miliona, 100 miliona za golmana koji ima 25 godina i jedan je od najboljih na svetu izgleda kao ok cena. Ti sa njim ozbebeđuješ sebi sledeću deceniju da si miran što se tiče gola. Kvalitet mora da se plati.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Klaymen View Post
      Po portalima se pominje , po meni, suluda cifra za slobodu Oblaka, 100M evrica .

      Kaki suluda cifra,da sam vlasnik arsenala sad bih isplatio odmah,i pre ovog meca sam ga cenio bas,a za dobrog golamana ne treba zaliti pare,dovoljno 3,4 kiksa prosecnog golmana tipa trenutnog Ceha,to je od do 9,10 bodova minus
      A za odlicnog CB sto se arsenala tice 150miliona odmah,toliko smo ocajni
      sigpic

      Comment


      • Realna. To je skoro deceniju rešena ta pozicija ko ga uzme.

        Comment


        • Originally posted by Jack View Post
          A za odlicnog CB sto se arsenala tice 150miliona odmah,toliko smo ocajni
          Umtiti je pola od toga.

          Comment


          • U principu ste u pravu, obadvojica Trziste, potraznja i ponuda, diktira cenu, a kako je trenutna ponuda TOP golmana bas siromasna, ne cudi sto je L'poll spreman da izdvoji trazenu sumu . Drugo, za kakve su sve levate izdvajali nenormalne cifre, Oblak je i dobra investicija . ( ali i dalje sam misljenja da su obestecenja otisla u ..... )

            I meni se "svidja"(no homo ) i dobar je Oblak.

            P.S : problemi Arsenala su neke druge prirode . Mozemo ih podeliti u 2 grupe ,ciji j jedan isti imenitelj , Arsen Venger Totalno je pogubio konce, kako u transver politici, sto se prenosi na sistem i igru Arsenala.

            Comment


            • Po meni nije ta cifra za Oblaka preduvana, smanjio bih za jedno 10ak-15 miliona al to je to. Dovoljno je da se pogleda jedan Ederson, bas suvi prosek od golmana, ako i toliko, al placen 40 miliona jer eto, Gvardioli treba golman koji zna sa loptom u nogama, a da stvar bude jos komicnija upravo mu je koriscenje nogu pri branjenju ubedljivo najveci problem.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Ederson kao golman u smislu branjenja je i ispod proseka ili prosek.
                Primio je neke golove "kroz uši".

                Ali Pep je hteo najačeg golmana na lopti i to je to.

                Transferi su otišli u pm.

                10-20 mil je običan igrač u ligama 5ice.

                Comment


                • Od svih TOP PL ekipa City sam mozda i najmanje gledao ove sezone. Tih par utakmica Ederson je bio vise nego korektan. Ceh je bio u ocajnoj formi, kao i Kurtoa. "Karijesa" ne bih komentarisao , i definitvno Oblak ce biti veliko pojacanje za L'poll, ako ponovi partije iz ove sezone.

                  DeHea,u do sada odigranim utakmicama, u najbljoj formi od svih.

                  Comment


                  • U odbranu Edersona, njemu je mnogo teže na samim treninzima.

                    Ovako veže i po par nedelja gde nema šuta na gol.

                    Ospina je solidan golman, on i Navas su podcenjeni.

                    Comment


                    • Sinocna utakmica je pokazala koliko je prosecna ova nasa ekipa. Dobro falilo je malo i srece u zavrsnici, ali ipak ne mozes da ne pobedis ekipu koja je gotovo celu utakmicu igrala sa igracem manje, koliko god oni bili kvalitetniji. Njima svaka cast, fizicki su mnogo spremniji i daleko organizovaniji u svim linijama tima. Da je bila obrnuta situacija i da je neko nas dobio crveni karton lagano 0-5.

                      Nije gotovo, ja verujem u neko cudo u Madridu, ali opet daleko daleko bolje i konkretnije treba da se odigra, e sad da li smo sposobni za tako nesto pitanje je.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Nesto donekle nesvakidasnje, Liverpul je organizovao sastanak sa uefom, upravom Rome i vlastima Rima, zbog ozbiljne brige o sigurnosti navijaca obzirom da su ovi italijanski imbecili uboli nekog navijaca Pula ispred Enfilda pre pocetka utakmice.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Tobdzija View Post
                          Sinocna utakmica je pokazala koliko je prosecna ova nasa ekipa. Dobro falilo je malo i srece u zavrsnici, ali ipak ne mozes da ne pobedis ekipu koja je gotovo celu utakmicu igrala sa igracem manje, koliko god oni bili kvalitetniji. Njima svaka cast, fizicki su mnogo spremniji i daleko organizovaniji u svim linijama tima. Da je bila obrnuta situacija i da je neko nas dobio crveni karton lagano 0-5.

                          Nije gotovo, ja verujem u neko cudo u Madridu, ali opet daleko daleko bolje i konkretnije treba da se odigra, e sad da li smo sposobni za tako nesto pitanje je.
                          Mislim da Arsenal treba da uradi sve moguće i nemoguće da dovede Tuhela.

                          Ekipa bi igrala skroz drugačije.

                          Comment


                          • Originally posted by Klaymen View Post
                            Od svih TOP PL ekipa City sam mozda i najmanje gledao ove sezone. Tih par utakmica Ederson je bio vise nego korektan. Ceh je bio u ocajnoj formi, kao i Kurtoa. "Karijesa" ne bih komentarisao , i definitvno Oblak ce biti veliko pojacanje za L'poll, ako ponovi partije iz ove sezone.

                            DeHea,u do sada odigranim utakmicama, u najbljoj formi od svih.
                            Ako mislis na golmana Liverpula Kariusa, covek poslednja 4meseca brani sasvim solidno, i ako dodje Oblak on ce verovatno braniti kupove (LS, FA...)...Ali nista za sad nema o Oblaku, jedino se pominje Butland, sto meni nije nikakav upgrade u odnosu na Kariusa, ali obzirom da Mignolet ide on dolazi kao druga opcija...
                            A ima potencijal da bude nivo DDGa/Nojera.(Mislim na Kariusa)
                            Last edited by Brian McShtull; 27-04-18, 15:14.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment



                            • What should we do with the dodgy left back!

                              Sve sve, ali kada kaze: "Buy him tickets ... to watch Man U!!!" A svi kazu: "Oof!!!" - najgora moguca kazna

                              Sve je jasno kao dan
                              Last edited by Sandugp; 29-04-18, 19:31.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X