Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Pa cekaj, valjda je veca verovatnoca da ih dobijes na 90min ako su bolja ekipa nego u 180min?
    Ne znam u finalu protiv Reala ikada bio favorit, ovako na 2 utakmice imas sanse.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ovo mora Arsenal iz sve snage da napadne u drugom poluvremenu. Moraju da reše dvomeč večeras.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Imaju igrača više, samo što sa druge strane nije Stouk već Simeonov Atletiko. Itekako "jorgandžije" imaju i sa igračem manje u polju šta da prikažu i opasno uzdrmaju Ospinu.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Očajno komentarisanje, ovaj čovek je od Primere gledao samo Barsu i Real.

          Njemu je Atletiko kao Girona.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Ne znam u finalu protiv Reala ikada bio favorit, ovako na 2 utakmice imas sanse.
            Bio je Liverpul i dobio ih je.

            Uostalom mi ovde ne pricamo da li ce ijedna ekipa biti favorit protiv Reala, nece pogotovo ne protiv ovog koji je dvostruki sampion u poslednje dve godine. Ali to ne znaci da ekipa ima vise sansi da ih dobije u 180min nego u 90min. A imace sanse s kim god igrali u finalu.
            Last edited by Brian McShtull; 26-04-18, 21:17.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Jeste da Čolo sprema ekipu nenormalno na fizičkom nivou, ali igra veći deo utakmice sa igračem manje.

              Ako Arsenal pritisne od početka, moraće da počnu fizički da padaju.

              Mora Arsenal da iskoristi igrača više večeras. Ako odu u egalu u goste, neće biti prijatno...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Bio je Liverpul i dobio ih je.
                Zanima me samo koje je to bilo finale i koje godine samo. Real je najtezi protivnik za dobiti na jednu utakmicu, nisu nepobedivi ali uvek ce biti favoriti na jednu utakmicu, vise nego na dvomec. Juventus pokazao zasto.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Mora Arsenal ubrzati protok lopte, mnogo je ovo sporo, nista konkretno ne rade.

                  Comment


                  • Koliko bi sada znacio ulazak Zirua sa klupe

                    Comment


                    • Lakagool

                      Comment


                      • Otvorise ih na vrijeme, jos pola sata patnje za Atletico.

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Bas je bezveze sto mozes da vidis necije postove iako ti je na ignore listi, bas bezveze.
                          +1
                          Vise nista nikad necu reci za visinu Lacazetta!

                          Comment


                          • Eto gaa,idemo po jos jedan,asist.za Jacka Lakaa u stilu Kristijana,moramo po jos jedan,malo je ovo za tamo
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              Eto gaa,idemo po jos jedan,asist.za Jacka Lakaa u stilu Kristijana,moramo po jos jedan,malo je ovo za tamo
                              Nije ovo dobar rezultat za revans u Madridu, morate barem jos jedan zabiti, a vremena ima.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Zanima me samo koje je to bilo finale i koje godine samo. Real je najtezi protivnik za dobiti na jednu utakmicu, nisu nepobedivi ali uvek ce biti favoriti na jednu utakmicu, vise nego na dvomec. Juventus pokazao zasto.
                                Finale kupa sampiona (LSa) 81', to im je ujedno i poslednje finale koje su izgubili.
                                Ali ako ekipa vec mora da odigra perfektno i da ima srece, mnogo ce im biti lakse da igraju perfektno u 90min nego u 180min. Real ce svakako biti favorit, ali to ne znaci da druga ekipa nema sanse u finalu u ovom slucaju Roma.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X