Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva slika. Dani je odigrao fantastično, a Ronaldo hladan kao špricer za polufinale.

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Siti je tek ostecen. U prvom mecu kada se utakmica otvarala, kada "se lomilo" kako ce citav dvomec da se okrene Momo Faraon Salah postize gol iz ofsajda - koji je priznat. Pa ondase Saneu mase ofsajd (u nastavku te akcije Siti postize gol) u najmanju ruku diskutabilan - po mnogima cista pozicija.
      U drugom mecu je mogao i penal da svira, ali nije svirao (prvo poluvreme nakon 1-0), pa je na kraju poluvremena cist gol ponisten Saneu.
      Dobar je Liverpul nema sta - odlicno su se drzali citav dvomec, da im nije bilo Van Dajka oni bi u Mancesteru jos jednom primili 5 komada, ali je Virdzil ogroman apgrejd na njihovu odbranu. Uz njega i Dekica Lovren izgleda kao vise nego pristojan stoper. Elem, dobar je Liver, ali morali su i njih sudije da poguraju. Da ne pricam kako su pogubljeno izgledali u prvom poluvremenu druge utakmice, gde dva pasa nisu mogli da povezu, gde su se groznicavo, preplaseno branili, gde su tek na samom kraju uspeli da se malo kosoliduju i priprete preko Salaha i Cembrlena.

      Juventus najvise pominjem jer je rec o lopovskom klubu protiv koga su igrali. O klubu koji konstantno iz sezone u sezonu krade i sakom i kapom i ciji se igraci ponasaju kao propalice najvece. Videli smo mec u Torinu i 90 i neki minut kada je Kvardado bio oboren u sesnaestercu sam ispred golmana. Tada nije bilo dovoljnog intenziteta da se svira najstroza kazna? Ok nisu svirali, ali neka se dogovore onda pa neka isti kriterijum bude uvek, ako ono nije svirano onda penal u Madridu u 93 minutu nije smeo ni da bude uzet u obzir, nije smeo ni da pomislja da pokaze na belu tacku.
      Sve to stoji, ali mogao je Siti bolje i pored toga sto je bio ostecen. Za 180min samo 3suta u okvir gola, nisu imali ni srece da je ona stativa Bernarda usla u gol+taj ponisten gol to bi bilo vec 3:0, s tim sto je prvi gol u drugom mecu neregularan (zato sto je VVD oduvan sa terena pre tog gola, niko to da pomene). Svakako i da je bilo 3:0 u drugom, Siti je bio iscrpljen posle prvog poluvremena, videlo se da ce da padnu kad tad.
      Posle prvog meca se vec znalo ko ce da prodje, u prvom mecu je Siti morao mnogo bolje da odigra, jeste im ponisten gol, jeste gol Salah posle ofsajda. Ali i Walker je mogao lagano onu loptu na prvu da ispuca a ne da mu Firmino oduzima loptu na 2metra od gola. Svakako Liverpul je kontrolisao utakmicu u prvom poluvremenu, i izgledalo je kao da mogu da postignu gol cim predju centar, ali su se zaustavili. U drugom poluvremenu Siti nista nije stvorio i to je kraj dvomeca.
      Siti je ostecen, ali mislim da to nije razlog zasto su ispali.

      Hocu da kazem Siti je imao vremena da ispravi greske sudija, Juventus nije.
      Last edited by Brian McShtull; 13-04-18, 08:41.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Tebe više boli prolazak Reala nego ispadanje Barcelone.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Vala mogli bi da ukrste Real-Bajern, nema smisla davat nekog lakseg Realu


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • PSG i Juventus su bili baš laki protivnici.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Kao da je bitno koga ce Real izvuci, vec smo videli da se protiv njih ne moze u zadnjih par sezona. Em sto su veoma jaki em kad im ne ide tu je sudija da pogura.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Sve to stoji, ali mogao je Siti bolje i pored toga sto je bio ostecen. Za 180min samo 3suta u okvir gola, nisu imali ni srece da je ona stativa Bernarda usla u gol+taj ponisten gol to bi bilo vec 3:0, s tim sto je prvi gol u drugom mecu neregularan (zato sto je VVD oduvan sa terena pre tog gola, niko to da pomene). Svakako i da je bilo 3:0 u drugom, Siti je bio iscrpljen posle prvog poluvremena, videlo se da ce da padnu kad tad.
                Posle prvog meca se vec znalo ko ce da prodje, u prvom mecu je Siti morao mnogo bolje da odigra, jeste im ponisten gol, jeste gol Salah posle ofsajda. Ali i Walker je mogao lagano onu loptu na prvu da ispuca a ne da mu Firmino oduzima loptu na 2metra od gola. Svakako Liverpul je kontrolisao utakmicu u prvom poluvremenu, i izgledalo je kao da mogu da postignu gol cim predju centar, ali su se zaustavili. U drugom poluvremenu Siti nista nije stvorio i to je kraj dvomeca.
                Siti je ostecen, ali mislim da to nije razlog zasto su ispali.

                Hocu da kazem Siti je imao vremena da ispravi greske sudija, Juventus nije.
                Jeste Siti delovao u odredjenim momentima pogubljeno. Prevashodno mislim na taj period u prvom mecu nakon primljenog gola. Tu su morali bolje da reaguju. I drugo poluvreme druge utakmice je previse mlako. Mnogi prepisuju umoru, medjutim nije umor prevashodni razlog, ako je uopste razlog, vec jednostavno mirenje sa porazom. Startujes mec odlicno, na samom pocetku postignes pogodak - a to je ono sto ti je neophodno, rani gol, napadas celo poluvreme, stvaras prilike, protivnik totalno povucen, preplasen, cak u nekim trenutcima i nemocan - samo su izbijali lopte sa svoje polovine. Nekoliko losijih odluka u zavrsnicama akcija, ali i pored toga imas stativu (nesreca) i poniste ti cist pogodak. Kada se uz to doda i gol Liverpula na samom pocetku drugog poluvremena i sve to sabere, nagomila, nakupi, zguzva u jednu gomilu koja predstavlja taj dvomec - svaka ekipa ce da posustane, stane, izgubi voljni momenat.
                To je taj momentum, to su ti trenutci kada se mec lomi i kada se okrece na jednu od dve strane. I sve je ok dok sami timovi svojim kvalitetom, dobrom igrom ili sa druge strane losom igrom, greskama odlucuju o tome kako ce da se prelomi. Ali kada sudijske odluke (greske) prelome dvomec, onda ostaje gorak ukus. Ukus nepravde, i nekih faktora na koje sami igraci ne mogu da uticu.
                Za koju godinu niko se nece secati kako je Liverpul ili Madridski Real prosao (dobio) cetvrtfinalni duel ... vec ce se samo rezultat pamtiti.

                Od ove cetiri ekipe koje su ostale u samoj zavrsnici LS, ne bih imao nista protiv da bilo koja od tri osvoji, ali kako stvari stoje osvojice ona cetvrta - lopovska. Ona koja je kroz celu svoju prebogatu istoriju miljenik srece (to je ok - sreca nije nesto nelegitimno ili neregularno) i sudija.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Inače ovo nije poslednji žreb u Ligi šampiona ove sezone. Nakon polufinala će biti žreb da se odredi domaćin na finalu u Kijevu.
                  Od preostalih klubova, kao i uvek, najviše navijam za one koji su napravili najveće iznenađenje, kao i za one u kojima igraju naši reprezentativci. Ove sezone je to sve u jednom.

                  - F O R Z A - R O M A -
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    PSG i Juventus su bili baš laki protivnici.
                    Pa to i kazem, daju im jake protivnike ali to Real prodje.
                    Ne treba prekidat tradiciju.

                    Svakako ce i sudije pomoci ali do spedece godine, protiv Utd to Realu nece vise prolazit[emoji23][emoji23]


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Kakva slika. Dani je odigrao fantastično, a Ronaldo hladan kao špricer za polufinale.

                      Pazljivo sam ga pratila sta radi i sta mu rade od trenutka kada je Oliver pokazao na belu tacku, ali ono je bila ona glavna, visoka kamera.... i onda je juce izaslo ovo.
                      I to se uci i vezba, mada nikada nisam bila njegov fan, na posvecenosti i radu svaka mu cast.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Tebe više boli prolazak Reala nego ispadanje Barcelone. [emoji3]
                        Ne navijam za Barselonu, niti bilo koji strani klub. Već sam napisao da sam navijao za Romu tako da zajebi me tih podmetanja. U principu ako sam neopredeljen, uvek navijam za one koji su na papiru slabiji.

                        Simpatizer sam klubova gde su bitniji srpski igrači i treneri. Fulam, Sautempton, CP, Torino, Ajntraht, Benfika, izuzetak je Man Utd.

                        Jedino navijam za reprezentaciju države iz koje sam, klub iz grada u kome živim i klub iz sela gde provodim proleće i leto.

                        Ne povezujte me više ni sa jednim stranim klubom. To što sam imao Mesija na avataru ne znači da navijam za Barselonu. Napravio sam grešku što ga nisam sklonio te večeri pre nego što sam počeo da pišem o nepravdi epskih razmera sa koje je po ko zna koji put na drugoj strani stajao kraljevski klub.

                        To što se desilo u sredu veče je nanelo ogromnu štetu ugledu kluba kakav je RM. Samo je još više učvrstilo uverenje u svetu o protekciji koju imaju kroz svoju istoriju. Ne verujem ni da navijači tog kluba mogu biti srećni posle svega.

                        LŠ koju će osvojiti će uvek imati senku Pariza, Juventusa, kluba kojeg će izbaciti u polufinalu i pobediti u finalu. Naravno da će sudije grešiti i u naredna tri meča koje će RM odigrati u LŠ i naravno da će sve ići u korist RM. Ne sumnjate u ovo ni jednog trenutka.

                        Comment


                        • Svaka mu cast kako je ostao smiren dok su na razne ljigave nacine pokusavali da ga poremete. Sad mi je jasno zasto je onako proslavio Veliki je CR!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pazljivo sam ga pratila sta radi i sta mu rade od trenutka kada je Oliver pokazao na belu tacku, ali ono je bila ona glavna, visoka kamera.... i onda je juce izaslo ovo.
                            I to se uci i vezba, mada nikada nisam bila njegov fan, na posvecenosti i radu svaka mu cast.

                            Bravo Olja nisam ni sumnjao u tvoj ukus, profesionalac jeste, al je selja.
                            Ne zna da podnese ni pobedu ni poraz.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Mandžukić stari ljigavac bio i ostao.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Svaka mu cast kako je ostao smiren dok su na razne ljigave nacine pokusavali da ga poremete. Sad mi je jasno zasto je onako proslavio Veliki je CR!
                                Veliki je CR to stoji,da ne kazem sta.

                                Comment

                                Working...
                                X