Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ma kakvih sedam minuta nadoknade, tri minuta je bilo, penal je dosudjen tacno na isteku vremena, posle se svasta izdesavalo i moras sacekati da se strasti malo smire pa da se nastavi utakmica. Oliver je dao jos 30ak sekundi Juventus iako je mogao odma s centra da svira kraj.
    Aha izvinjavam se bila je konfuzija...nisam doreo videla onaj snimak koji sam postavila

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Penal apsolutno bio nije, Lukas uopšte nije imao kontrolu nad loptom koju mu je Benatija sklonio uz minimalan kontakt, intenziteta nije bilo za penal.

      Da ne pričam da se takve sumnjive odluke ne donose u u takvom trenutku gde postoji još pola sata da odluče ko je bolji od njih.

      Rekao sam juče da bi onaj kontakt nad Sterlingom engleski sudija svirao, ovo večeras je potvrda toga. Engleske sudije sve sviraju što je u 16.

      Comment




      • Engleske sudije su najveca govna, ali najveca. Kakav retard da iskljuci Bufona u poslednjoj utakmici u LS, u takmicenju koji juri cijeli zivot. Bas nestvaran degen.

        Penal i sve posle toga

        https://streamable.com/hh5kj
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Dekinjo
          Jesi ti lud?
          Nema potrebe za takvim recnikom.

          Pa ono, jedna od situacija gde ce jedan sudija svirati, drugi nece. Vaskez u stopostotnoj situaciji, ovaj ga startuje sa ledja Mislis da ne bi bio gol da je stigao da sutne? Ja mislim da jeste penal, ali jbg, nisam sudija.

          Comment


          • Pa pogledaj samo facu Vazqueza, ne moze covek ni da se raduje jbt

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Nema potrebe za takvim recnikom.

              Pa ono, jedna od situacija gde ce jedan sudija svirati, drugi nece. Vaskez u stopostotnoj situaciji, ovaj ga startuje sa ledja Mislis da ne bi bio gol da je stigao da sutne? Ja mislim da jeste penal, ali jbg, nisam sudija.
              Ne startuje sa ledja uopste, vec ga samo dodiruje i izbija mu loptu....Uopste to nije dovoljan kontakt da se svira penal, pogotovo ne u onakvoj situaciji

              Comment


              • E zbog ovakvih penala mi nije zao sto ej uveden VAR, samo jos pravila da lepo usaglase da svaki tim ima pravo na 3 puta celindz VAR i full ce biti.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Dekinjo View Post
                  Penal apsolutno bio nije, Lukas uopšte nije imao kontrolu nad loptom koju mu je Benatija sklonio uz minimalan kontakt, intenziteta nije bilo za penal.

                  Da ne pričam da se takve sumnjive odluke ne donose u u takvom trenutku gde postoji još pola sata da odluče ko je bolji od njih.

                  Rekao sam juče da bi onaj kontakt nad Sterlingom engleski sudija svirao, ovo večeras je potvrda toga. Engleske sudije sve sviraju što je u 16.
                  I samo zato sto nije imao kontrolu nad loptu a vec je imao na grudima, nije bio penal? daj bre malo bidi objektivan
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Ali Ronaldo u ovakvim situacijama pokazuje da nema sanse da moze biti postovan kao velikani igre. Prije samo nedelju dana dobio je postovanje navijaca Juventusa i danas kad treba pokazati dostojanstvo, kad si i prosao ali toliko jadno da se moras pokriti usima, on se raduje kao blesav. Kapiram ja njegovu zelju za pobjedom, ali to nije smio onako da pokaze.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Nema potrebe za takvim recnikom.

                      Pa ono, jedna od situacija gde ce jedan sudija svirati, drugi nece. Vaskez u stopostotnoj situaciji, ovaj ga startuje sa ledja Mislis da ne bi bio gol da je stigao da sutne? Ja mislim da jeste penal, ali jbg, nisam sudija.
                      Da, to je kljucno... neko bi svirao, neko ne bi... ali kad stavis Olivera u tu ulogu...pihhh on mnogo gresan covek...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Najgori sudija ovaj Oliver, cak mi drazi Etkinson od njega.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ali Ronaldo u ovakvim situacijama pokazuje da nema sanse da moze biti postovan kao velikani igre. Prije samo nedelju dana dobio je postovanje navijaca Juventusa i danas kad treba pokazati dostojanstvo, kad si i prosao ali toliko jadno da se moras pokriti usima, on se raduje kao blesav. Kapiram ja njegovu zelju za pobjedom, ali to nije smio onako da pokaze.
                          Poveli su ga emocije... celu utakmicu je trazio poddrsku od navijaca i dizao ih i videlo se da ima veliku zelju...
                          Mozda kad ohladi glavu i kad razmisli (ako razmisli) sta je uradio mozda ce mu biti zao...
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Dekinjo po avataru reklo bi se da navijaš za Barcelonu, pa razumijem onda tvoju frustraciju.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Dekinjo View Post
                              Penal apsolutno bio nije, Lukas uopšte nije imao kontrolu nad loptom koju mu je Benatija sklonio uz minimalan kontakt, intenziteta nije bilo za penal.

                              Da ne pričam da se takve sumnjive odluke ne donose u u takvom trenutku gde postoji još pola sata da odluče ko je bolji od njih.

                              Rekao sam juče da bi onaj kontakt nad Sterlingom engleski sudija svirao, ovo večeras je potvrda toga. Engleske sudije sve sviraju što je u 16.
                              To je to otprilike. Kad ide lopta na napadača koji
                              se gradi obično odbrambeni ovako reaguju i svira se vrlo rijetko i onda za takav start odsvira penal sa zvukom sirene. Ne može da ti se ne zgadi fudbal nakon ovoga.

                              Comment


                              • Mislim da je i Zidana sramota posle svega ovog!!! Sramota!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X