Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednu pozitivnu stvar je imala barsa.... bar referendum za izlez mu nije trebao
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Inace, ne vidim ko sad moze da dobije Real do kraja. Eventualno Liverpul na neko ludilu u finalu, u dvomecu su svi autsajderi.

      Comment


      • Juve? Kad može Roma, a što ne bi moglo
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Ivane ne moze tako brate, nosit ces Ronalda tjedan dana al samog njega kakvo je ovo ruganje sa Jurgenom

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Juve? Kad može Roma, a što ne bi moglo
            Da se igra u Torinu mozda bi im i dao neki promil sanse Ovako ce Ronaldo jos neki gol da im utera.

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Ivane ne moze tako brate, nosit ces Ronalda tjedan dana al samog njega kakvo je ovo ruganje sa Jurgenom
              Izgubio sam dvije opklade,zato je i Klop tu

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Ivane ne moze tako brate, nosit ces Ronalda tjedan dana al samog njega kakvo je ovo ruganje sa Jurgenom
                Realno Ivane upropastio si Kloppovu sliku s tom curicom.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kako li se Kutinjo osjeca?
                  Ako Pul uzme, dobija medalju valjda.
                  Originally posted by Prototype View Post
                  Statisticki je i dalje on jak ko crna zemlja, ali fizicki, meni barem, vise nije to to.CR je 2. godine stariji, a na terenu izgleda kao da je jedno 2. godine mladji.
                  Pa da je Mesi okruzen sa igracima kao Ronaldo, i on bi izgledao nekoliko godina mladje.
                  Mesi nema taj luksuz.
                  Originally posted by Ognjen View Post
                  Da hoce Siti Gvardioli dati otkaz.

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                  Da ga vratimo u Barsu a? Puste zelje.. :/

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Realno Ivane upropastio si Kloppovu sliku s tom curicom.
                    I ja kazem realno.

                    Comment


                    • Originally posted by Baka View Post
                      Pa da je Mesi okruzen sa igracima kao Ronaldo, i on bi izgledao nekoliko godina mladje.
                      Mesi nema taj luksuz.
                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                      Pa dobro ima i toga naravno. Nego vise sam mislio na njega samog. Msm da vise nije sposoban da pravi onakve slalome kroz odbranu, iako je jos uvek prilicno eksplozivan tj ima taj brz prvi korak.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        I ja kazem realno.
                        Al prerano si promenio, ako osvoje Bajern/Roma ili Liverpul onda nismo ni mi bili u pravu.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Al prerano si promenio, ako osvoje Bajern/Roma ili Liverpul onda nismo ni mi bili u pravu.
                          Mrki jeste,on je rekao samo da Barsa ne osvoji.
                          A ti spremi Mesija ako Real ne uzme ovo.Ali mnogo je godinu dana mogao si to malo smanjit ali dogovoricemo se narednih dana.

                          Comment


                          • Baka, da da. Ali nece on tamo nikad otkaz dobiti.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

                              Svaka čast svima, ali kako su samo odigrali Kolarov, Džeko, De Rosi, Facio i Manolas. Nenormalno nešto. Barsa bez i jedne prave šanse, do trećeg gola jedva da su i prilazili na 30 metara od Rominog gola.

                              Doktorat Di Franceska, kakav presing. Ne vidja se cesto da Barsa bezidejno ispucava loptu, večeras je to radila često.

                              Zna Di Francesko i da brlja, cesto ima probleme sa bunkerima, cesto Roma izgleda bezidejno, ali zna da postavi ekipu, i da je psihicki pripremi kada to treba. Uvek je Roma imala slab mentalitet, a on je od pocetka insistirao da mora da se menja i da se radi na tome. Za sad mu odlično ide.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Mrki jeste,on je rekao samo da Barsa ne osvoji.
                                A ti spremi Mesija ako Real ne uzme ovo.Ali mnogo je godinu dana mogao si to malo smanjit ali dogovoricemo se narednih dana.
                                Pa volem ja Messija
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X