Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vincent Kompany = ___
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kako li se Kutinjo osjeca?
      Kako mi drago zbog njega

      Roma zasluzeno, sto kazes onaj rezultat iz prvog meca zasluzili nisu. Barsa neprepoznatljiva.

      Dok je Messija bice i Barse, al je i njega sve manje.

      Comment


      • Cestitam liverpulovci nek ste izbacili ovu gamad i drago mi zbog rome

        Comment


        • Ma Mesi je ove sezone mozda i najbolji Mesi ikad cak, covjek je na nehumanom nivou, samo je problem sto ovi oko njega nisu dobri. Sredina je katastrofalna, Inijesta je tu i dalje broj jedan, zakasnili su sa Suarezom, morali su da ga utope ljetos, i prosla sezona mu je bila kriticna, a ova je posebno. Dace on ono sto dobije na tacni, ali to bi dao i Aspas vjerovatno. Sa odbranom je uradio odlican posao, ali Pike je godinama bas problematican. Imaju tu titulu ali igarcki stvarno nisu dobri ove sezone.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ma Mesi je ove sezone mozda i najbolji Mesi ikad cak, covjek je na nehumanom nivou, samo je problem sto ovi oko njega nisu dobri. Sredina je katastrofalna, Inijesta je tu i dalje broj jedan, zakasnili su sa Suarezom, morali su da ga utope ljetos, i prosla sezona mu je bila kriticna, a ova je posebno. Dace on ono sto dobije na tacni, ali to bi dao i Aspas vjerovatno. Sa odbranom je uradio odlican posao, ali Pike je godinama bas problematican.
            Statisticki je i dalje on jak ko crna zemlja, ali fizicki, meni barem, vise nije to to.CR je 2. godine stariji, a na terenu izgleda kao da je jedno 2. godine mladji.

            Comment


            • Da hoce Siti Gvardioli dati otkaz.

              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Savrseno fudbalsko vece

                Comment


                • Nema problema Barselona sa igračima, dosta je reći Mesi i Kutinjo, ali ima sa trenerom koji ih vodi kao da su klub u engleskoj konferenciji. Večeras dva centarfora (Mesi i Suarez) i 8 nabio pozadi da odbrane 4-1 iz prve utakmice, mentalitet gubitnika.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Liverpul do titule,zasluzili su to.

                      Comment


                      • Bas mi je drago za veteran De Rossi, covjek je izigrao maestralno odradio asistenciju i jos zabio i se iskupio za prvu utakmicu
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Ispali Barselona i M.City u istom danu, tesko da moze bolji dan za fudbal da bude

                          Comment


                          • Jedan bas vrhunski dan. Celavi govnar, out! Barselona, out!

                            Comment


                            • ALi i dalje je potpuno nevjerovatno da je Gvardiola u oba meca sa Liveprulom svjesno usao sa igracem manje. Da, mislim na Zezusa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Alo ma Messi je top mozda igra i najbolju sezonu al covjek igra doslovno sam, vezni red ne postoji pogledajte kakvi su to kriminalci, svi samo cekaju sta ce on napraviti to niakd nije bilo tako od kad igra u Barci, radilo se prije puno i za njega i njemu se kreiralo sad je covjek doslovno pale sam na svijetu.

                                Comment

                                Working...
                                X