Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prevariola bez plana B, nista novo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Sprdnja.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Barseloni je vezni red slab, ne mogu da kontrolisu utakmicu kako treba u tom dijelu.

        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Hvala Liverpulu što su ugazili Siti ovako, sad će ovako isfrustrirani da se nalože protiv nas maksimalno

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0
            Bezi Pixi baksuze, nije nista strasno, bolje nego da nastavi.
            Ma ispadamo sigurno.
            Uzgred sta je sa Salahom?
            Last edited by Brian McShtull; 04-04-18, 21:46.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ne znam koje smo poluvreme bolje odigrali, prvo ili drugo. Na stranu golovi i presing, to je naš stil, ali ovo branjenje, savršenstvo. Još jedan dokaz da Klopp uči iz prošlih utakmica. Nije izmorio ekipu, i bolje smo se branili.

              Samo da Salah bude ok za revanš.

              Veliki naklon malom Trentu. Ogroman pritisak na njemu. Mali ima 19 godina i odigrao je savršenu utakmicu. Respect!

              Ceo tim pokidao. Deki Lovren i VVD, Milner u odbrani, Hendo, Ox....ma savršena utakmica.

              Defanzivno, ofanzivno.... kapa dole momcima!
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Bravo Liverpul, gazi djubre celavo!

                Comment


                • Jbt koja je to mrznja kad navijaci Junajteda navijaju za Liverpul.

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Jel imao Siti šut na gol u drugom poluvremenu? Pošto znam da sigurno nije imao u okvir gola.

                    Kako ga je Klopp sabio, ovo nije istina.

                    Nisam očekivao da ćemo sačuvati mrežu. A pogotovo da ćemo je sačuvati faktički bez udarca Sitija.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Pep prevara, nije da to nismo znali.

                      Salu na stranu mogu oni ovo okrenuti ali bice to epski raspad Liverpula. Svaka cast Klopu kako su ih odradili i kako su pokazali svu limitiranost Gvardiole. Oduzmes mu loptu i ne zna dje udara. Sanse bez za 90 minuta. Ali nije da to nismo znali, ako se bude Liveprul povukao i branio ovo moze se desiti da upadnu u probleme.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja ne vidim kako mi nećemo dati bar jedan na Etihadu. Možda opet neki crveni karton...

                        Samo da se Can oporavi. Henderson dobi onaj glupi karton, i sad smo bez njega i Cana na sredini.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pep prevara, nije da to nismo znali.

                          Salu na stranu mogu oni ovo okrenuti ali bice to epski raspad Liverpula. Svaka cast Klopu kako su ih odradili i kako su pokazali svu limitiranost Gvardiole. Oduzmes mu loptu i ne zna dje udara. Sanse bez za 90 minuta. Ali nije da to nismo znali, ako se bude Liveprul povukao i branio ovo moze se desiti da upadnu u probleme.
                          Kao sto cemo mi da upadnemo u probleme u subotu.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Salah ce biti spreman 99%, a za Cana ne znam, verovatno ce i on.

                            Ne vidim kako ovde Siti prolazi, neki ludi 5-1 eventualno, mada to ce biti veliki raspad Liverpula ako se desi, sto kaze Zola neki crveni ako bude....

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0
                              Jel Hendo ne igra revans? Bas sam hteo njega da izdvojim (iako nema igraca da nije odigrao odlicno), jer sam ga se najvise plasio uz Lovrena i Arnolda. Pocepao je veceras.
                              Ne igra, sad da vidimo da li će Can da se oporavi, a trebalo bi...

                              Ja sam iskreno najviše oduševljen Arnoldom. Pocepao je mali. Vidi se da je Klopp radio posebno sa njim. Donosio je mnogo inteligentnije odluke na terenu. Nije se zaletao, uvek na pravom mestu u pravo vreme. Svaka čast.

                              Mada je ceo tim pokidao.

                              Gde je KDB, i zašto se nije pojavio večeras na utakmici?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pepov poraz 100%. Prvo, promenuje nesto sto cele sezone radi, jbt Laporte na levom beku, ali ajde, on i nije bio toliko los, koliko je bio Otamendi, krsina. De Brujne na krilu je isto tako veoma glup potez. A cela utakmica forsiranje Sanea na Arnolda koji je odigrao fantasticnu utakmicu, e to je vec najgluplji potez. Nisu nista probali drugo, samo rokaj na Sanea, a ovaj odigrao najslabiju utakmicu u sezonu.

                                Da su postigli jedan gol, imali bi vece sanse, ovako veoma tesko, skoro nemoguce.

                                Comment

                                Working...
                                X