Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gvardi bez promjena? Ajmo jos dva gola Pule, ajdeee.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Veliko poštovanje za Klopa za ovo što radi Pepu već drugu utakmicu zaredom, baš urnisanje.

      Nažalost primoran sam da gledam Barsu i Romu jer me mrzi da ganjam strim. Limitirana je meni ova Barsa, ne vidim kako mogu dalje od polufinala da idu. Mada ko zna...

      Comment


      • Van Dajk igra strasnu utakmicu

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • To bi bilo to od Liverpula.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Steta za Salaha...

            Sane je neobjasnivo ocajan danas...

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • I Barsa zavrsava posao..ja ne znam ljudi koji je vama?? Kako tako lako kazete ne osvaja Barsa ls? Pa nije to FK Benfika iz Bacinca pa da tako kazete..klub koji ima Mesija je uvek kandidat za trofej. Tacka
              MESSI 10

              Comment


              • Primit ce ga Klop a samim time je i ovaj dvomec potpuno otvoren da ne kazem cak i Citi favorit.

                Moraju izdrzat
                Last edited by Mrkela; 04-04-18, 21:09.

                Comment


                • Originally posted by Ognjen View Post
                  Kazes da Barselona nece osvojiti LS i onda je logicno da znas ko ce osvojiti. Pitanje je na mjestu s obzirom na napisano u tvom postu. Ali kod tebe je problem sto ti ides odmah sa omalovazavnjem u vidu tih smajlija.

                  Normalno je da se ne moze pobijediti u svim utakmicama u toku sezone, ali tebi je jedna utakmica dovoljna, ona protiv Sevilje u gostima, da kazes da Barselona zavisi od jednog igraca a pritom tu utakmicu Barselona nije izgubila. Inace, radi se i o jednom od najtezih gostovanja u domacem prvenstvu Spanije.

                  "Ova" Barselona nije Barselona na kakvu se naviklo ali nije ni toliko losa. I ja mislim da Barselona nece osvojiti LS jer je mozda jedino kvalitetnija od Rome i Sevilje od ovih ekipa koje su u igri za trofej mada mozda ih i Roma izbaci.

                  Valverde je na neki svoj nacin oblikovao ovaj tim Barselone i za sada mu dobro ide u spanskoj LaLigi. I ima tu jos igraca, zapravo vecina njih mora da bude u dobroj formi da bi se ostvarivali ovi dosadasnji rezultati u ovoj sezoni, Mesi naravno je najzapazeniji i donosi veliku prevagu i nije isto sa njim i bez njega ali to tako i treba da bude zato sto je Mesi.

                  Jos jedna stvar, moja je greska sto sam uopste odgovarao na tvoj post, ti ides sa nekim omalovazavanjem poput nekih smajlija i vise nikad necu sa tobom o necemu ovde "pricati".

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                  Znaci kazes da su bolji samo od Rome i Sevilje i onda se cudis sta kazem da nece osvojiti i da nisu dobri, ne znam ni sto si uopce odgovarao ako ces potvrditi moje teze. Sevilju sam naveo kao primjer, a ne kao mjerilo samo ta utakmica. Pa eno ti u Londonu partije protiv cirkusanata, Messi ustopan barce nigdje, da ne bi koliko tolilo sretnog gola bilo bi svega a pricamo o Conteu kojeg je svaki drugi ozbiljni trener ove sezone posprdo, ok prosli su daleko od toga, ali nista tu nije bilo za odusevljavanje i za neka nadanja. Sportski pozdrav Ognjenu Jaramazu
                  Last edited by Mrkela; 04-04-18, 21:07.

                  Comment


                  • Osvaja Barsa ovo lagano.Mrki oli opkladu ako osvoji Barsa ti nosis Mesija na avatar sliku koju ja izaberem a ako osvoji Real ja nosim Kristinu.6 mjeseci bi to trajalo.
                    Last edited by E1_PG; 04-04-18, 21:19.

                    Comment


                    • Preterali su sa forsiranjem na Trenta, celu utakmicu nista nisu uradili.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • A ima li goreg stopera od Kompanija, dajte Stounsa...

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by miha92 View Post
                          I Barsa zavrsava posao..ja ne znam ljudi koji je vama?? Kako tako lako kazete ne osvaja Barsa ls? Pa nije to FK Benfika iz Bacinca pa da tako kazete..klub koji ima Mesija je uvek kandidat za trofej. Tacka
                          Opusti se, ovo je forum, svako iznosi svoje mišljenje.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Opusti se, ovo je forum, svako iznosi svoje mišljenje.
                            Otkud tebi da nisam smiren?
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Osvojiće Zidan treću za redom,specijalizovali su se za LŠ,od one luzerske ekipe od '10 do '13
                              sigpic

                              Comment


                              • Jedan razlog zasto Siti nece proci je Etihiad. Slusajte Enfild, u delirijumu. To ovi nece dobit na svoj teren.

                                Sterling klasicni debil. Neka ga Bernardo na klupu.

                                Pep 100% podbacio, da su barem uvalili taj gol da pare uzmem al nista od toga...

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X