Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .................................................. .................
    .................................................. ..................
    .................................................. ...................
    Ako nekom treba arena za večeras nek javi na pp

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Preuzeo je jednu ekipu koja kapi zelje nije imala da igra fudbal, igrace koji su koliko god bili razmazeni bukvalno bojkotovali trenera, koji su ponizeni u El Klasiku, preuzeo ih je i u jednom trenutnku je zaostajao ako se ne varam 13 bodova za Barselonom, bili su treci na tabeli inace.

      Varaš se, sad sam proverio, imali su samo 5 bodova minusa kad je Zidan došao. Minus je do 20. marta narastao na minus 12, kada je Barsa vezala katastrofalnu seriju od 1 osvojenog boda u 4 meča, kada se minus spušta na -1, ali Barsa rutinski to zadržava do kraja serijom od 5 pobeda i gol razlikom 24:0 u tih pet mečeva. Privid je bio da su oni bili u trci za titulom, realnost je da su još više potonuli kada je Zidan došao.

      Na kraju su zavrsili sa 12 uzastopnih pobjeda, dobili na Nou Kampu i okoncali Barselonin niz od 39 utakmica bez poraza i zavrsili drugi na tabeli sa 90 bodova, jednim manje od Barselone.

      Pre te serije od 12 uzastopnih pobeda izgubili kući od Atletiko Madrida, Čolova ekipa imala 5 šuteva u okvir gola, a Real 3 šuta sa svim ovim zvezdama. Može se reći da ga je Čolo nadigrao na Bernabeu.


      Bilo je prisutno malo srece u LS, ali u finalu nije postojala nikakakva dilema, Real je zasluzio da pobijedi Atletika.

      Poraz 2:0 od prosečnog Volfsburga uz beskrvnu igru, nikada neću zaboraviti koliko su jadno izgledali, Volfsburg 7 šuteva u ovir, Real samo 3. U revanšu Ronaldo het trikom donosi prolaz, znači na čist individualni kvalitet jednog igrača.

      Finale je posebna priča, slučajan gol Ramosa (pogledati snimak gola), promašen penal Grizmana u regularnom toku, na kraju pobeda na penale. Kažeš da nije bilo dileme ko će pobediti, a došlo se do šutiranja penala. Real ne da nije bio bolji, nego je bio znatno lošiji rival, sa masu boljim igračima na terenu. Znači čista sreća opet.

      Bajern prošle godine neću opet da pominjem.

      Zidan ne mora da osvoji ovu LS da bi dokazao svoju velicinu, on je dok je igrao fudbal bio broj jedan, on je za ovo vrijeme od kad se bavi trenerskim poslom broj jedan.

      Zahvaljujući igračkoj veličini je prihvaćen kod svojih igrača, ne misliš valjda da ih je impresionirao trenerskim znanjem u kratkom vremenu. Upravo to i nenormalna količina srećnih okolnosti su ga dovele do dva trofeja u LŠ, plus najbolji igrači sveta na svakoj poziciji koja postoji. Koliko god da ne volim Murinja, ali lik je sa Portom i Interom, dva unrated tima osvojio dve LŠ, to je trenerski pečat.
      Tvoja priča je ispričana napamet, malo veze ima sa stvarnim stanjem stvari i svako ko realno hoće da sagleda činjenice to će ti potvrditi. Ko voli kultove ličnosti pričaće otprilke to što si to ovde ispisao.

      Ali za Krojfa si u pravu. On je bio inovator, stvaralac, čovek sa vizijom, Zizu to nije, on je samo čovek koji se našao na pravom mestu u pravo vreme i ne sumnjate u ovo ni jednog trenutka.
      Last edited by goku; 04-04-18, 16:42.

      Comment


      • Cristiano Ronaldo jumped to 2.3m (7 feet 7 inches) for his overhead kick goal vs Juventus.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kaze lik varas se, a ja nisam ni u jednom trenutku rekao da je on preuzeo ekipu na -12 ili -13 koliko sam mislio, jer ja pamtim, ne provjeravam na vikipediji, vec da je on u jednom trenutku toliko zaostajao jer je preuzeo totalno istrosenu ekipu, koja je izgledala da joj treba totalni remot na ljeto, a on im donese LS, ne dovede nikoga, pa onda osvoji LS i ligu, a ukupno za manje od dvije godine osvoji osam trofeja, bez maltene potrosenog dinara. Kakav jebeni srecnik, treba mu traziti sedam brojeva, covjek obori rekord Barselone od 40 utakmica bez izgubljene utakmice i onda ladno dodje i kaze da ih je Zidan jos vise ukanalio. Pa to ne da je apsurd, to je apsurd par ekselans. Sto se finala tice apsolutno je Real bio bolji, isto kao sto je apsolutno Atletiko bio bolji dvije godine ranije sto se tice 90 minuta. Promaseni penal nema veze ni sa cim, ustvari ima, taj igrac i ta ekipa su toliko labilni i nisu dorasli velicini utakmice. Bajern je mogao i morao da ode na 2-0 u Minhenu sto se tice prvog poluvremena, nisu iskoristili svoje sanse i onda je Real bio znacajno bolji rival u drugom oluvremenu. A sto se tice sudijskih gresaka pa svi smo mi gledali utakmicu prosle godine, i itekako je bilo gresaka, ali na obje strane, nije samo guran real. Ali tako je to kad neko zeli da gleda samo jednu stranu medalje, a ako je iko poznat kao takav, to je Gojko.

          Ok rekao si nam da ne sumnjamo u to i vise necemo sumnjati. Ipak si ti Gojko objektivni broj jedan ovog foruma sto se diskusija tice

          Ali niko da objasni ovo, zasto Murinjo, Anceloti, Benitez nisu osvojili ligu prije Zidana, zasto su izgubili povjerenje Pereza, igraca i-ili navijaca(Anceloti nije igraca i navijaca, Benitez nije Pereza), kako to Zidan je na pravom mjestu u pravo vrijeme, a mnogo veca trenerska imena nisu mogla ni da budu do clanaka Zidanu kad su vodili Real?Sreca te gura mjesec dana, mozda dva, ali godinu i po, ili u ovom slucaju dvije i po nikako. 137 utakmica, 100 pobjeda uz 14 poraza. To je ludilo statistika. osam trofeja, liga, divje uzastopne LS, prvi put posle iha ha godina. Jedan Ferguson je vodio Mancester 26 godina i osovjio je dvije LS, Zidan je za godinu i po osvojio dvije i osporava se, a s druge strane se dize Gvardiola kao da je sam Mihels ,a dje je god bio imao je najbolju ekipu ubjedljivo. Paradoksalno zar ne?
          sigpic

          Comment


          • SK1 CG prenosi Engleze danas naravno, a kome trebaju linkovi uvijek ih ovdje moze naci

            http://livetv.sx/enx/

            Za Engleze ce se tu pojaviti brdo ace i sop linkova

            http://livetv.sx/enx/eventinfo/64237...nchester_city/
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kaze lik varas se, a ja nisam ni u jednom trenutku rekao da je on preuzeo ekipu na -12 ili -13 koliko sam mislio, jer ja pamtim, ne provjeravam na vikipediji, vec da je on u jednom trenutku toliko zaostajao jer je preuzeo totalno istrosenu ekipu, koja je izgledala da joj treba totalni remot na ljeto, a on im donese LS, ne dovede nikoga, pa onda osvoji LS i ligu, a ukupno za manje od dvije godine osvoji osam trofeja, bez maltene potrosenog dinara. Kakav jebeni srecnik, treba mu traziti sedam brojeva, covjek obori rekord Barselone od 40 utakmica bez izgubljene utakmice i onda ladno dodje i kaze da ih je Zidan jos vise ukanalio. Pa to ne da je apsurd, to je apsurd par ekselans. Sto se finala tice apsolutno je Real bio bolji, isto kao sto je apsolutno Atletiko bio bolji dvije godine ranije sto se tice 90 minuta. Promaseni penal nema veze ni sa cim, ustvari ima, taj igrac i ta ekipa su toliko labilni i nisu dorasli velicini utakmice. Bajern je mogao i morao da ode na 2-0 u Minhenu sto se tice prvog poluvremena, nisu iskoristili svoje sanse i onda je Real bio znacajno bolji rival u drugom oluvremenu. A sto se tice sudijskih gresaka pa svi smo mi gledali utakmicu prosle godine, i itekako je bilo gresaka, ali na obje strane, nije samo guran real. Ali tako je to kad neko zeli da gleda samo jednu stranu medalje, a ako je iko poznat kao takav, to je Gojko.

              Ok rekao si nam da ne sumnjamo u to i vise necemo sumnjati. Ipak si ti Gojko objektivni broj jedan ovog foduma sto se diskusija tice

              Ali niko da objasni ovo, zasto Murinjo, Anceloti, Benitez nisu osvojili ligu prije Zidana, zasto su izgubili povjerenje Pereza, igraca i-ili navijaca(Anceloti nije igraca i navijaca, Benitez nije Pereza), kako to Zidan je na pravom mjestu u pravu vrijeme, a mnogo veca trenerska imena nisu mogla ni da budu do clanaka Zidanu kad su vodili Real?Sreca te gura mjesec dana, mozda, dva, ali godinu i po, ili u ovom slucaju dvije i po nikako. 137 utakmica, 100 pobjeda uz 14 poraza. To je ludilo statistika. osam trofeja, liga, divje uzastopne LS, prije put posle iha ha godina. Jedan Ferguson je vodio Mancester 26 godina i osovjio je dvije LS, Zidan je za godinu i po osvojio dvije i osporava se, a s druge strane se dize Gvardiola kao da je sam Mihels. Paradoksalno zar ne?
              Poturaš klasičnu zamenu teza, ali me mrzi na to da repliciram.

              I ti gledaš samo jednu stranu medalje i po čemu si to drugačiji od mene?

              Odgovor na sva tvoja pitanja su dve Lige šampiona, a objasnio sam već kako je došao do njih. Samo da nije osvojio onu prvu protiv Atletika 2016. usledio bi klasičan nogobulj. Ne misliš valjda da bi mu dali novu šansu bez da je osvojio bar jedan veliki trofej, LA Ligu ili LŠ. Otkaz mu je već bio kovertiran, samo se čekalo da li će dobiti Čola.

              Za velike klubove trofeji su LŠ i domaća liga, ne računaj Miki Maus trofeje: kupove, liga kupovi, super kupove

              Pričamo o čoveku koji je u jednom finalu SP da dao dva gola glavom koliko ih je dao ukupno u celoj karijeri i koji je u drugom finalu SP iz penala pogodio prečku, ali se lopta odbija iza gol linije. Čovek je jednostavno dete sreće bez obzira na svu igračku veličinu koju mu nikako ne osporavam.
              Last edited by goku; 04-04-18, 17:46.

              Comment


              • Upravo te kupove super kupove liga kupove itd. su ljudi izmislili da bi i sirotinja nešto osvojila.

                Jedino se broji domaći trofej i trofej LŠ.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Poturaš klasičnu zamenu teza, ali me mrzi na to da repliciram.

                  I ti gledaš samo jednu stranu medalje i po čemu si to drugačiji od mene?

                  Odgovor na sva tvoja pitanja su dve Lige šampiona, a objasnio sam već kako je došao do njih. Samo da nije osvojio onu prvu protiv Atletika 2016. usledio bi klasičan nogobulj. Ne misliš valjda da bi mu dali novu šansu bez da je osvojio bar jedan veliki trofej, LA Ligu ili LŠ. Otkaz mu je već bio kovertiran, samo se čekalo da li će dobiti Čola.

                  Za velike klubove trofeji su LŠ i domaća liga, ne računaj Miki Maus trofeje: kupove, liga kupovi, super kupove

                  Pričamo o čoveku koji je u jednom finalu SP da dao dva gola glavom koliko ih je dao ukupno u celoj karijeri i koji je u drugom finalu SP iz penala pogodio prečku, ali se lopta odbija iza gol linije. Čovek je jednostavno dete sreće bez obzira na svu igračku veličinu koju mu nikako ne osporavam.
                  Valdja onda nije malo sto je za godinu i po osvojio ligu i dvije uzastopne LS, u prvoj polusezoni je za manje od pola godine ucinio nemoguce i dosao na bod od titule.

                  Nope, nije to sreca, covjek je samo clutch. Tako su govorili i za Kobija da je srecan sto pogadja nemoguce suteve kad se lomi, jednom moze sreca, sreca je mnogima kad Djokovic, Federer, Nadal ciste linije kao nenormalni, pa onda ti lakse bude kad ukapiras da to nije nikakva sreca, vec znanje. To iz penala je bio lob, takozvana Panenka, zamisli kolika su muda potrebna da bi se tako sutnulo u finalu Mundijala, protiv najboljeg golmana vjerovatno svih vremena.

                  Nemoj se oko toga nervirati Gojko, fudbal je samo igra, a Zidan tu igru igra kao da ju je on izmislio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Ko ce osvojiti?

                    Pretpostavljam da mislis da Barselona zavisi samo od Mesija? Ako je to tacno, zbog cega onda Barselona nije pobijedilia Hetafe ili Las Palmas, u obe utakmice je igrao Mesi i igrao je Dinj umjesto Albe?
                    Cuj pitanja zato sto ocito nije moguce dobiti sve utakmice u sezoni. Ne znam tko ce osvojiti ali Barca nece, make it a deal, moze oklada s kime god

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0
                      Je li ovo Pep igra sa 3 pozadi?
                      Laport, Kompani i Otamendi.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Jos jedna prilika da se utvrdi i potvrdi da na RTS rade i sportsku rubliku uredjuju, blago receno, neznalice. Na stranu sto ne prenose utakmice utorkom, vec i prave katastrofalne izbore pri prenosima.

                        Vecerasnji izbor je ocigledan primer.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Poturaš klasičnu zamenu teza, ali me mrzi na to da repliciram.

                          I ti gledaš samo jednu stranu medalje i po čemu si to drugačiji od mene?

                          Odgovor na sva tvoja pitanja su dve Lige šampiona, a objasnio sam već kako je došao do njih. Samo da nije osvojio onu prvu protiv Atletika 2016. usledio bi klasičan nogobulj. Ne misliš valjda da bi mu dali novu šansu bez da je osvojio bar jedan veliki trofej, LA Ligu ili LŠ. Otkaz mu je već bio kovertiran, samo se čekalo da li će dobiti Čola.

                          Za velike klubove trofeji su LŠ i domaća liga, ne računaj Miki Maus trofeje: kupove, liga kupovi, super kupove

                          Pričamo o čoveku koji je u jednom finalu SP da dao dva gola glavom koliko ih je dao ukupno u celoj karijeri i koji je u drugom finalu SP iz penala pogodio prečku, ali se lopta odbija iza gol linije. Čovek je jednostavno dete sreće bez obzira na svu igračku veličinu koju mu nikako ne osporavam.
                          Hahahahahahahahaha jel moguca ova zadnja recenica, hahahahahahahhaa sta je ovo braco moja mila covjek osporava Zidanea ko igraca hahahahahahaha najveceg ikada koji je sam vodio ekipe do tih istih finala aaaaaaa uscinite me

                          Comment


                          • Džeko pao ko tomahavk da ga pogodi.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Koja blesava ekipa,strasno, kakva tranzicija, salah krece u kontru samo sto je osjetio da lrece presing nije lopta jos bila ni izgubljena. Show

                              Comment


                              • Sta radi faraon


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X