Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    jel zna neko kad je Benitez dobio otkaz i kako su stajali na tebeli?
    3. januara dobio otkaz, bili treći na tabeli, svjetlosnim godinama udaljeni od Barce.

    Originally posted by goku View Post
    Nervira me veličanje Zidana jer je ostvario instant uspeh sa gotovim timom i najboljim igračima na svetu, igrače koje on ima nemaju čak ni Barsa, ni Siti, ali i pored toga mu je trebala neviđena doza sreće da bi to ostvario.
    Istina, Barca i City nemaju Valleja, Thea, Llorentea, Hakimija, Mayorala i Ceballosa.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Da, trener bez imalo iskustva preuzme tim u kome se treneri ne zadržavaju dugo, koji je najvrelija klupa na svetu i gde je tamosfera toksična. Gde jedan Murinjo, koji je majstor za takve timove nije uspeo da iskontroliše svlačionicu. I za tebe je to lagan posao. Nemoj zezati goku. Ti bre dve LŠ i ligu u dve godine prepisuješ sreći. To nije normalno. Da je sreća tako darežljiva, više menadzera i timova bi ostvarilo ovaj uspeh.

      Meni je žao što Zidan nije dobio sve timove po 5-0 pa da ti budeš zadovoljan. Navodiš mi ovde 3 utakmice i govoriš da je zbog toga Zidan imao sreće. Mislio sam da si realniji. Snaga Reala se baš ogleda u tome što su uspeli da preokrenu protiv Volfsburga. Nije Ronaldo sam sebi asistirao i kreirao golove. Ne možeš tako da gledaš. Ronaldo jeste legenda, ali ne bi mogao bez ostatka tima i ogromnog mentaliteta koji poseduju. Taj isti Bajern koji su izbacili je i sam dobio poklone koje nije iskoristio. Real je odigrao extra protiv njih i bez pomoći sudija. Što se tiče PSG-a, i tu grešiš. Nejmar je igrao u prvoj utakmici i nije ništa uradio. Real ih je skoro rutinski pokupio i ostavio iza sebe pojačanja od 400 miliona da se puše.

      To što ti pričaš nema nijednu činjenicu iza sebe. Nijedan validan argument. Sve ti se svodi na lično mišljenje.

      Ja ti navodim činjenice. Prošle sezone Real odigrao 40 utakmica bez poraza. Jel i to sreća? Objasni mi kako tim može da uzme dva LŠ-a u nizu srećno, i daj mi još neki tim koji je to uradio. Ako uzmu i ovaj treći, jel i to sreća, ili već možemo da kažemo da je Zidan dobar trener? Da znam koliko uzastopnih titula mu je potrebno da bi ga ti okarakterisao kao dobrog trenera.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Kakva legendarna slika

        Pogledaj navijace Juvea...

        Comment


        • Ma hajde de pa on pise da Barsa i Siti zasluzuju titulu zbog svega sto igraju ove sezone, a Barsa unazad 5 godina najslabije igre pruza u napadu i nikad vise nije ovisila o jednom covjeku,nikada vise. Dovoljno je pogledati utakmicu protiv Sevilje. I Barsa nece osvojiti klempu.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0
            Sve se slazem Zola, osim jednog, kako je to Murinjo majstor za te timove? Mislim da to nije tacno, pa obe Lige Sampiona je osvojio iz drugog plana.
            Mislio sam u smislu kontrole svlačionice. U to vreme, igrači su se kleli u njega koliko se sećam. I baš posle tog Reala je počeo češće da gubi svlačionicu.

            Po meni je neki deo sebe izgubio u Madridu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Slazem se da Murinjo nije vise isti posle Madrida i da je izgubio to nesto sto je imao...

              Sto se Zidana tice, sjajan trener i uzivanje je gledati kako vodi ekipu i kako Real djeluje kao ekipa kod njega iako toliko egomanijaka u ekipi


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Ma hajde de pa on pise da Barsa i Siti zasluzuju titulu zbog svega sto igraju ove sezone, a Barsa unazad 5 godina najslabije igre pruza u napadu i nikad vise nije ovisila o jednom covjeku,nikada vise. Dovoljno je pogledati utakmicu protiv Sevilje. I Barsa nece osvojiti klempu.
                Ko ce osvojiti?

                Pretpostavljam da mislis da Barselona zavisi samo od Mesija? Ako je to tacno, zbog cega onda Barselona nije pobijedilia Hetafe ili Las Palmas, u obe utakmice je igrao Mesi i igrao je Dinj umjesto Albe?

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Možda nikad nisam video ovakav gol, ovakve makazice nikada.


                  Davno beše...

                  Comment


                  • Zlatan je i dalje broj jedan sto se najboljeg gola tice



                    Zidan je uz Krojfa najveca fudbalska licnost svih vremena. Nivo na kojem su on i Krojf bili igracki, pa posle trenerski je nesto nevjerovatno. Krojf je prava fudbalska revolucija, ali Zidan je tu da pomjera granice. Zapravo ta prva polusezona je najveci dokaz njegove velicine i to u ligi. Preuzeo je jednu ekipu koja kapi zelje nije imala da igra fudbal, igrace koji su koliko god bili razmazeni bukvalno bojkotovali trenera, koji su ponizeni u El Klasiku, preuzeo ih je i u jednom trenutnku je zaostajao ako se ne varam 13 bodova za Barselonom, bili su treci na tabeli inace. Na kraju su zavrsili sa 12 uzastopnih pobjeda, dobili na Nou Kampu i okoncali Barselonin niz od 39 utakmica bez poraza i zavrsili drugi na tabeli sa 90 bodova, jednim manje od Barselone. Bilo je prisutno malo srece u LS, ali u finalu nije postojala nikakakva dilema, Real je zasluzio da pobijedi Atletika. Ancelotijev real nije zasluzio da dobije Atletika, a dobio ga je i svi znamo kako. Zidan je i tada bio u strucnom stabu, Karlov asistent, pa i Karlo je sam reko da je Zidan cesto pricao sa igracima na treningu, provodio vise vremena s njima od njega. Zidan ne mora da osvoji ovu LS da bi dokazao svoju velicinu, on je dok je igrao fudbal bio broj jedan, on je za ovo vrijeme od kad se bavi trenerskim poslom broj jedan. To je jednostavno tako, on je rodjen da bude najbolji. Jebeni Arapin kojem se dive svi Brazilci, Pele koji je govorio da je bolji od svih brazilskih fudbalera i da je njemu mjesto na Kopakabani, a ne njima, Roberto Karlos koji ne kaze za Ronalda da je najbolji u to vrijeme, vec da je najbolji kojeg je ikad vidio Zidan. I tako su rijetki takvi bivsi fudbaleri kao treneri, a posebno kao uspjesni treneri. Bivsi fudbaleri nivoa Zidana ili Krojfa, koji su bili najbolji fudbaleri na svijetu i onda su i najbolji treneri. Ipak i za fudbal bi bilo bolje da Zidan ne osvoji trecu LS uzastopno, samo je tesko kladiti se protiv njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0
                      Moj zemljak. Nisu makazice klasicne ali nestvaran gol zaista.

                      Meni su mozda samo Runijeve bolje od ovih Ronaldovih.
                      Samo Neša, ostalo su šminke.

                      Comment


                      • Liverpool ako uspe da prođe City osvaja.

                        Comment


                        • Liverpul pod Kloppom sve vazne meceve je lose igrao ili lose otvarao. Protiv Junajteda sve derbije su odigrali uplaseno, finala kupova odigrali uplaseno. Cim se nesto ocekuje od njih oni nisu u stanju da se izbore sa pritiskom. A ovo su najvazniji mecevi od kada je tu Klopp.

                          Liverpul mora da ispisa krv da izvinete da bi prosao, Siti moze da odigra prosecno i da prodje lagano. Tolika je razlika u kvalitetu.
                          Last edited by Brian McShtull; 04-04-18, 14:51.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Još jedno briljiranje RTS-a..

                            U sredu prenose Barsa-Roma umesto Liverpul-Siti.

                            Znači, umesto kidanja Pepa i Kloppa, gledaćemo bunker Rome na Kamp Nou.

                            Ima li ko mozga na tom RTS-u?!? Da li su oni normalni jbteee...
                            Pa oni vec godinama daju prednost utakmicama gde igra neki nas igrac, bez obzira sto se igra i neka atraktivnija utakmica u tom terminu. Tako da je Aca Kolarov bio presudan razlog u odabiru prenosa utakmice

                            Zato uzmes kablovsku koja ima i sk i arene i miran si.

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni. View Post
                              Pa oni vec godinama daju prednost utakmicama gde igra neki nas igrac, bez obzira sto se igra i neka atraktivnija utakmica u tom terminu. Tako da je Aca Kolarov bio presudan razlog u odabiru prenosa utakmice

                              Zato uzmes kablovsku koja ima i sk i arene i miran si.
                              A koja je to kablovska koja ima i SBB i Arene?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                A koja je to kablovska koja ima i SBB i Arene?
                                Kopernikus ima 5 arene i 6 sk.

                                Comment

                                Working...
                                X