Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fascinantno, kakva golcina...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Mesi pa Ronaldo, ne sumnjajte u ovo ni jednog momenta.

      Zidanu dva trofeja u LŠ donele sreća, sudije i Ronaldo jer je kup sistem, u igri je i treći.

      Za to vreme osvojena jedna liga. Ako je već toliki Bog otac i ima ubedljivo najbolji roster kako je osvojena samo jedna liga za tri godine?

      Nešto tu ne štima, ili nije toliko dobar ili nema najbolje igrače.

      Zizu sigurno izvlači Bajern iako je šansa za to 33 posto, ovamo se Pep kolje sa svojima. Zizu osvaja ako Pep bude u finalu, ako ne bude, onda ne.

      Comment


      • Oba navedena igraca ja ne simpatisem, ali kad bi morao da biram... U svakom trenutku bi birao magiju (Messi).

        Bilo bi mi drago da "Prevara"" ode do kraja i da zacepi usta vecini!

        Comment


        • I ja bih voleo da Siti osvoji, ali kod nekih će Prevara uvek ostati prevara šta god da uradi ili osvoji.

          Barsa i Siti najviše zaslužuju finale zbog svega što rade ove sezone i tako će biti ako ih žreb ne sastavi ranije, ali zna se ko je dete sreće, tako da ništa od toga.

          Comment


          • Opasna fotka

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hahaha sreca, e majko moja

              Ovog Reala moze zaustaviti samo Barsa, odnosno Mesi.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Hahaha sreca, e majko moja

                Ovog Reala moze zaustaviti samo Barsa, odnosno Mesi.
                Pa šta je bilo protiv Atletika u finalima? Šta protiv Bajerna prošle godine?

                Slažem se da samo Barsa može da ih pobedi.

                Comment


                • Gledao sam maloprije sazetke Bayerna, moram da kazem da mi se nista ne svidja iz sinocnje utakmice.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post

                    Zidanu dva trofeja u LŠ donele sreća, sudije i Ronaldo jer je kup sistem, u igri je i treći.

                    Za to vreme osvojena jedna liga. Ako je već toliki Bog otac i ima ubedljivo najbolji roster kako je osvojena samo jedna liga za tri godine?

                    Nešto tu ne štima, ili nije toliko dobar ili nema najbolje igrače.

                    Zizu sigurno izvlači Bajern iako je šansa za to 33 posto, ovamo se Pep kolje sa svojima. Zizu osvaja ako Pep bude u finalu, ako ne bude, onda ne.
                    Koje tri godine? Zidan je došao na polovini sezone, gde je Real bio treći iza Barse i Atletika i završio sezonu na bod od Barse koliko se sećam.

                    U sledećoj sezoni uzeo Ligu i LŠ. Vezao 40 utakmica bez poraza.

                    Jedino ova sezona je bila lošija, ali opet jure ka trećoj LŠ u nizu.

                    Čovek je dve ipo godine u menadzerskom poslu(ne računam Real B), a za to vreme ima dve osvojene LŠ i jednu ligu. To je nešto što je pošlo za rukom malo kom menadzeru. Sutra da se penzioniše, opet će imati bolji učinak od velike većine trenera.

                    Reći da je za to zaslužna sreća je previše detinjasto goki.
                    Last edited by z0La; 04-04-18, 11:06.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      I ja bih voleo da Siti osvoji, ali kod nekih će Prevara uvek ostati prevara šta god da uradi ili osvoji.
                      True story.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Pa šta je bilo protiv Atletika u finalima? Šta protiv Bajerna prošle godine?

                        Slažem se da samo Barsa može da ih pobedi.
                        Jednom da je sreca, dva puta, tri puta sreca ne moze. Bice nesto do mentaliteta valjda.

                        Sta protiv Bajerna? Nemoj mi reci da je sudija pokrao Bajern, kad im je poklonio onaj nepostojeci penal pre kraja prvog poluvremena na Alijanzu, Vidal je promasio za 2-0. Tu bi bio kraj dvomeca. A Real ih je pokidao u obe utakmice fudbalski, duplo bolji bili.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Koje tri godine? Zidan je došao na polovini sezone, gde je Real bio treći iza Barse i Atletika i završio sezonu na bod od Barse koliko se sećam.

                          U sledećoj sezoni uzeo Ligu i LŠ. Vezao 40 utakmica bez poraza.

                          Jedino ova sezona je bila lošija, ali opet jure ka trećoj LŠ u nizu.

                          Čovek je dve ipo godine u menadzerskom poslu(ne računam Real B), a za to vreme ima dve osvojene LŠ i jednu ligu. To je nešto što je pošlo za rukom malo kom menadzeru. Sutra da se penzioniše, opet će imati bolji učinak od velike većine trenera.

                          Reći da je za to zaslužna sreća je previše detinjasto goki.
                          Imao je dovoljno vremena da pojuri Ligu u prvoj godini, jel zna neko kad je Benitez dobio otkaz i kako su stajali na tebeli?

                          Nervira me veličanje Zidana jer je ostvario instant uspeh sa gotovim timom i najboljim igračima na svetu, igrače koje on ima nemaju čak ni Barsa, ni Siti, ali i pored toga mu je trebala neviđena doza sreće da bi to ostvario.

                          Protiv jednog Vofsburaga izgubi 2:0 u prvom meču, a onda Ronaldo het trikom mu obezbedi prolaz u revanšu. Dobije Atletiko u finalu na penale gde je bio lošiji tim. Bajern sudije iskasape prošle godine. A evo i ove se PSŽu povredi Nejmar baš pred njihov dvomeč. Sere čoveka da to nije normalno.

                          Ajde da je on osvojio na sreću ko onda Di Mateo, ali Real i onaj Čelzi ne mogu igrački da se porede ili da je kao Hajnkes izdominirao sa Bajernom one sezone, ali on vozi Ferari i onda dobije trku u fotofinišu protiv Fiće i onda ja treba da svršavam: "O, Zidane oplodi me." Malo karikiram, ali shvatate poentu.

                          Comment


                          • Neymar je igrao prvi mec na Bernabeu, i koristio je to sto nema Karvahala koji je milijarde klase bolji bek od Nacha, kojeg je Neymar maltretirao.

                            Druga utakmica se sprdao Zidan, bez Modrica i Kroosa.

                            Comment


                            • Comment


                              • Ko da je bitno, miljenik srece dok je bio igrac evo sad i dok je trener isto, trofeje ima dusmani i dusebrizmice pate na to kako su se osvojili ostali gustaju. Zizu Out.

                                Comment

                                Working...
                                X