Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nemoj molim te Fixni, ispašćemo sigurno.
    Moram jeste LFC,ali ,ja uvek i sa kim god igrali Partizan,Barsa i Pep,navijam da ispadnu

    Comment


    • Liverpul mora da se bori za top 4 u ligi, Siti ne mora. Ali opet mecevi u tom periodu su teski za Siti(Everton G, Liverpul G, MU K, Liverpul K). Steta sto revans nije u Liverpulu, duplo zanimljivije bi bilo, ovako Siti kuci moze dati 2-3 gola lagano. Siti mini prednost. Ostalo sve jasno
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Liverpul mora da se bori za top 4 u ligi, Siti ne mora. Ali opet mecevi u tom periodu su teski za Siti(Everton G, Liverpul G, MU K, Liverpul K). Steta sto revans nije u Liverpulu, duplo zanimljivije bi bilo, ovako Siti kuci moze dati 2-3 gola lagano. Siti mini prednost. Ostalo sve jasno
        Siti kuci nije neki problem, nije da se iko plasi da igra na Emptyhadu.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Da samo nemaju poraz kuci cele sezone

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Siti kuci nije neki problem, nije da se iko plasi da igra na Emptyhadu.
            Nije problem u atmosferi, nego u pristupu igri kad znaju da je jak protivnik ispred njih. Samo se Celsi od jacih "provukao", 5 su dali Liverpulu i Lesteru, 4 Totenhemu, 3 Arsenalu. Svaku utakmicu kontrolisu, konstantno su opasni.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Kako se Bayernu otvara put do finala, lagano protiv Besiktasa a Sevillu će sigurno izbaciti.

              Bundesligu osvojili prošle godine, tako da se mogu upotpunosti posvetiti Ligi šampiona.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Nije problem u atmosferi, nego u pristupu igri kad znaju da je jak protivnik ispred njih. Samo se Celsi od jacih "provukao", 5 su dali Liverpulu i Lesteru, 4 Totenhemu, 3 Arsenalu. Svaku utakmicu kontrolisu, konstantno su opasni.
                Koliko se sećam tekme protiv Sitija u gostima, bila je totalno egal utakmica. E onda je Mane dobio crveni i sve otišlo u ...

                Jednostavno igra Sitija odgovara Liverpulu. Možemo da koristimo ono u čemu smo najbolji.

                Ja mislim da će biti žešće klanje, a ko će proći, to ne može niko da zna. Jedino što znam je da ću tu na golove da igram.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pasce milijarda golova na oba meca, Liverpul ce imati prednost 10 gola i na kraju gube u 94 u revansu.

                  Klopp ce skakati 180 minuta, Pep ce da brise znoj sa cela i ima da dirigira rukama ko da vodi Vienski koncert.

                  A za nas obicne gledace ce biti jos jedna obicna epizoda Monti Pajtona, sa glavnim ulogama Lovrena, Matipa, Delpha, Otamendija i Stounsa.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Koliko se sećam tekme protiv Sitija u gostima, bila je totalno egal utakmica. E onda je Mane dobio crveni i sve otišlo u ...

                    Jednostavno igra Sitija odgovara Liverpulu. Možemo da koristimo ono u čemu smo najbolji.

                    Ja mislim da će biti žešće klanje, a ko će proći, to ne može niko da zna. Jedino što znam je da ću tu na golove da igram.
                    Stoji to, ali prednost dajem Sitiju pogotovo znajuci kakav je Liverpul u gostima, i kad naprave prednost kako je lako ispuste.
                    Iskreno bih voleo da prodje Liverpul, znacilo bi engleskom fudbalu, svi bi po jos malo ulagali jer polufinale LS nije daleko, Liverpul bi privukao opet ozbiljnije igrace a i zato sto Siti pokazuje slabosti kad se udje u trku sa njima
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • [QUOTE=Tarantula;1797682]Kako se Bayernu otvara put do finala, lagano protiv Besiktasa a Sevillu će sigurno izbaciti.

                      Bundesligu osvojili prošle godine, tako da se mogu upotpunosti posvetiti Ligi šampiona.[/QUOTE
                      Potrebna im je sreća,Nojer se vraća tek za moguće polufinale,nije branio praktično godinu dana osim malo septembra,Koman takođe van terena,ne bi imali šanse protiv Reala i Barse,teško bi prošli i Engleze.
                      Last edited by martinez; 16-03-18, 12:09.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Koliko se sećam tekme protiv Sitija u gostima, bila je totalno egal utakmica. E onda je Mane dobio crveni i sve otišlo u ...

                        Jednostavno igra Sitija odgovara Liverpulu. Možemo da koristimo ono u čemu smo najbolji.

                        Ja mislim da će biti žešće klanje, a ko će proći, to ne može niko da zna. Jedino što znam je da ću tu na golove da igram.
                        Da cak je LFC bio bolji do tog ,momenta imao Salah jednu sansu korektnu,a opet u drugom mecu da se igralo jos 15min mislim da bi vi pockrali i primili jos koji,ja ocekujem nesto ko sa Monacom, prosle godine i nadam se istom ishodu na kraju...ko da vise i sadrzi koncentraciju,sto je moguce bolje u jakom tempu

                        Comment


                        • Leipzig v Marseille
                          Arsenal v CSKA Moskva
                          Atlético Madrid v Sporting CP
                          Lazio v Salzburg

                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Misliš igraju bolji fudbal? Igrački kadar određuje klasu, a nije baš da je roster Atletika kvalitetniji od Arsenalovog. E sad što neka djeca nemaju mašte ma koliko im igračaka daš, druga tema.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Flopp vs Prevariola, kakav El Clasico
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ma LE uzima Colo mada ostao bez DL, do kraja sezone,ili Inzagi...

                                Comment

                                Working...
                                X