Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urose, odlicno ti poznajes Gvardiolu kao i tu Barselonu koju je on preuzeo.

    Comment


    • Pa ne može biti najbolji jer je najboljima rekao da su najbolji i doveo ih u red. Može biti samo Zidanov brat ništa više od Zinedina.

      Comment


      • Pep je pre svega bio izuzetno inteligentan fudbaler i to je uspeo da prenese na teren i kao trener...Tacno me zabole ko koliko trosi i koga kupuje u ovom ludom vremenu gde se prosipaju milioni kao konfete...ono sto je meni fakat, svaka Gvardiolina ekipa je igrala dopadljivo, efikasno...meni kao posmatracu sasvim dovoljno da cenim kao trenera....Da ne ulazim u dublju analizu a itekako sam kompetentan
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Iznenađujuće ofanzivna Konteova postavka.

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Pa i ja ga cenim, ne bi ga toliko ni spuštao da ga drugi ne dižu. Svakako je da su i on i Zidan i Simeone i Klop svetska klasa i oni su mi tu negde blizu svi. Ali ne može lepa igra imati veću vrednost od rezultata kad se meri najbolji trener. Samo kažem da nije najbolji i to je to. Ko jeste to ne znam, on nije. LŠ nije jedino merilo ima ih dosta, ali mogu da se kladim da neće ni titulu u PL odbraniti iako sam verovao da će ove uzeti a tako sam i glasao na onoj temi.

            Jednostavno lepo igraju, dominantno, ali kada brod tone, on nije baš neko ko mi deluje kao da drži konce u rukama. On je onaj tip više kad ide ide, ide do perfekcije. Iz tog ugla najbolji je Ser Aleks koji je bio konstantan i sam izdigao Man Utd i postavio ga tu gde jeste. Sad opet uzeti br osvojenih ušatih.. Ko zna.

            Comment


            • Lepo ih otvorise...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Auuc Kurtoa

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Napao Celsi, kakav sok.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Zavrseno pre nego sto je i pocelo...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • E kako mi je milo radi Dembelea, samo naprijed.

                      Mesi rijesio ovaj mec, previse jak.
                      A i Kurtoa se usrao odma na pocetak.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Fabregasov gol, svojim greskama gube dvomec.

                        Mada mu je i neki genijalac uvalio kosku.
                        Last edited by MareLFC; 14-03-18, 20:11.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Što je najgore, bio sasvim solidan Čelzi. Par puta falio običan pas da naprave ozbiljnu šansu.

                          Ali ovakve greške Barsa ne oprašta. Kurtoa ga primi iz mrtvog ugla i to desnom nogom. Još posle Fabregas ovako jeftino proda loptu....baš amaterske greške.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Koliko je monstruozan Čelsi jedini je zadržao ono nešto da može sa svima da se pokolje, voleo bih i Azara i Vilijana u Realu a Ronaldo na central forward. Kakve mašine.

                            Nije ovo gotovo. Ako daju gol, sve je moguće. Polako.

                            Barselona baš kažnjava, Kurtoa nije trećina De Hee.

                            Comment


                            • Problem je što Barsa ovo igra na nekih 60%, pogotovo u napadu, a Čelzi se trudi iz petnih žila. Upao je Čelzi u njihovu igru i sad je baš zeznuto trgnuti se iz toga.

                              Kakav je majstor Inijesta. Koliko će mi biti žao kad on ode u penziju. Biće to ogroman gubitak za fudbal...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kakvih 60% nije Barselona toliko jaka. Ne igraju sa amaterima nego nisu toliko jaki kao pre 7-8 godina jednostavno.

                                Comment

                                Working...
                                X