Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije odjednom, sinoć je najavljen na 5.

    Comment


    • Ma neka su im uzeli. Uzmi sve slepcima. Nije mi žao.

      Sanjam dan kad će i sredu LŠ-a da im neko uzme. Makar morao i sredom da se cimam sa strimovima, samo da ne ide više tamo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Njima još malo ističe ugovor, a ja se nadam da će sredu da im mazne SK. Da ostanu bez ičega.

        Nek sredom ide Radoš Bajić u nekoj novoj seriji debilnog imena.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Iako ne volim Real kao i njihovu istoriju, ali recimo pre cu njih da cenim zato sto su nastali na spanskom kapitalu nego arapski kapital ulozen u PSZ i Siti. Isto tako postujem sve klubove kojima nije trebao strani kapital da bi se oni probili napred, nego su na lokalu pre svega bili ekonomski jaki sto je doprinelo tome stvaranju evropskih velikana.

          Kolika je francuska ekonomija jaka, dovoljno govori gde je PSZ bio pre tih seika. Iako ne volim da potezem temu nacionalizma, ja stvarno ne vidim puno dobrih stvari kod Arapa. A i ovi sa kojima se susrecem na poslu, zapitam se kako ne skapiraju koliko su 2 i 2 nego sve mora da im se crta. Ja licno ne mogu da podrzavam iracionalno trosenje i takav mentalitet koji je karakteristican za pijane milionere, sto je mozda i jedan od razloga zasto fudbal pratim veoma retko.

          Comment


          • Ima prenos na HRT2 ko ima kablovsku. Nisu skremblovali ladno.

            A na RTS2 ima skupština. Da li je moguće da zbog toga nema prenosa?

            p.s. Evo sad su ipak skremblovali...
            Last edited by z0La; 08-03-18, 17:58.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sačekao bih ja da počne tekma pre nego što se ponadam da nije skremblovan

              Moguće, mada mislim da svakako uzimaju termine od 21h, bem li ga.

              Comment


              • Nista od prenosa na RTSu, Arena 5 prenosi. Koliko ovaj stadion fali Ligi Sampiona!!
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • RTS prenosi Lacija od 21,05

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Osvojice Arsenal LE i eto ih u LS.

                    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Wenger in Konacno poluvreme neko krsteno od nas,al i dalje smo suplji pozadi
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Osvojice Arsenal LE i eto ih u LS.

                        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                        I eto Vengera jos jedno 3-4 godine na kormilu kluba
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Neozbiljna ekipa je ovaj Milan. Mora ovde još dosta igrača da se dovede da bi bili konkurenti. Totalno mršavo.

                          Stekao sam utisak da Arsenal može da postigne gol kad hoće. Samo li malo pritisnu, nastaje ludnica u odbrani Milana.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Mesut je Kralj. Mikitarijan igra opasan mec.
                            Dok je Leo Bonuci majstor da se od njega odbije u sopstvenu mrezu
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Miki je i prosle godine kidao u LE, izgleda da mu bas lezi ovo takmicenje.

                              Inace vidi se da je Arsenal mnogo kvalitetnija ekipa, mada sam ocekivao vise od Milana.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mnogo su pogubljeno, naivno, neorganizovano delovali u odbrani. Sto je svakako cudno, jer ih je Djenaro zategao prilicno od kako ih je preuzeo - opet verovatno je vaznost utakmice uticala. I psihicki su pali.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X