Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne gledamo samo rezultat Limune.
    Cinjenica je da je u prvom poluvtemenu sinoc Juve bio daleko inferiorniji. Da nisu mogli tri dodavanja na protivnickoj polovini da svezu kako treba. Ali su uprkos tome imali penal koji im nije sviran i onu odlicnu priliku Miralema.
    Sto nam govori o Totenhemovoj neorganizovanosti i manama u odbrani. Generalno defanzivi.
    A jedan tim cine i igra sa loptom i bez nje.
    Sta mislis zasto Siti jede malu decu ove sezone? Zato sto su defanzivno premocni. A kada se sve to ukombinuje sa nacinom igre koji furaju i napadackim potencijalom i odlicnom igrom sa loptom dobojemo to sto smo dobili.
    To je ono sto fali Spursima.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ne gledamo samo rezultat Limune.
      Cinjenica je da je u prvom poluvtemenu sinoc Juve bio daleko inferiorniji. Da nisu mogli tri dodavanja na protivnickoj polovini da svezu kako treba. Ali su uprkos tome imali penal koji im nije sviran i onu odlicnu priliku Miralema.
      Sto nam govori o Totenhemovoj neorganizovanosti i manama u odbrani. Generalno defanzivi.
      A jedan tim cine i igra sa loptom i bez nje.
      Sta mislis zasto Siti jede malu decu ove sezone? Zato sto su defanzivno premocni. A kada se sve to ukombinuje sa nacinom igre koji furaju i napadackim potencijalom i odlicnom igrom sa loptom dobojemo to sto smo dobili.
      To je ono sto fali Spursima.
      Slazem se da je odbrana najslabiji deo tima Totenhema, na sta se i oslanjao Alegri, ali 2 od 4 primljenih gola bih pripisao iskljucivo toj psihickoj nestabilnosti ekipe koja cesto izaziva pad koncentracije u velikim utakmicama.
      Retko vidjamo da Totenhem prima ovakav gol kao sto je dao Iguain sinoc. Nisu oni bas taj nivo odbrane.

      Naravno, mogao je i Juve bolje da iskoristi svoje sanse, ali pristup igre generalno govori sta Alegri misli o igri Totenhema. I to je ono sto ja mislim, takodje.

      Sto se Sitija tice, ja sam fasciniran mentalnom snagom koju je Pep ugradio u tim, to ranije nisu imali i zbog toga mislim da ce dogurati do finala LS ako ne i do trofeja.
      Odlicnu odbranu imaju ali se bogme i trosilo.

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0
        @Brajko

        Iskreno, ja bih se kladio na Totenhem. Ako izuzmemo po strani cinjenicu da je Iguain MORAO da resii dvomec u Torinu, mislim da su Spursi mnogo vise pokazali. Ne zelim nikako da osporim prolazak Juveu, ali isto tako je cinjenica da je Juve bio u podredjenom polozaju vecinu dvomeca, i nije pokazao to sto vi sada pisete kako su bolja ekipa i bolji u svim linijama osim sredine. Spursi su se sinoc raspali u odbrani u drugom poluvremenu, kod oba gola moze da se prica o losoj reakciji. Juve ije daleko iskusniji, i mislim da je to presudilo. Svakako im treba cestitati.

        btw za mene trenutna situacija Kane >>>> Higuanin, mislim da tu nema raspravke.
        Ti se kladi pa izgubi pare

        Ja baš mislim suprotno, da se u ovom dvomeču iskristalisalo da Juve ima bolju odbranu i napad, a Totenhem sredinu. U ostalom Totenhem je jedino dominirao sredinom terena, ostalo.....dosta promašaja ka gore i dosta šuplji ka dole.

        Da ne bude zabune, lepši fudbal daleko igrao Totenhem ali nije sve lepo i sveto, evo npr. ove starlete lepe, a cenim da su iznutra trule ko zombiji. Kao primer samo....

        Comment


        • Znas sta ce ti Brajko reci:
          Samo Maks, SAMO ALEGRI!!!
          Ali to zato sto je Alegri trenutni trener Juvea i on uvek mora imati podrsku
          Antonio prvo mora da osvoji kup-sistem takmicenje da bi usao u istu recenicu sa Maksom

          Zezam se, dobri su i jedan i drugi. Odlicni.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0
            Meni se ucinilo sinoc da je Juve ispustio dvomec, bio sam ubedjen da ispadaju, bas nisam video da se desava ovo sto se desilo. Svakako i da je Totenham prosao bilo bi zasluzeno, a i Juveu sve cestitke. Za mene najbolji dvomec ovog kola Lige Sampiona.

            Voleo bih da se ukrstimo sada sledece kolo, pa da se nadam onom jednom slucaju od 100 koje je bici pominjao. Nije mene Juveova odbrana nimalo odusevila, i Djidji je bio bas slab, dva gola maltene idu njemu na dusu.

            Edit: Zanima me Brajko tvoje misljenje Conte ili Alegri?
            Zajebano pitanje.....oba su nekako na svoj kalup.....i obojica me nerviraju što su jako tvrdoglavi.

            Comment


            • Ja npr ne bih nikad uzeo Kontea/Alegrija pre Pocha/Kloppa.
              Mada dobro Alegri mi je bolji od Kontea.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Zaslepljeni ,marketingom i non stop,pracenjem ,najvise PL ,pa cak je i mene ponelo, ka tome da su Spursi ozbiljni favoriti,pogotovo posle mece u Torinu ali,onda vidis ustvari da su Dejvis i Tripije,tezak prosek ,kad udje Lihstajner i za 2 minuta objasni da je bolji od obojice,kao i taj napad Spursa sa Kejnom koga sinoc prakticno i nije bilo kad je bilo najbitnije. i Son koji je zavrsio svoju utakmicu od momenta kad Barzalji prelazi na stopere,pa vise Koreanac nije mogao lagano da trckara ,po levoj strani...dovoljane su bile dve vrhuske reakcije kad treba debelog Iguaina i malog majstora Dybale i kraj...sem sredine sto je Brajko i napisao ,bolji Juve i pozadi i napred,o taktici sinoc izmedju 2 dva trenera je suvise i govoriti,kako se mec razvijao jedan radio sve kako treba ,drugi sve suprotno

                Poketino nastvalja da bude luzer kakav ce uveki biti,najbolji trener koji trofej uzeti nece nikad...a ko je boljii Conte ili Max ...za mene Conte,ali dobar je Max trener,samo titulu bas i nije mogao da uzme dok je Antonio bio u Italiji...al specificni i jedan i drugi meni Conte drazi

                Comment


                • Ne znam sto nema Urosa(mislim predostavljam da mu se smucilo od banovanja,znam kako mu je nazalost bio sam i u goroj situaciji) ,on je bas zasluzio da nam okaci svima avatare (PSZ/RM)...a nije problem bices ti pre njega onda..samo sto se tu jos igra
                  Last edited by 61563; 08-03-18, 12:58.

                  Comment


                  • Čekaj, jel ovo stvarno slepci sa RTSa ne prenose Milan - Arsenal večeras??

                    Da li su normalni oni...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sta prenose?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0
                        Prenosi rts2, video sam reklamu.
                        Ja sam jedino video da od 21h prenose Lazio -Dinamo,jutros na njhovom sajtu,daj Boze da su ubacili od 19h Milan

                        Comment


                        • Pa jel prenose ili ne prenose?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Gledao sam pre par dana, na njihovoj programskoj šemi pisalo rts2 18:55.. Milan - Arsenal.

                            Uđem malopre bezv da pogledam, ono nema više.

                            Jel im to Arena maznula prenos?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Arena je vlasnik prava, teško da može maznuti
                              Arena prenosi za Bosnu na prvom kanalu. Pretpostavljam da RTS radi prenos Milan-Ars čim ne vidim na prva 4 kanala.

                              Comment


                              • Pa ako RTS najavljuje utakmicu već par dana(što na TV-u, što na netu) a onda na dan utakmice izbrišu iz svoje prog. šeme, a odjednom se pojavi prenos na Areni 5, to je po meni "maznuli im prenos".

                                Ili je RTS odlučio zbog SMS-a da prenosi Lacio?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X