Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I prosle godine se videlo,da nije za velike ekipe,nema taj kapacitet.,al mu ovi napravise. Dream Team....jbg Sevilju je mnogo bolje vodio...sad dal je pritisak ,odnos za zvezdama ne znam,al sad je definitvno kupio sebi kartu za povratak u neki osrednji klub Primere ili u Kinu...tesko mi je ovo da priznam al Pep je po ovom pitanju ipak TOP klasa ume da vodi i da se snadje u velikim klubovima tj....timovima sa WC igracima...koliko gdo ja mislio i imao lose misljenje o njemu kao treneru ,ovde je u rangu najboljih

    @Mrkela ,slazem se da je Neimar,prebitan,ali i ovo ostalo da je vodio ,dorastao trener,bilo bi mnogo bolje,ne kazem da bi izbacili RM 100%..jer ipak je RM top...ali ne bi izgledalo ko da se igraju sa Leganjesom i slicno...ima PSZ i pored Neimar timcinu, ali nema trenera,ceka se Conte
    Last edited by 61563; 07-03-18, 13:41.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      I prosle godine se videlo,da nije za velike ekipa,nema taj kapacitet.,al mu ovi napravise. Dream Team....jbg Sevilju je mnogo bolje vodio...sad dal je pritisak ,odnos za zvezdama ne znam,al sad je definitvno kupio sebi kartu za povratak u neki osrednji klub Primere ili u Kinu...tesko mi je oco da priznam al Pep je po ovom pitanju ipak TOP klasa ume davodi i da se snadje u velikim klubovima tj....timovima sa WC igracima
      Fiksni, ovo nisi ti?

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Fiksni, ovo nisi ti?
        Ma jesam,..i dalje kazem Prevara od trenera dajte mu Celtu danasnju ,borba za opstanak...ali ume sa TOP ekipama i igracima da se snadje,nebitno moze on i da se posvadja i otera nekog tipa Ibra,Eto..izgurace to...tu harizmu i sposbnost ima...trener, tanko TOP 10 i dalje..nikako NO1...ili TOP3 recimo kako ga 90% ljudi karakterise

        Markane zato sto ga ja ne volim,nikako, pa bi voleo da nije dobar ni u jednom segmentu trenerskog posla,ali uvek cu da priznam ono sto mislim da poseduje kao kvalitet
        Last edited by 61563; 07-03-18, 13:49.

        Comment


        • ⚽ Most Champions League knock-out round goals of all-time:

          🇵🇹 Ronaldo: 57
          🇦🇷 Messi: 38
          🇩🇪 Müller: 21
          🇵🇱 Lewandowski: 19
          🇪🇸 Raul: 18
          🇺🇦 Shevchenko: 18
          🇳🇱 Robben: 16
          🇮🇹 Inzaghi: 16
          🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Lampard: 15
          🇨🇮 Drogba: 14


          Cristiano Ronaldo in the UCL is the player with;

          Most Goals
          Most Final Goals
          Most Home Goals
          Most Away Goals
          Most Group Stage Goals
          Most Knock Out Stage Goals
          Most Free-Kicks
          Most Penalties
          Most Headers
          Most Braces
          Most Hat-Tricks



          Neće da se ponovi ovakav predator ikada...

          Comment


          • Ronaldo je u GOD Mode u LS.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • ima čak i najviše asistencija.

              apsolutno nadrealan fokus, desire, glad i posvećenost.

              Comment


              • PSZ je bas katastrofa trenutno.

                Siti je, kao i PSZ, "vjestacki" stvorio jaku ekipu ali oni igraju kao pobjednicki tim za razliku od ovih.

                Nije za PSZ katastrofa sto su ispali iz LS, i sto ispadaju iz iste nekoliko sezona unazad, vec je problem sto oni pokazuju iz sezone u sezonu da nisu igrom dorasli da pobjedjuju najjace klubove iako imaju vrhunske igrace. Neizbalansiran je taj sastav itekako. Platis Nejmara 250 miliona evra a ovamo nemas bekove, Dani Alves je u najboljem slucaju igrac sa klupe jer fizicki ne moze da igra na najvisem nivou iako je majstor ali fizicki moras biti prespreman ako hoces da pokrijes sve sto desni bek treba da pokrije.

                Emeri izvede ekipu i moli se da neko individualno nesto uradi, nema jasnog plana ko sta treba da radi u napadu. Ko ih je gledao povremeno u Ligi 1 zna da tamo tako igraju, niti u jednom derbiju u domacem sampionatu oni nisu odigrali utakmicu za koju se moze reci da su igrom izdominirali.

                Nekim timovima je glavno oruzje igra iz transzicije, neko gradi napade putem posjeda lopte itd. A PSZ nema bas nista karakteristicno u svojoj igri, a trebao bi da ima.

                Nisam nikada imao neke klubove koje ne volim (cak ni Real ), ali PSZ mi je bas mucan, pocevsi od njihovog predsjednika pa do samog nekog stava njihovih igraca da su oni kao neka snaga i sila.

                Comment


                • Originally posted by Ognjen View Post
                  Siti je, kao i PSZ, "vjestacki" stvorio jaku ekipu ali oni igraju kao pobjednicki tim za razliku od ovih.
                  Molim te mi objasni ovu recenicu, i kako su to Siti i PSG stvorili vestacki ekipu. Ja ne vidim razliku u stvaranju ove dve ekipe u odnosu na ostale evropske velikane.
                  Onda Real vestacki stvara ekipu poslednjih 20godina.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Pa vidis da je u " " to vjestacki.

                    Nemoj mi porediti samo Real sa Sitijem ili PSGom, ovom Realu je u DNA da osvaja titule, to ne kupuje novac.

                    Comment


                    • Isto Real stvara tim kao i PSG i Siti poslednjih 50godina. Samo sto PSG nema trenera, a Siti je masinerija sa Pepom.
                      Ovo za DNA je komedija.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ne pricam ja o 19tom veku, nego sada ove zadnje 3-4 sezone. Ako je nekima to sto radi Real u LS zbog sudija i srece, onda nemam ja sta reci tu, njegovo mislenje

                        Ja vidim da ovaj tim je mozda i jedan od najboljih u istoriji LS, onako smireno igrati neke utakmice, to od Barse pod Pepom nisam video. I stalno ih vidis, i onaj snimak sa finala LS, uvek znaju da ce dati gol, bitno im je kao sto kazu, calm and focus, chances will come, goals will come. I Ronaldo uvek im to kaze i na terenu. Samo njima uspeva

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Ne pricam ja o 19tom veku, nego sada ove zadnje 3-4 sezone. Ako je nekima to sto radi Real u LS zbog sudija i srece, onda nemam ja sta reci tu, njegovo mislenje

                          Ja vidim da ovaj tim je mozda i jedan od najboljih u istoriji LS, onako smireno igrati neke utakmice, to od Barse pod Pepom nisam video. I stalno ih vidis, i onaj snimak sa finala LS, uvek znaju da ce dati gol, bitno im je kao sto kazu, calm and focus, chances will come, goals will come. I Ronaldo uvek im to kaze i na terenu. Samo njima uspeva
                          Pa ovaj Real je pravio tim od pocetka ovog veka, da bi dosli do ovoga izmenjali brdo i brdo igraca potrosili brdo novca na Robene, Snajdere...Da bi dosli do ovog tima, to mozda i PSG sad radi...
                          Last edited by Brian McShtull; 07-03-18, 16:48.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Real i Barsa jesu to sto jesu sada zbog Ronalda i Mesija. Takve predatore, koji su motivisani uvek do maksimuma, koji su spremni svake godine da opet napadaju sve titule, glad za istih. E to nece da ima PSG nikad. Neymar ce da ode.

                            Comment


                            • Ne mislim nista negativno a i pod navodnike sam stavio. Lagano samo.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                E to nece da ima PSG nikad.
                                ako možeš samo ukratko da mi obrazložiš ovu tvrdnju
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X