Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miha92 View Post
    I posle dodje neko i kaze nista Barsa nije igrala sinoc..pa radije bih gledao da onako napada i da izgubi 1:0 nego ovo sto je Murinjo igrao..namerno kazem Murinjo jer se vrv 90 % igraca ne slaze sa ovom taktikom
    Ako je ono bilo napadanje...ljudi su se dodavali 90min, jednu sansu nisu stvorili, kakvo je to napadanje...Celsi 3 puta predje pola 3 gol sanse.
    Moglo je lako da bude 3:0 za Celsi da se ne lazemo.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ako je ono bilo napadanje...ljudi su se dodavali 90min, jednu sansu nisu stvorili, kakvo je to napadanje...Celsi 3 puta predje pola 3 gol sanse.
      Moglo je lako da bude 3:0 za Celsi da se ne lazemo.
      Po tebi nije napadanje po meni jeste, jer ako se Čelzi branio a kažeš da ni Barsa nije napadala onda su se oboje branili a sudije napadale? Džabe da pričamo dalje, po tebi nije, po meni jeste.
      MESSI 10

      Comment


      • Bravo za momke iz Češke, zaslužen prolaz bolje ekipe. Nažalost jedna od mana knockout sistema što iz duela Zvezda CSKA je neko morao da ispadne, a iz duela Partizan Viktoria neko je morao da prođe.

        Comment


        • Biće dobra tarapana u Ligi Evrope, kao i obično. Već godinama unazad mi više drži pažnju od LŠa.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
            Biće dobra tarapana u Ligi Evrope, kao i obično. Već godinama unazad mi više drži pažnju od LŠa.
            Koga prizeljkujes?

            Ja zelim Arsenal ili Dortmund.

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Koga prizeljkujes?

              Ja zelim Arsenal ili Dortmund.
              Dortmund, prva mi želja. Biće "glamurozniji" meč, uz to je Dortmund prilično fušerska ekipa kojoj treba poklon Beriše da bi se dovukla ovde. Mislim da bi se Ćiro, LA i FA lepo poigrali sa njima. Mada, nema sada smisla tražiti nekakav "lakši" žreb od već prilično "teškog" žreba - nema više povlašćenih i to su uglavnom dobre ili odlične ekipe.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Šta mislite koji je najjači par? Treba li nešto posebno komentarisati.

                    Šteta, rano igraju.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post

                      Ja zelim Arsenal ili Dortmund.
                      Ispunila mi se zelja.

                      Comment


                      • Atletico lagano
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Dobrih parova ima, Zenit-Lajpcig opasan mec u najavi, isto tako Milan-Arsenal. Atletiko se nece bas provuci lako protiv Lokomotive, igraju odlicno ove sezone.
                          Marsej, Sporting, Dortmund, Lazio bi rebalo da imaju nesto lakse duele i prolaz dalje.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Neymar propusta revans protiv Reala.

                            Comment


                            • i više od toga

                              Comment


                              • PSG striker Neymar will miss the next two months of the season after suffering a fractured metatarsal and sprained ankle during his side’s 3-0 Ligue 1 defeat of Marseille at the weekend.

                                The 26-year-old Brazil star – the world’s most expensive player – has a “fissure of the fifth metatarsal” – a bone on the outside of the foot – and a “sprain of the right ankle” according to a club statement.

                                He has opted for surgery and will definitely miss next week’s Champions League second leg clash with Real Madrid with the French side looking to peg back a 3-1 deficit.
                                Di Maria----Cavani-----Mbappe

                                Comment

                                Working...
                                X