Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Celsi muci raspored do revansa( gostovanje Sitiju i Junajtedu) i verujem da ce tu dati maksimum jer ako obe izgube bice znacajno dalje od LS sledece sezone, 8 kola pre kraja. U tih 8 su i dueli sa Totenhemom i Liverpulom.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Buske se nije vidio, ni u jednoj fazi igre. Ima sanse Chelsea ne smije se otpisivati samo tako, isto će sve biti i u Barceloni, nije Barcelona imala sanse jucer za gol, fenomenalna postavka u defenzivnom djelu.

      Comment


      • Teze je na Nou Campu se onako braniti, mnogo siri teren a ocekujem i prilagodjavanje od Valverdea...

        Pisu se hvalospjevi o Buskecu, kako je oborio neki rekord u dodavanjima a imao sasvim prosjecnu partiju za njegove standarde, cak bih mogao reci da je bio jedan od losijij u Barsi do izjednacujuceg gola, posle toga je bio na nivou


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Fun fact, siri je Stamford Bridz, barem 2012 koliko se sjecam. Dosta toga zavisi od pozicije kamere, ali bolje ce Barsa zaigrati kuci sto je normalno. Nesto i teren na Stamfordu nije bio u idealnom stanju koliko mi se cini.

          Buskets je bio odlican, jedino odje procitah da je bio los.
          Jedino sto je pustio Viliana dva puta da sutira, kod prvog je stvarno trebao Injesta tu da pomogne al je samo gledao, al kod drugog je Vilian bio maestralan, a Buskets mu nije zatvorio desnu nogu.

          Apsolutno jedini na nivo na sredinu u Barsu. Rakitic i Paulinjo ocajni, Injesta slabiji, a mora i bit kad igra svaka tri dana sa 35 godina.

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Stamford Bridge 103 x 67 metres
            Camp Nou 105 x 68 meters

            Nebitna razlika.

            Comment


            • Vidi se Limuntuse moj da nisi trenirao fudbal.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Messiju je dovoljno pola metra vise da provuče loptu bez problema.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Bajern grabi ka krovu EVROPE!
                  Malo tježe, veruj bratu, mrka kapa.

                  Comment


                  • I pored sendviča umetnik našao svoje ime upisati u listu strelaca.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Sta sve citam ovdje.

                      Buskets se nije vidio a covjek bio jedan od najboljih igraca u veznom redu Barselone. Posebno poslije primljenog gola je upravo zbog njega bio brzi protok lopte kao i onaj presing kada je Barselona izjednacila.

                      A to da Barsa nije nista juce uradila je tek neistina. Mogu da se slozim da nisu pretjeraano sansi stvorili ali pozivati se samo na statistiku i vidjeti udarce u okvir gola i na osnovu toga nesto tvrditi je banalno. Evo jedno pitanje, sta je veca sansa za postizanje gola, sut sa 20 metara koji ide u okvir gola ali koji jedva dodje do golamana i golman ga naravno odbrani ili sut sa 15 metara koji pogodi precku? Ovaj prvi primjer se racuna kao sut u okvir gola dok ovaj drugi ne.

                      Barsa je onaj gol itekako zasluzila, nije Kristijansen dodao loptu Inijesti vec je Inijesta majstorski pokupio onu loptu i dodao do Mesija. Mislim da je Fabergas, ili neko drugi, isao u klizeci ali majstor je Andres.

                      Ako se vodi ta logika koju citam ovdje, sta je onda Celsi uradio juce. Kakvu su oni sansu za gol stvorili?

                      Po mom misljenju nisu ni odbranu igrali dobro kao sto sto sam mislio da ce igrati.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Malo tježe, veruj bratu, mrka kapa.
                        Dobro u ovom konkretnom slucaju im je pomogao Domogoj (ili Domagoj - kako bi jebem li ga) Vida, ali mora se priznati da su sve bolji i bolji. Dizu formu pred najbitnije meceve.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Sta sve citam ovdje.

                          Buskets se nije vidio a covjek bio jedan od najboljih igraca u veznom redu Barselone. Posebno poslije primljenog gola je upravo zbog njega bio brzi protok lopte kao i onaj presing kada je Barselona izjednacila.

                          A to da Barsa nije nista juce uradila je tek neistina. Mogu da se slozim da nisu pretjeraano sansi stvorili ali pozivati se samo na statistiku i vidjeti udarce u okvir gola i na osnovu toga nesto tvrditi je banalno. Evo jedno pitanje, sta je veca sansa za postizanje gola, sut sa 20 metara koji ide u okvir gola ali koji jedva dodje do golamana i golman ga naravno odbrani ili sut sa 15 metara koji pogodi precku? Ovaj prvi primjer se racuna kao sut u okvir gola dok ovaj drugi ne.

                          Barsa je onaj gol itekako zasluzila, nije Kristijansen dodao loptu Inijesti vec je Inijesta majstorski pokupio onu loptu i dodao do Mesija. Mislim da je Fabergas, ili neko drugi, isao u klizeci ali majstor je Andres.

                          Ako se vodi ta logika koju citam ovdje, sta je onda Celsi uradio juce. Kakvu su oni sansu za gol stvorili?

                          Po mom misljenju nisu ni odbranu igrali dobro kao sto sto sam mislio da ce igrati.
                          Zar Buskets nije golman?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Vidi se Limuntuse moj da nisi trenirao fudbal.
                            Nemas pojma. Trenirao sam punih 14 godina.

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Sta sve citam ovdje.

                              Buskets se nije vidio a covjek bio jedan od najboljih igraca u veznom redu Barselone. Posebno poslije primljenog gola je upravo zbog njega bio brzi protok lopte kao i onaj presing kada je Barselona izjednacila.

                              A to da Barsa nije nista juce uradila je tek neistina. Mogu da se slozim da nisu pretjeraano sansi stvorili ali pozivati se samo na statistiku i vidjeti udarce u okvir gola i na osnovu toga nesto tvrditi je banalno. Evo jedno pitanje, sta je veca sansa za postizanje gola, sut sa 20 metara koji ide u okvir gola ali koji jedva dodje do golamana i golman ga naravno odbrani ili sut sa 15 metara koji pogodi precku? Ovaj prvi primjer se racuna kao sut u okvir gola dok ovaj drugi ne.

                              Barsa je onaj gol itekako zasluzila, nije Kristijansen dodao loptu Inijesti vec je Inijesta majstorski pokupio onu loptu i dodao do Mesija. Mislim da je Fabergas, ili neko drugi, isao u klizeci ali majstor je Andres.

                              Ako se vodi ta logika koju citam ovdje, sta je onda Celsi uradio juce. Kakvu su oni sansu za gol stvorili?

                              Po mom misljenju nisu ni odbranu igrali dobro kao sto sto sam mislio da ce igrati.
                              Ajme meni,Chelsea nije odigrao dobru obranu? Barsa imala bolje prilike, Buskets najbolji, jer je imao najviše dodavanja u kojima se nitko nije niti trudio ga onemogućavati. Statistika je čudo. Barcelona ne da nije imala prilike nego nije imala IDEJU. Samo su mogli kružiti oko zone, i Barcelona više nego ikada prošlih godina ovisi o individualnom kvalitetu, dovoljno je vidjeti koliko je Messi prehodao jer nije mogao ništa smisleno napraviti. Od prelaska na 4 4 2 ne postoji standardni trokut, odnosno mnogo ga je teže stvoriti.

                              Messi i Suarez se nisu vidjeli jer im je skratio svaki mogući prostor između linija koji obojica nevjerovatno dobro korsite, poduplani bekovi, tri stopera, i Willian i Pedro koji stoje usko u sredini ili uz Cesca ili uz Kantea, nemoj zajebavati. Savršena utakmica, e čuj kaže gol nije došao iz greške, i zaslužili su gol, po ćemu to. Naravno da je greška, em je Cesc spor em je Azpilicueta promasio klizanje, anticipacija Inieste je druga priča, on je nanjušio da će biti greška i krenuo već ranije, a ti pišeš pokupio ju Iniesta majstorski a dva igrača prije Inieste za dlaku ne stižu do lopte, šta je tu majstorstvo Inieste, nego greška igrača Chelsea iz koje je nastala majstorija Inieste.

                              A šta je to točno Barsa jučer uradila, evo molim te da mi napišeš pošto je neistina da nisu ništa uradili. Niko nije ni napisao da je Chelsea nešto pretjerano napravio, niti se to očekivalo od njih, oni su svoju taktiku maksimalno dobro eksploatirali i iskoristili...

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Dobro u ovom konkretnom slucaju im je pomogao Domogoj (ili Domagoj - kako bi jebem li ga) Vida, ali mora se priznati da su sve bolji i bolji. Dizu formu pred najbitnije meceve.
                                Pazi, očigledno je da Riberi, Robern i Miler nisu na nivou iz prethodnih sezona, plus Nojer povređen. Na to sve Koman mi nije igrač koji donosi prevage u jačim utakmicama i eto ti.

                                Verovatno je red da se na vrh vrati neki Englez, možda Mančester Siti, Pep da izdominira.....Real i Barsa naravno favoriti broj 1, bili i ostali, a možda napokon i vidimo El Klasiko u finalu.

                                Comment

                                Working...
                                X