Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Njonjo View Post
    Opet, Vilander sa 20 godina ima 4gs.
    Zar mislis da za ostalih 15 nije mogao da osvoji jos tih 8?
    Druga vremena, drugi prioriteti...

    Znas li da je Vilander svoj poslednji slem osvojio sa napunjenih 26 godina?
    Da li je Jelenin muz imao 8GS sa napunjenih 26 godina?

    Vi navijaci, konzumenti statistike i toliko gladni da ne mozete da se nahranite u ovom potrosackom drustvu...

    Vi ne kapirate da ne tako davno mnogi veliki sportisti nisu igrali u vremenu dje se nesto jurilo, prestizalo, "najbolji u istoriji"...

    Mislis li da bi Borg okoncao karijeru u 26. godini da je bio danasnji hajp oko rekorda? Danasnje pare? Danasnje furanje price o "istorijskim podvizima".

    Ni Borg, ni Vilander, ni Lendl... Oni nisu imali sta da jure i dostizu.

    Tako da pricati o teniseru koji je gubio u najbitnijim mecevima, u prajmu, od Mareja, Vavrinke i Nisikorija, kao jednom od tri najveca svih vremena... Ne bih se slozio.

    Ali to je samo moje misljenje.
    Pa gdje si ti prijatelju ranije bio da nas "navijače" prosvijetliš.
    U osvrtu na zadnju rečenicu, stara narodna kaže - mišljenje je kao i dupe, ima ga svako.

    Comment


    • Kad bih rekao, zvucao bih rasisticki, a veliki sam filantrop, altruista...

      Nije problem sto je Serena bila jaca od ostalih igracica.

      Problem je sto evo 10 godina sve ostale pokusavaju na snagu.

      Sve igraju isti tenis.

      Kakav je to tenis dje nijedna igracica ne umije drop-sot?!

      Nisam mizoginista, ali ako se nastavi sa ovakvim zenskim tenisom, treba ga ukinuti za velike turnire. Neka se igra odvojeno od muskog i tamo u nekim terminima kad nema muskog tenisa.

      Mislim da je to najpostenije. I ne mislim samo ja tako. Neki velikani tenisam misle isto tako. Cirjak, Nastase. I Jelenin muz tako misli, ali ga Jelena onda malo dofatila u ruke, pa sad i on za neku jednakost.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Pa gdje si ti prijatelju ranije bio da nas "navijače" prosvijetliš.
        U osvrtu na zadnju rečenicu, stara narodna kaže - mišljenje je kao i dupe, ima ga svako.
        Nije ti to izreka iz naroda vec filmska, jednog kultnog glumca koji je poznat po takvim frazama.

        Comment


        • Kad bih rekao, zvucao bih rasisticki, a veliki sam filantrop, altruista...
          E , vala pročita čovek svašta...

          Jako kontradiktorno...


          Fonjini kao da ga je neko naterao da izađe na teren...
          Uzgred dobi li danas Kei opomenu za ono bacanje reketa ?
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by pedja147 View Post
            To je super vest. Nadam se da ce da bude i u 4. kolu na centralnom. Pa da vidim da li bi smeli onda da stave njega a ne Novaka u 1/4 na centralnom terenu.
            Sa druge strane, ako Rodzer bude igrao 4. kolo na terenu 1, to je znak da ce Novak 1/4 igrati na courtu 1.
            Znači u najboljem slučaju ravnopravni ili je opet Novak donji.

            Comment


            • Kei je tad trebalo da dobije drugu opomenu i oduzimanje poena, ali zbog brejk prilike i velicine momenta, sudija ga je postedio.

              Sudija je bukvalno zagrizao jezik i rekao sebi "daj momku sansu".

              Nema na cemu.

              Comment


              • Hvala...
                Ajde Done proigraj više...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Znači u najboljem slučaju ravnopravni ili je opet Novak donji.
                  Nemoguce je da budu ravnopravni s obzirom da ce jedan da igra 1/4 na centralnom. Ako Novak bude igrao 1/4 na centralnom, on ce imati malo bolji raspored, a u suprotnom Rodzer mnogo bolji. U svakom slucaju, u ovom trenutku nije lako predvideti koja ce varijanta da se ispuni, iako je prva svakako postenija.

                  Novak je generalno mnogo cesto igrao 1/4 na slemovima na terenima koji nisu centralni. Vrlo moguce da pokusava da se bori protiv toga.
                  Last edited by 147; 07-07-17, 19:12.

                  Comment


                  • Andiamo Fabio, andiamo!

                    Comment


                    • @Njonjo

                      Ima dosta istine u onome sto ti govoris. Naravno malo preterujes i ne iskazujes to na pravi nacin, i nailazis na negativne odgovore.

                      Comment


                      • Originally posted by pedja147 View Post
                        Nemoguce je da budu ravnopravni s obzirom da ce jedan da igra 1/4 na centralnom. Ako Novak bude igrao 1/4 na centralnom, on ce imati malo bolji raspored, a u suprotnom Rodzer mnogo bolji. U svakom slucaju, u ovom trenutku nije lako predvideti koja ce varijanta da se ispuni, iako je prva svakako postenija.

                        Novak je generalno mnogo cesto igrao 1/4 na slemovima na terenima koji nisu centralni. Vrlo moguce da pokusava da se bori protiv toga.
                        Novak je već igrao na 1, Rodžer nije...Realna mogućnost je da Novak dobije CC a Rodžer C1... ili da obojica igraju na CC ...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Prvi ne pretjeruju, no se tješe.
                          Noto,

                          Nije preciznost uvijek pozeljna.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Novak je već igrao na 1, Rodžer nije...Realna mogućnost je da Novak dobije CC a Rodžer C1... ili da obojica igraju na CC ...
                            Cini mi se, a mozda gresim, da se u istom danu uvek jedno 1/4 igra na centralnom terenu, a jedno na cc1. Tako da mislim da ova varijanta nije moguca. A nekoliko puta su Novak i Rdozer igrali 1/4 u istom danu na Wimledonu i uvek je Rodzer igrao na CC. To je bilo 2009. ,2010. 2011. i 2012. Doduse sada su se vremena malo promenila, ali mi je i dalje tesko da poverujem da ce Novak da dobije CC u 1/4.

                            A slicno tako je Novak jako cesto sa Nadalom sa iste strane zreba i uvek Nadal dobije CC na Satrijeu u 1/4. Primeri: 2013. i 2017.
                            Last edited by 147; 07-07-17, 19:21.

                            Comment


                            • Moguće , nisam nikada obraćala pažnju na to

                              Kakav lik je Fabio
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by pedja147 View Post
                                Cini mi se, a mozda gresim, da se u istom danu uvek jedno 1/4 igra na centralnom terenu, a jedno na cc1. Tako da mislim da ova varijanta nije moguca. A nekoliko puta su Novak i Rdozer igrali 1/4 u istom danu na Wimledonu i uvek je Rodzer igrao na CC. To je bilo 2009. ,2010. 2011. i 2012. Doduse sada su se vremena malo promenila, ali mi je i dalje tesko da poverujem da ce Novak da dobije CC u 1/4.
                                U W se nedeljom ne igra i kad ide sve po planu i bez ometanja kiše, kompletna osmina finala igra u ponedeljak i sva 4 četvrtfinala u srijedu jer mora postojati dan pauze.

                                Comment

                                Working...
                                X