Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ooop Zil uzeo pvii brejk

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pazi Zileta kad dodje u finale

      Originally posted by miloolja View Post
      Sta je sa Marijevim trcanjem?
      I ne pokusava da stigne drop, jos kao po jajima da hoda...

      tt sa A5 u inat Mi6
      Cuva teren
      Last edited by s_hyperion; 12-07-17, 13:34.

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Cuva teren
        Moze bit'

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ima dobar zreb Endi. Servis i ritern mu dobro funkcionisu. Problem mu je kretanje. Mislim da bi protiv Cilica u eventualnom polufinalu bio jedva blagi favorit, dok bi protiv Milera bio veliki.

          Miler bolji za sada. Cilic ocajan na riternu. Doduse, sumnjam da Miler ima snage za dug mec.

          Comment


          • Originally posted by Njonjo View Post
            Moze li Berdih danas da prekine neugodni niz?
            Da se odigra na njega, nije losa kvota.
            Mozda i 3:0 dodje.
            Javlja mi se Berdih 3:0, i Raonić 3:2
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Ajmo Zile. Samo jako.

              Comment


              • Olja,folira se ceka da ga nesto zagolica da bi se prenemagao,I tako ceo turnir,mogucee I da skine pritisak sa sebe
                Aa sto obozavam ova drvaa tips Kveri Anderson koji ispucaju cist bekhend sa sredine u tribine nicimm izazvan

                Comment


                • Kakav umor, jeste da je mec sa Nadalom bio dug, ali igrali su u proseku 3 udarca po poenu, nije bas toliko trcao. A ni ovde nece biti puno trcanja.

                  Mare je na "ti" sa organizatorima, rekli mu da malo pripazi na teren, ne mogu sve sami.

                  Comment


                  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                    Javlja mi se Berdih 3:0, i Raonić 3:2
                    Ja mislim da Kveri moze do preokreta, Miler do pobjede (famozna izjava Cilica "igram najbolji tenis u zivotu"), Raonica ne cijenim dovoljno da bih racunao da moze nesto da napravi, dok Berdič ako uzme prvi set, a moze ga uzet ako bude servirao prvi, uzece i mec. Mozda i 3:0.

                    Comment


                    • I posle ce da dodju isti ti Britanci i da kazu Marej se vratio!!!!
                      A pazi mu protivnike do finala - nebitno ko god da prodje Miler ili Marin

                      Ali sto je najgore svaki put kada bi uzimao W uzimao bi ga na ovakav nacin - neki cemer-tuga-jad od rivala.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Evo seta za Milera i dokaza da na Vimbldonu u meču između dva dobra servera nema favorita. Čilić teško može ići na kartu Milerovog umora jer ne poseduje igru kojom bi ovaj meč učinio fizičkim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Smijesan Cilic

                          Comment


                          • Da, da, mora da pripazi na ostatke trave inace za kaznu leti na C1 [emoji3]

                            Ma dobro Makicu vazda boli kosa i dlake na butini...ali ovakvo trckanje nisam primetla...a nesto i cudno hoda. No, mozda i jeste nova taktika...videcemo

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Last edited by miloolja; 12-07-17, 13:45.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Odradi ga Mile rutinski.....najboljeg Cilu ikada.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Koliko mececva je Marin do sada igrao na C1 ?

                                Comment

                                Working...
                                X