Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ko to kaže da ANDY ima lagan žreb????????''

    The Scot could potentially face No. 20 seed Nick Kyrgios or No. 14 seed Lucas Pouille, a quarter-finalist in 2016, in the fourth round, prior to a potential quarter-final against fifth seed Wawrinka or No. 12 seed Jo-Wilfried Tsonga.

    Svakako je u pitanju težak žreb

    Comment


    • #77
      Ma Stanimala nemoj racunati, ispasce on pre QF siguran sam. Kirjos jedino ako bude igrao ozbiljno, Puj je smesan igrac za ove najbolje, Marej ga redovno cisti sa terena.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #78
        Simone Boleli upao u glavni žreb...
        Endi je i dalje pod upitnikom...
        Čak i da dođe koliko može da pruži ovako rovit?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • #79
          Nadal sa Milerom u R4, eto mu jedne mine, samo da ne ispadne miler ranije
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #80
            Pogledajte istoriju meceva Andy-Nik i sve ce vam biti jasno kakav zreb ima Marej

            Comment


            • #81
              Kirjosu će biti čast da izgubi od Maria. Ako Endija kojim slučajem žigne kuk on će već naći način da mu doture onaj otrovni pomfrit i preda.
              Ima taj neki respekt prema titularima čudo jedno.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Klizan,
                -
                Delpo,
                Lopez

                Jako tezak zrijeb do cetvrtfinala.

                Comment


                • #83
                  Mene interesuje sa kim ce Novak igrati eventualno na onom terenu broj 1.

                  Comment


                  • #84
                    Jedinio dobro kod Novakovogg zreba je da gore ne moze,od ovakvog uzasnogg zrebaa moze biti samo lakse ako pocnu da ispadaju mine,ali kod Novaka od te nade slaba vajdA,svi ce dati 110% da dodju Novaku na megdan

                    Comment


                    • #85
                      A ako ispadne, to nece biti od nekog anonimusa, dobro je i to.

                      Comment


                      • #86
                        Marej protiv mladog Bablika igra prvi meč...Možda i ne dođe do Nika
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • #87
                          Krunic na kraju bez glavnog zreba...
                          5-3 40-0 u poslednjem setu i izgubila, i pored ove 3 sanse ispustila jos 3 mec lopte, strasno.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #88
                            Po meni, veoma težak žrijeb za Rogera. Najžalije mi je što je potencijalno četvrtfinale protiv Saše Zvereva. Sa navijačke strane sam to htio da izbjegnem, ali što je tu je. Nadam se što lakšim pobjedama u prvim kolima i čuvanju energije. Ko zna, možda se žrijeb i otvori u četvrtom kolu pa i ne bude toliko loše. A nakon Australije ni u suprotnom ništa nije nemoguće.

                            P.S. Sinhronizujte malo te teorije zavjere kako bi priča imala makar obrise nekog smisla
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • #89
                              Evo jul dodje i niko ni jednu da prozbori o slaboj konkurenciji. Ona se valjda pojavi samo kad Djokovic dominira
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Slaba konkurencija?! Noooooo...

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X