Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam koliko povreda ima uticaja na igru Svitoline (sećam se da je bilo reči da će možda čak i da otkaže W zbog pobrede stopala, ako se ne varam)...ali baš igra bzvz. Nadala sam se boljem meču.

    Ajde Sveto izbaci Poljakinju!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dobra Jelena...Šteta za propuštenih par MP , ali ima još šanse
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • A stvarno su ovi sa SK ponekad....
        Umesto da gledamo kraj meča ili treći set između Ostapenko i Svitoline oni pustili Kontu koja je sada počela svoj protiv Garsije
        A između ove dve meč sigurno bacili na SK 5-6

        Aloo ima li neko ko razmišlja malo tamo???
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja ih gledam na ES2 . Igra se TB 2 seta. 3:2 za Svitolinu uz njen servis
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Petra bas puna oscilacija, od sjaja do ocaja

            Comment


            • Ostapenko ima BH koji je fenomenalan , ali zato 2 servis i FH imaju baš puno prostora za napredak.
              Upravo je prošla dalje 8:6 u TB.
              Bravo mala...
              Konačno neko gledljiv i simpatičan na WTA touru...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Da setila sam se posle da ovi grešni sa ES prenose njihov mec... a oni su tek posebna priča.... tolika pompa i najava oko prenosa W... na celom jednom kanalu ES2.

                Na kraju sasvim zasluženo Jelena, ali je morala ovo mnogo ranije da završi. Bravo curo!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bravo Sveto!

                  Ajde Garbinje, vratila si brejk, sada gas!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Venus je mocna, Konjuh je losa dns ali ne moze se kad je Venus u ritmu

                    Comment


                    • Bravo za mozgove iz SK odnosno SBBa. Prenositi nebitne dublove na SK2 gde igra neki Hrvat za koga u zivotu nisam cuo i Petru Martic isto Hrvaticu na SK3, umesto meceva Kerber-Muguruza i Kuznjecova-Radvanska, je stvarno "genijalno". Uz to ste i prekinuli na SK1 pred sam kraj jedini mec koji sam gledao Ostapeno-Svitolina i to bez ikakvog objasnjenja ili izvinjenja da bi ste ispratili zagrevanje Venus i Konjuh. Stvarno ste vrhunska televizija sa evropskom kulturom. Samo napredno idemo!

                      Comment


                      • Zali boze termina i terena koje ova Konta uzima drugim devojkama...uzasan tenis ona igra po meni..a dok servira treba joj vecnost

                        Hrvati imaju prednost u odnosu na neke druge jer se se SK prenosi u regionu, sasvim razumljivo.

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Cilic se ne sali, spavas li mirno Rafaele?

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Zali boze termina i terena koje ova Konta uzima drugim devojkama...uzasan tenis ona igra po meni..a dok servira treba joj vecnost


                            tt sa A5 u inat Mi6
                            A kad Novak tapse 20 puta lopticu tad je ok?
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ide po titulu Garbinje

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                A kad Novak tapse 20 puta lopticu tad je ok?
                                Ili kada Rafael, cacka guzicu "pola sata" pa nakon toga tim rukama trlja oci (obrve tacnije), pa nos ....
                                Stvarno neukusno od Olje sto spominje to.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X