Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Što li je igrao loše

    o Agutu se stvarno najviše budalaština može okolo pročitati, prvo da mu je šljaka najbolja podloga, drugo da je neki teški defanzivac koji ne zna držati reket u rukama, a lik na brzim podlogama raznese forhendom. OK, nema neke velike pobjede, ali je vjerovatno osnovni razlog činjenica da se kasno probio u sami svjetski vrh i ne vjeruje dovoljno u svoju igri. Svejdno, ne mogu ni kojekakvi likovi iz prvih 10 u kontinuitetu probijati najbolje igrače u vrhunskoj formi, ali se nijedan od njih ne pljuje koliko Agut.

    Svaki meč odigra maksimalno, pošteno, sjajan lik
    I meni je on sipmatican lik,nemam ja nista protiv njega,svakako vise volim njega da gledam u zavrsnicama nego Raonica i ostale drvosjece,imao je on dobrij partija ali fali mu taj neki veliki skalp na nekom Gs,a rekao bih da je na svim podlogama jednako dobar,ne bih ga nikad nazvao sljakasem.

    Comment


    • Odučio je Keia danas

      Comment


      • Sve neki levati zrijebani ovim glavnim igracima.
        A medjusobno se pokomatise svi oni koji su mogli napraviti probleme u ranoj fazi.

        Comment


        • Nije kriv Kacanov no ja sto gledam namjestene meceve.
          Paire i Janovic se unistavaju na tamo nekom terenu bez kamera da bismo gledali Nadalinu kako dere poluamatera.

          Comment


          • Originally posted by Njonjo View Post
            Nije kriv Kacanov no ja sto gledam namjestene meceve.
            Paire i Janovic se unistavaju na tamo nekom terenu bez kamera da bismo gledali Nadalinu kako dere poluamatera.
            Imaš taj meč na SK4

            Comment


            • Kacanov ima fh ista kao da tepa muhe.
              OVAKO

              Comment


              • nadal je prejak za kacanova,skoro sigurno polufinale...

                Comment


                • Prejak za Kacanova, ali nije bio za Darsisa, Brauna, Rosola i Kirjosa.
                  Sva cetiri pobrojana igraca su dobri serveri, imaju dovoljno znanja, i kvalitetna trava bila.

                  Da se ne bi organizatorima ponavljale "greske", sada igra protiv Janga, igraca bez serve i vinera, Kacanova, najgoreg visokog igraca...
                  Djoka igra protiv Pavliseka, amateri bolji...

                  No nisu oni nista krivi no sam ja blesav sto gledam smijesne meceve.

                  Comment


                  • Kacanov nije pokazao ni 20 posto onoga sta zna,al i da odigra najbolji mec u karijeri protiv ovakvog protivnika se ne moze nista.Mislim da ima i nekih zdravstvenih problema,dosta se mucio u prva 2 kola a povukao se i sa turnira u Antaliji. Nije on tako dobar igrac na travi,najbolje od njega cemo vidjeti u dvoranama.

                    Comment


                    • Ma čuva se za peti
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Originally posted by Njonjo View Post
                        Prejak za Kacanova, ali nije bio za Darsisa, Brauna, Rosola i Kirjosa.
                        Sva cetiri pobrojana igraca su dobri serveri, imaju dovoljno znanja, i kvalitetna trava bila.

                        Da se ne bi organizatorima ponavljale "greske", sada igra protiv Janga, igraca bez serve i vinera, Kacanova, najgoreg visokog igraca...
                        Djoka igra protiv Pavliseka, amateri bolji...

                        No nisu oni nista krivi no sam ja blesav sto gledam smijesne meceve.

                        Nadal 2017. i protiv npr. Darsisa(u stvari bilo koji od tih meceva) su 2 svetlosne godine udaljeni. Pricas tako o coveku koji je imao 5 finala zaredom i ta 3 poraza u finalima su bila protiv najvecih u strasnoj formi. (Fed Nole)

                        Sto se Khachanova tice covek bi dobio i Darsisa i Rosola(za Brauna i Kirijosa je tesko reci jer oni znaju da polude) ali sa Braunom bi imao sigurno pozitivan skor iz npr. 10 meceva.
                        Last edited by colchonero; 07-07-17, 16:49.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Vika se pomučila protiv Votson, ali sigurno da joj je ovoga puta pomogao Federer inspiracijom jer je takođe roditelj koji igra tenis
                          A u prva dva kola joj je pomogao Novak inspiracijom jer je takoder roditelj koji igra tenis?
                          Last edited by Mrkela; 07-07-17, 16:55.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Što li je igrao loše

                            o Agutu se stvarno najviše budalaština može okolo pročitati, prvo da mu je šljaka najbolja podloga, drugo da je neki teški defanzivac koji ne zna držati reket u rukama, a lik na brzim podlogama raznese forhendom. OK, nema neke velike pobjede, ali je vjerovatno osnovni razlog činjenica da se kasno probio u sami svjetski vrh i ne vjeruje dovoljno u svoju igri. Svejdno, ne mogu ni kojekakvi likovi iz prvih 10 u kontinuitetu probijati najbolje igrače u vrhunskoj formi, ali se nijedan od njih ne pljuje koliko Agut.

                            Svaki meč odigra maksimalno, pošteno, sjajan lik
                            Nije simpatican pojavom. Mozda bi trebao da pusti kosu i bradu pa bi postao zanimljiv. Pogledaj kako nesretnog Browna svi vole a covjek nikada nista uradio nije.

                            Comment


                            • Originally posted by Samuraj View Post
                              Nije simpatican pojavom. Mozda bi trebao da pusti kosu i bradu pa bi postao zanimljiv. Pogledaj kako nesretnog Browna svi vole a covjek nikada nista uradio nije.
                              Vole ga zbog atraktivnih poteza i harizme,neke ljude jednostavno nije briga koliko je igrac zaradio para ili koje je sve turnire osvojio...dodju na mec da se zabave i to je u redu jer je sport zabava.Cijenim Bautistu ali on igra isuvise sablonski.

                              Comment


                              • Bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi se Rafa ponašao da izgubi ovaj set

                                Comment

                                Working...
                                X