Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Belgijancu, tako se koriste sanse.

    A Medvedev od goreg moze i gore...prvo se ipak pozdravio sa Marijanom, a onda otisao do torbe izvadio novcanik i bacio nekoliko novcica jedan po jedan ka/ispod sudijske stolice.
    Kreten!

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Svaka cast Belgijancu, tako se koriste sanse.

      A Medvedev od goreg moze i gore...prvo se ipak pozdravio sa Marijanom, a onda otisao do torbe izvadio novcanik i bacio nekoliko novcica jedan po jedan ka/ispod sudijske stolice.
      Kreten!

      tt sa A5 u inat Mi6
      Nema veze, ne sekiraj se, bar dogodine nećeš imati bodova za braniti hahaha

      Zapela za Medvedeva pa ne pušta

      Ovo je Madrid bacio kletvu garant.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Svaka cast Belgijancu, tako se koriste sanse.

        A Medvedev od goreg moze i gore...prvo se ipak pozdravio sa Marijanom, a onda otisao do torbe izvadio novcanik i bacio nekoliko novcica jedan po jedan ka/ispod sudijske stolice.
        Kreten!

        tt sa A5 u inat Mi6
        Sada bi ga trebalo suspendovati jedno godinu dana da se malo ohladi...To je uvreda za Marijanu i kao ženu i kao sudiju.
        U međuvremenu Dredi odservirao duplu i poklonio brejk Endiju.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Neozbiljan je Braun, rešiće ovo Mari rutinski.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam Luka sta ti smeta. Ovakvo ponasanje nisam nikad videla. A obicno kad izgubim retko komentarisem...tako da to nema veze uopste.
            Nemoj da citas.

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Sada bi ga trebalo suspendovati jedno godinu dana da se malo ohladi...To je uvreda za Marijanu i kao ženu i kao sudiju.
              U međuvremenu Dredi odservirao duplu i poklonio brejk Endiju.
              Pravo je pitanje kako je uspio da unese te novčiće. Mogao je i bombu.

              Dobro je prošla sutkinja, Shapovalov bi je pogodio lopticom u glavu...

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                Pravo je pitanje kako je uspio da unese te novčiće. Mogao je i bombu.

                Dobro je prošla sutkinja, Shapovalov bi je pogodio lopticom u glavu...
                Velika je to razlika.
                Šapovalov nije nameravao da pogodi sudiju.
                Medvedev je išao sa namerom da je ponizi i uvredi...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ne znam sta ti smeta. Samo sto onakvo ponasanje nisam nikad videla. Obicno kad izgubim retko komentarisem...tako da to nema veze uopste.
                  Nemoj da citas.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Pa valjda znaš da se zajebajem. Kad izgubiš automatski se gasi smisao za humor na neko vrijeme ?
                  Evo i Khachanov bi mogao izgubiti, pa ti se možda pridružim

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Velika je to razlika.
                    Šapovalov nije nameravao da pogodi sudiju.
                    Medvedev je išao sa namerom da je ponizi i uvredi...
                    Isti odgovor i za tebe, pa znam da nije isto, zezam se. Ali zar vas danas iznenađuje ikakvo ponašanje "u moru" Kyrgiosa, Bernarda, Troickih, Hamoua i Dzumhura. Na kraju ispade Nick najnormalniji

                    Comment


                    • Bas mi je drago zbog Bemelmansa,konacno jedan dobar rezultat nakon svih problema za povredama i manjkom samopouzdanja izazvanim konstantim porazima u tjesnim mecevima.Dosta ljudi ne zna ali u pitanju je vrlo talentovan igrac koji ima igru za brze podloge ali je bas mentalno slab,jedan od najslabijih u zestokoj konkurenciji.

                      Medvedev je igrac koji misli da su sudije tu da sude samo u njegovu korist i kako njemu odgovara,imao je i onu diskvalifikaciju protiv Janga i tu se vidjelo da nije bas sav svoj.

                      Kakav je mamac za publiku Dastin Braun,svi ga vole bukvalno i ovakvi igraci su potrebni tenisu. Steta sto nije malo konstantiji u onom sto radi dobro na terenu,steta je i sto vec ima 32 god i pitanje je koliko cemo moci jos da uzivamo.

                      Comment


                      • Kakva su vremena došla da se ljudi prepadnu kada protiv Čilića trebaju odservirati za set. Mayer i u prvom i u trećem setu gubi servis na servisu za set.

                        Comment


                        • Ma znam na da se ti zajebajes, ono na tudj racun je uvek najsladje..samo mec je bio stvarno odlican mnogo bolji od recimo dosadnog Mareja i neozbiljnog Brauna, samo sto nisam znala da je Rus budala i to teska.
                          A ko mi je kriv kada sam promenila pik.
                          I nece izgubiti Karen, bez sekiracije.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Isti odgovor i za tebe, pa znam da nije isto, zezam se. Ali zar vas danas iznenađuje ikakvo ponašanje "u moru" Kyrgiosa, Bernarda, Troickih, Hamoua i Dzumhura. Na kraju ispade Nick najnormalniji
                            Niko od njih nije napao ženu...Sa Marijanom je Gulbis imao duel pre par godina, ali je bilo nekako smešno i znao je gde da podvuče liniju. ( nađi na YT snimak )
                            Ovo je užasno.
                            Dali je bacanjem novca hteo da je nazove ravom ili potkupljivom ?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Sad sam pogledao taj momenat. Loptica ispod nogu, ko zna možda i nije bila dobra (ne vidi se) nastavio igrati i kad je izgubio poen nadigo dreku. Balavci su prepotentni pokvarile ih pare.

                              Comment


                              • On je ako se ne varam prošle godine imao neki rasistički ispad u toku meča sa Jangom...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X