Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Marijana Alves korigovala linijskog i vikala aut Rusu, a valjda je to vec uradila i pre, i on poceo nesto da drami, nesto joj zvocao, kaze komentator ironican, ne cujem ali ne prestaje...u svakom slucaju sledeci poen je smecovao tako besno i u protivnika a bogami i pogodio tamo nekog u publici. ...na nekom su terencetu. A igra a la Tomik..ebe mu se..
    Pa kad je za 1 sat izgubio dva seta sve jasno.. Dobio treci.
    Trazio fizija.

    Sve sam ti rekla

    tt sa A5 u inat Mi6
    Znači za Medvedeva govoriš, ja sve mislim Karena, pošto su dva Rusa trenutno na terenu

    Plus što tebe i dodatno iritira jer si ga igrala na suicideu
    Last edited by luka; 05-07-17, 15:55.

    Comment


    • Hahahaha nisam naglasila jer sam pre toga komentarisala Medvedeva, pa rekoh podrazumeva se

      Pa naravno...nisam mogla da verujem da je za 1 sat puko 2 seta...

      tt sa A5 u inat Mi6
      Last edited by miloolja; 05-07-17, 15:58.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Možeš misliti kako li tek Wawrinku iritira

        Ko zna, možda Bernard nosi neki virus koji se prenosi zrakom

        Comment


        • Moja Dona, puno šansi si propustila... Sreća jedino što je puno sigurnija od Konte na servisu zasad.

          Comment


          • Od jucerasnjih par sati programa na centr.terenu do danasnjih potencijalnih desetina sati
            sigpic

            Comment


            • Prvi put da je ne usere servis u bitnom trenutku, a Vekić izbaci ritern na drugi servis u aut

              Comment


              • Baš je ovo puno šansi. Zasad je pravo iznenađenje što Dona pod ovolikim pritiskom relativno lagano servira za ostanak u meču.

                Comment


                • Sad će to Konta da uzme časkom. Dojavio joj Endi da se uozbilji
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Odlican mec, bas odlican, sto neko rece, ljepse gledat zenski tenis na ovoj travi, barem ovaj mec, nego ove muske krkane

                    Comment


                    • Pih sto ce nas ovi Rusi poizbacivati sa suicide-a...
                      Medjed posle onakve partije gubi od ovog raspalog Bemelmansa, a Kachanov se muc sa covekom kome je ovo 3. mec na travi u karijeri...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Steta za Donu...ali sjajna je bila na CC...Svaka cast devojko!

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Feli predao juce, a sada ce poceti dubl..

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Feli predao juce, a sada ce poceti dubl..

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Šta beše razlog predaje juče ? Možda mu je danas bolje

                            Gle sad' kad' Dastin isprati Endija
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Nek ga isprati, da se Britanci malo sekiraju

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Da li je u tenisu dopuštena konzumacija marihuane? Mislim ne vidim zašto bi se smatrala dopingom

                                Comment

                                Working...
                                X