Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije Mile imao sanse u 5., nije smeo da dozvoli onakve poklone. Cilic, ako sredi malo te promaje, morao bi u finalu da bude. Mada moze i sa tim promajama u glavi da dobije Kverija i to u tri seta.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Dobro, to na stranu, ali da li bi mu oprostio?
      Da li bi ti oprostio Rodzeru Federeru da izgubi finale slema od Endija Rodika primera radi ... ili jos gore od Dzejmsa Blejka ili Tomija Robreda???
      Nemoj me zajebavati.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Da li bi ti oprostio Rodzeru Federeru da izgubi finale slema od Endija Rodika primera radi ... ili jos gore od Dzejmsa Blejka ili Tomija Robreda???
        Nemoj me zajebavati.
        Od Endija iz '09 bih mu oprostio, ali ne bih prezalio Sjajan je Endi bio tada, nijanse odlucivale.
        Last edited by Mr. Wolf; 12-07-17, 16:40.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Квери се појави једном годишње да пита ко је на првом месту, издоминира и оде кући, видимо се следеће године....
          sigpic

          Comment


          • Marej i da je prošao u polufinale bi pukao od Čilića (99%). On ne zaslužuje epitet prvog igrača sveta, svakome je jasno... Najverov.završava na 4. mestu na kraju godine, a moguće je da bude i ispod toga. Nadal može da igra Hamburg bez problema, ukoliko želi ranije to 1.mesto. Ipak je to ATP 500-tica, na Wimbldonu je ispao tri meča ranije (pre finala), i tih 5 mečeva na 2 dobijena seta u Hamburgu nisu nikakav problem za Rafu. E sad videćemo hoće li ići u Hamburg ili ne. Tranzicija na tvrdu podlogu neće biti problem za Rafu, cele sezone je odličan na betonu i zasluženo je najbolji ispred Federera ove godine. Naravno i Novak je sada u igri za tron i biće zanimljivo do kraja videti razvoj situacije

            Comment


            • Nije mi jasno kako ko moze da navija za ovog Raonica...
              On tako nezgrapno djeluje, ne zna volej.

              I sto je najbitnije... Decko je zesci gubitnik i naguzio se svaki put teniserima sa zapada. Tiskao se Mareju, pricao da je strasan, predavao meceve uz neke izmisljene povrede...

              Sjecate li se "puknutog misica"?

              Stvarno da navijam za takvog slina...

              Comment


              • Originally posted by Njonjo View Post
                Nije mi jasno kako ko moze da navija za ovog Raonica...
                On tako nezgrapno djeluje, ne zna volej.

                I sto je najbitnije... Decko je zesci gubitnik i naguzio se svaki put teniserima sa zapada. Tiskao se Mareju, pricao da je strasan, predavao meceve uz neke izmisljene povrede...

                Sjecate li se "puknutog misica"?

                Stvarno da navijam za takvog slina...
                Upravo suporotno, pravi drvosječa i sirovina, prototip muškarčine. S druge strane ovaj baletan i latino plesač. Naravno da je Miloš mnogo gotivniji.

                Sjećate li se medicala u petom? Ko da navija za ovakvog bestidnika
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment


                • Raona
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by aristokrata View Post
                    Marej i da je prošao u polufinale bi pukao od Čilića (99%). On ne zaslužuje epitet prvog igrača sveta, svakome je jasno... Najverov.završava na 4. mestu na kraju godine, a moguće je da bude i ispod toga. Nadal može da igra Hamburg bez problema, ukoliko želi ranije to 1.mesto. Ipak je to ATP 500-tica, na Wimbldonu je ispao tri meča ranije (pre finala), i tih 5 mečeva na 2 dobijena seta u Hamburgu nisu nikakav problem za Rafu. E sad videćemo hoće li ići u Hamburg ili ne. Tranzicija na tvrdu podlogu neće biti problem za Rafu, cele sezone je odličan na betonu i zasluženo je najbolji ispred Federera ove godine. Naravno i Novak je sada u igri za tron i biće zanimljivo do kraja videti razvoj situacije
                    Nadal je ispred Federera ove godine, najpre zato sto je igrao mnogo vise od Federera ove godine, ppa tek onda zato sto igra odlicno.
                    Stavise tri puta su igrali jedan protiv drugog ove godine i sva tri puta ga je matori dobio. Ako zasedne na celo liste Raf ce to uraditi slicno kao i Endi prosle godine. Tako sto ce igrati mnogo vise tenisa od svog/svojih rivala. Tacnije najpre kvantitetom, pa tek onda kvalitetom.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ovakvi igrači kao Raonić baš leže Federeru. Ne vidim načina da Raonić dobije meč - izuzev 3 x po 7-6

                      Comment


                      • hehe lepo kazem raonic u bas losoj formi laganih 3-0 uz po brejk u svakom setu za Roloa

                        Comment


                        • "Jutros sam imao problema sa budjenjem i bilo mi je teško da ustanem iz kreveta. Uradio sam neke testove, ali i magnetnu rezonancu. Našli su da mi je pokidan desni butni mišić. Nažalost, nisam bio u stanju da igram protiv Endija"

                          Raonić se povukao sat vremena pred duel, a Marej se bez borbe plasirao u finale turnira u Parizu i zbog toga će od ponedeljka biti prvi teniser sveta na ATP listi.


                          Da se nikad ne zaboravi.

                          Comment


                          • Kad god gledam Rogeraa na Wimblijuu kako deree sve pred sobom kontamm u kakvojjj bolesnojj formii je bio Novakk 2015 kad se sprdaoo sa njim,nevidjen nivo,nazalost to ponoviti se ne moze,a to mu je potrebno

                            Comment


                            • Ko je čitao, zna da od početka turnira govorim da je Ćipe jedan od pritajenih favorita. Prognozirao sam polufinale i egal meč sa Andyem. Znači sada je sigurno u finalu, jer ne vidim da ga Sam može dobiti.

                              Fortuna je na njegovoj strani. Po meni ga jedino Role može dobiti, a i on ne jedvite jade...

                              Vidit ćemo. Iako je Čilić najviše pokazao na ovom W što se tenisa tiče, ne vjerujem da može dobiti u finalu. Racionalno ne vjerujem.

                              Međutim, kako mu se čisti ždrijeb, očito je da je velika sreća na njegovoj strani. Nijr igrao sa Keijem(iako bi dobio vjerovatno), sa Nadalom, sa Murrayem...

                              Strašno je koliko mu se poklapaju stvari.


                              Treba napomenuti i da je Gilles Muller postao Novakova persona non grata, jer ga otegne svaki put prije njegovog meča.

                              Comment


                              • A, u Londonu muk – Kveri izbacio Marija u pet setova!

                                Samuraj se izlogovao i nema da se loguje do USO na forumu

                                Comment

                                Working...
                                X