Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da ne.Lebron bi sa Zvezdom uzeo istok...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Phoenix Suns forward TJ Warren has agreed to a four-year, $50M contract extension, league sources tell ESPN.
      The NBA's Board of Governors passed draft lottery reform today, league sources tell ESPN. New rules will start with 2019 Draft.
      Russell Westbrook's $205M extension has been signed and delivered to the league office, sources tell ESPN.
      Last edited by Reise; 29-09-17, 23:18.
      sigpic

      Comment


      • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Jos nekoliko sati pa GSW-Nuggets.

          Comment


          • Fino se doveo u red Jokic, nista pretjerano, taman koliko treba.

            Ps. Kakav pas maloprije

            Last edited by aquaria; 01-10-17, 02:47.

            Comment


            • Da, bas drugacije izgleda na terenu

              Inace, Kuzma srdacno pozdravlja desetak NBA timova.

              Bjelica fine minute dobio, s obzirom da je i Gibson tu ove godine, bitna predsezona za njega

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Najbolji igrač SAS-a Kavai Leonard propušta celu predsezonu zbog problema sa desnim kvadricepsom.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ne bih da sto kaze la haine otpisujemo igrace posle jedne tekme, ali moram da kazem koliko mi je lonzo bol odvratan. Nema on njusku za superstara. Nekako mi izgleda ko vilijams-gos za bogate.

                  Comment


                  • Uvek od nekog prave superstara, igrača o kome će se pričati. Lonzo Bol nije taj kalibar i to će vreme pokazati.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Njega nahajpao ćalac koliko sam upratio ali ajde da sačekamo možda bude nešto od njega.

                      Comment


                      • Jeste gledali vi njegove utakmice uopste? Ista prica bila posle prve utakmice u SL, i ovde.

                        Comment


                        • Pa bice od njega odlican igrac, verovatno i allstar, ali superstar nece sigurno.

                          Comment


                          • Mozda nekom bude zanimljivo.. malo o Kingsima..
                            https://airball.me/2017/10/02/kings-of-the-party/

                            Comment


                            • Jbt, gledam danas neku emisuju, pa ovi sa zapada se mogu igrati sa ovima sa istoka (izuzev Clevelanda, Bostona, Washingtona i možda Toronta).

                              Golden State, Oklahoma, San Antonio, Minnesota, Houston uvjek dobri Portland, LA Clippersi, New Orleans, Memphis.

                              Zapad nikad jači čini mi se.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Precenjujes Zapad koji je svoj vrhunac dostigao 2014. godine.Nakon toga blagi pad.Istok ima cetiri ekipe koje trenutno odskacu, ali ne bih ja potcenio Majami, Milvoki i Filu.Zapad mozda ovako jeste jaca Konferencija i neke ekipe bi imale bolji skor na Istoku, ali ne sigurno u vecoj meri.Zapad ima pet ekipa ciji roster impresionira, ali sve nakon toga je meh.Nisu to ni priblizno jake ekipe koje mogu da namuce protivnicka sem Memfisa cija grind kosarka zadaje svima muke.

                                Denver ako nema vecih problema sa povredama zavrsice ispred Klipersa, Memfisa i NO.

                                Comment

                                Working...
                                X