Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KD ce unakaziti svakog igraca u ligi. Ali Crowder je puno bolja opcija od propalih Shumperta i Jeffersona koji nece vidjeti minute ove sezone.

    Pa Kyria nije cuvao Curry uopste u finalu. Cuvao ga je Klay. Curry je odmarao na Smithu i cuvao snagu za napad.

    Comment


    • Klej je bio primarna opcija na Kajriju, ali ga je i Kari čuvao. Karija sigurno neće skrivati u match-upu sa Ajzeom, prihvatiće GSW taj duel, ovaj je superiorniji u svakom aspektu igre. Imam utisak da precjenjuješ Ajzeu, a potcjenjuješ Kajrija. Možda imaju sličnu igru, ali Kajri to radi daleko bolje.
      sigpic

      Comment


      • Ma Kari je sa klasu bolji igrac od IT, ali ukoliko budu zdravi Kavsi svakako mogu pruziti mnogo veci otpor GSWu u odnosu na proslu sezonu, naravno moze se desiti da Kavsi i ne dodju do finala ali prvo trebamo videti kako ce se posloziti Boston u novoj sezoni, svakako imam velika ocekivanja od njih. Tanderi ce mi biti definitivno ekipa koju ce rado ispratiti kad god mi se ukaze prilika, izgleda to dosta dobro na papiru ali ne vidim nacin na koji oni mogu doci do zavrsnice.

        Sto se tice liste ja to vidim ovako:
        1. GSW
        2. Klivlend
        3. Boston
        4. Hjuston
        5. S.A.
        6. Oklahoma
        Last edited by srdjan_sl; 27-09-17, 06:49.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          KD ce unakaziti svakog igraca u ligi. Ali Crowder je puno bolja opcija od propalih Shumperta i Jeffersona koji nece vidjeti minute ove sezone.

          Pa Kyria nije cuvao Curry uopste u finalu. Cuvao ga je Klay. Curry je odmarao na Smithu i cuvao snagu za napad.
          Jefferson sasvim solidno odradjuje svoje minute, s obzirom da je jos i veteran.
          A onaj "otpor" sto kazete da su pruzali GSW, nije ni "O" od otpora.

          Comment


          • Ostanite zdravi.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Jedna stvar koja se zanemaruje u ovim predvidjanjima jeste to da ce Golden State biti jos jaci nego prosle godine. Da hoce mogli bi da premase one 73 pobede ove sezone.
              sigpic

              Comment


              • U svim kalkulacijama za titule nigde ne vidim moje SAS.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Rondo9 View Post
                  Jedna stvar koja se zanemaruje u ovim predvidjanjima jeste to da ce Golden State biti jos jaci nego prosle godine. Da hoce mogli bi da premase one 73 pobede ove sezone.
                  Ma generalno ih ljudi iz nekog razloga potcenjuju. Oni mogu da izgube jedino ako im se povredi neko bitan

                  Comment


                  • I dok im Durant nije bio došao, igrali su dva uzastopna finala.

                    Curry, Thompson i Green su im dovoljni bili.

                    I na to, pridodali jednog Duranta.

                    Inače: Cavaliers Sign Dwyane Wade !

                    Bastia neki komentar?

                    Last edited by Tarantula®; 28-09-17, 10:43.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ma generalno ih ljudi iz nekog razloga potcenjuju. Oni mogu da izgube jedino ako im se povredi neko bitan
                      A i s povrijeđenim igračom teško da bi mogli izgubiti. Jedino da svi imaju lošu noć ili da kao Klivlend pogodi sve što se može pogoditi u jednu utakmicu.

                      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      U svim kalkulacijama za titule nigde ne vidim moje SAS.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      To je zato što nemaju nikakve šanse. Biće u polufinalu plej ofa, posle toga teško da mogu nešto da urade.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        To je zato što nemaju nikakve šanse. Biće u polufinalu plej ofa, posle toga teško da mogu nešto da urade.
                        Da im je dosao CP3 ili neki top plej predstavljali bi problem, ovako nista. Dosao im je Gay za neki minimalac sto je ogroman plus, ali ipak...

                        Comment


                        • Moraš imati elitnog plejmejkera da bi se suprotstavio najjačim ekipama. Pogledaš ove ostale na zapadu i vidiš da SAS-u fali talenta da bi se borili s njima. Dobar su oni sklop, ali je to mnogo daleko da bi ih neko svrstao u favorite.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Ma generalno ih ljudi iz nekog razloga potcenjuju. Oni mogu da izgube jedino ako im se povredi neko bitan
                            Ja bih pre rekao da smo se samo navikli na njih, ipak je ovo cetvrta godina od kako je Kerr tu. Do te mere smo se navikli da nam je potpuno normalno da je jednom timu over/under za broj pobeda u sezoni 67.5. 67.5!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Nisam zaboravio. IT i Kyrie su gotovo jednaki igraci. Zato sam napisao da su dodali ovu trojicu na proslogodisnju ekipu.
                                Samo što je Kajri za klasu iznad ITa. Što će pokazati ova sezona, već smo raspravljali o ovome.

                                Klivlend sprdačina od ekipe, imaju 5 bekova i 3 plejmejkera. Sve sami elitni defanzivci, IT, Rouz, Vejd, Smit, Korver, Kalderon itd. LeBron na istoku došao do finala i prve titule preko Bostona, vreme je da se Boston osveti i pošalje ga na zapad bez finala.

                                Comment

                                Working...
                                X