Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi alternate dresovi, i to NBA 2K otkrio.

    Video Game Leaks Full Set of New NBA Alternate Jerseys
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Gledajuci ovaj potpis Allena za Pelicanse, tacno sam zaboravio da su Ronda potpisali. Bas me zanima da li bi mogli da guraju neku petorku sa Jrueom na 2 i Rondom. Bodu oci bas ovi ugovori za Hilla i raspalog Asika. Tacno su umesto ta 2 igraca mogli imati neko dobro krilo ili beka plus filera za suprotnu poziciju i da se kaze da bi mozda mogli da jure PO. Ovako mislim da je ovo tanko. Ako budu bili dosta ispod, Bugi ide u trejdu vrlo verovatno, a moguce i Davies. Onda je vreme za Ainge-a da povuce final move.

      Bas me zanima Freskovo misljenje o njihovoj situaciji.
      sigpic

      Comment


      • Po meni je bolje sto su doveli Iana Clarka nego obojicu ovih, treba im suter kojii ce raseretiti ove igrace na unutrasnjim pozicijama.
        Ja i dalje nisam ni malo optimistican za bilo koju ekipu gde je Boogie.

        Comment


        • Plamli ostaje ipak u Denveru za 41/3

          Comment


          • Lakersi potpisali sa godinu sa Bogutom..

            Comment


            • Anthony u Oklahomi???
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Sam Presti je jebeni bog menadžmenta košarke.

                Comment


                • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Jos jedna opcija manje za Cavse.

                    EDIT: Otarasili se Kantera!!!
                    Last edited by colke995; 23-09-17, 18:20.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobili su Entonija i Džordža maltene ni za šta. Kako će oni i Ras funkcionisati zajedno nemam pojma ali imajući u vidu šta su dali vredno je rizika.

                      Comment


                      • Originally posted by Hair Canada View Post
                        Dobili su Entonija i Džordža maltene ni za šta. Kako će oni i Ras funkcionisati zajedno nemam pojma ali imajući u vidu šta su dali vredno je rizika.
                        Prva petorka im je top. 2 superstara, jedan iskusan allstar, Adams i Roberson. Uz Robersonov procenat bacanja od 60% tokom sezone, bice opaki. I defanzivni potencijal im je na prilicno lepom nivou.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Majko moja. Pa kako misle ovi iz Oklahome raspodeliti lopte na ovaj broj klasičnih individualaca. Biće zanimljivo posmatrati sa strane.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Majko moja. Pa kako misle ovi iz Oklahome raspodeliti lopte na ovaj broj klasičnih individualaca. Biće zanimljivo posmatrati sa strane.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Sto? Sa klupe imaju jednog krstenog igraca. Roberson ionako ne sutira. Nema tu ko drugi ni da uzme suteve.

                              Morace nekog backup centra da nabave, posto bas nijednog nemaju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Još Wade u Cavse.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X