Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Seltiksi su više izgubili odlaskom ol-raunda Kraudera nego prve zvezde Ajzee. "Uncle Drew" ima i više nego dostojno da ga odmeni, dok za Kraudera nema zamene. Ne znam samo ko će nadomestiti njegove skokove i energiju u odbrani. O koševima neću ni da.pričam...

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    I ja se baš pitam ko će odmijeniti Kraudera... Gordon Hejvord, Markus Moris, Džejlen Braun ili Džejson Tejtum? Slabo su pokriveni na poziciji niskog krila, može i mora to mnogo bolje.
    sigpic

    Comment


    • A Hayword? Crowder je bio 4. na listi kad je pozicija krila u pitanju. Nista ovde Boston nije izgubio.

      EDIT: Evo, odgovorio vam Riese.
      sigpic

      Comment


      • Ја Хејврда рачунам донекле као замену за Бредлија па га нисам споменуо. Свакако греота би била да Краудер гуши Брауна/Тејтума.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Ја Хејврда рачунам донекле као замену за Бредлија па га нисам споменуо. Свакако греота би била да Краудер гуши Брауна/Тејтума.
          Dobar je on all-round igrac, ali ono sto je problem, a i sto se znalo, je da ne moze da cuva ni Brona, ni Duranta, ni Loenarda, a protiv slabijih ekipa je nepotreban, jer zna se sta je glavni cilj. Odnosno tu ulogu sa klupe je mnogo bolje dati Brownu ili Tatumu zbog brojnih razloga, zato je i trejdovan (na Crowdera mislim naravno).

          Cleveland je dobio sa njim dubinu, ali nisu nista blizi tituli sa njim, jer u mecu sa GSW je bezvredan.
          Last edited by colke995; 07-09-17, 17:01.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Dobar je on all-round igrac, ali ono sto je problem, a i sto se znalo, je da ne moze da cuva ni Brona, ni Duranta, ni Loenarda, a protiv slabijih ekipa je nepotreban, jer zna se sta je glavni cilj. Odnosno tu ulogu sa klupe je mnogo bolje da ti Brownu ili Tatumu zbog brojnih razloga, zato je i trejdovan (na Crowdera mislim naravno).

            Cleveland je dobio sa njim dubinu, ali nisu nista blizi tituli sa njim, jer u mecu sa GSW je bezvredan.
            Слажем се. Ма ја сам пресрећан што се Бостон решио Томаса, колико год је он давао све од себе, играо кад му је сестра погинула итд. он је просек, у плеј-офу не прави разлику. Неко је качио овде +/- његов и Хорфордов и јасно се видело ко је кориснији за екипу. С Кајријем може да се нападне титула ове године, док не знам шта да мислим за Хејврд/Бредли ротацију јер је Бредли много захвалан играч.

            Comment


            • I pored svih promena i svega, i sa Tomasom i sad sa Irvingom mislim da je titula daleko za Boston. Mnogo su jaki Voriorsi i Kavsi i mislim da tu nema mesta za ikoga drugog. Ja bi voleo da se uslepaju Sparsi u ovu grupu ali nažalost teško.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Od mene IT ima ogromnu dozu postovanja i uvek je dobrodosao. Ono sto je cinjenica je da njemu Ainge ne bi dao ugovor sledece godine, jer se videlo sta su mu limiti i to je skroz racionalana odluka. Mislim da i on to razume, a i roditelji njegovu. Otac mu je dao izuzetno korektnu izjavu. Stvarno su ljudi na mestu.

                A za ekipu od prosle godine, Horford je bio tata. Neverovatno dobar i pametan igrac. Da ima malo jacu anticipaciju za skok, definicija kompletnog centra. Najbolji distributer i dodavac prosle godine. A zbog toga je underrated, jer ljudi previse gledaju poene.

                @Zli

                Ideja je da se titula napade za 2 godine. Lebron ce vec nakon ove otici, a GSW za 2 godine biva slabiji za Greena/Klaya(verovatno njega).
                Last edited by colke995; 07-09-17, 17:08.
                sigpic

                Comment


                • Jedino su izgubili sa Bredlijem. Morao je i Boston neku štetu da pretrpi dovođenjem ove dvojice. Daleko bolje ukomponovaniji roster nego prošle sezone. Imaš tri igrača koji će da ti nose napad. Još ako i Tejtum bude ono što se predviđa za njega, a to je kompletan skorer, imaće Boston petorku koja će se baš teško braniti. Mada i Bredli može da se zamijeni sa Smartom što se tiče odbrane, za postizanje poena pored Irvinga, Hejvorda i Horforda ne mora da se brine previše.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bradley je dat iz slicnog razloga kao i IT. Injury prone borderline all-star kome prosto ne mozes dati 20+ miliona. A zadnja godina ugovora je donela Morris-a samo, ali i to je ok skroz.
                    sigpic

                    Comment


                    • Naravno, slabo će se koji tim odlučiti da zadrže isti tim, a da imaju toliko prostora da ga unaprijede. Samo kažem ovo za Bredlija u igračkom smislu. Najbolji role player u NBA. Da im je on ostao, bili bi prejaki. Mogli bi lagano da ugroze Klivlend već ove sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa njim u ekipi na sve ovo, apsolutno tacno. Ali opet klimavo za GSW. Danny igra na sigurniju i duzu varijantu.
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Trude se. Videcemo kako ce to izgledati, ali zasad, mislim da Silver daleko bolje radi posao od matore drtine Sterna. Ima tu jos posla da se neke lose stvari izbace, ali otom potom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tony Allen najvjerovatnije u Pelicansima.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Potpisao je Allen za Pelicanse a i Džoš Ričardson je dobio ugovor sa Majamijem za 4 godine 24m. Majami je prilično zarobljen sada po pitanju kepa i čak i luxury taxa ubuduće. Treba očekivati da će tražiti neke trejdove tokom sezone, u dosta su zanimljivoj situaciji.

                                Što se tiče promena, pa naravno da će da prave promene koje poboljšavaju proizvod na terenu. NBA je trenutno u svojoj drugoj mladosti po pitanju talenta koji okuplja, napravili su niz promena od kako je Silver izabran. Pitanje je da li će timovi prihvatiti ovu poslednju jer je potrebno da 75% vlasnika timova glasa za a nisu baš svi oduševljeni jer small market timovi smatraju da jedino draftom mogu da dođu do superstara. Bitna promena je ovo za ukidanje nekoliko predsezonskih utakmica i ekstra nedelja više za regular season kako bi smanjili b2b pa i regulisanje rasporeda kako bi utakmice koje se prenose na nacionalnoj televiziji ne bi dolazile na kraju nekih dugih putovanja kako se ne bi odmarali toliko najbolji igrači. Još je ranije produžena pauza oko all star vikenda da se da više vremena za odmor igračima itd. Što pokazuje da je moguće uspostaviti koliko toliko balans između profita i želja igrača. Na drugoj strani u Evropi imamo Fibu i Ecu koji se bukvalno trkaju ko će gori potez da napravi, dal će Fiba da dovede sudije iz Japana da sude Evrobasket ili će da organizuje takmičenje u kome najbolji igrači ne mogu da igraju, dal će Eca da zabrani najboljim igračima da igraju, dal će da naprave takmičenje po ugledu na NBA samo sa neuporedivo manje para i neuporedivo lošijom organizacijom gde igrači spavaju po carinama na aerodromima i po mogućnosti da sve utakmice četvrtfinala EL stave da se igraju u isto vreme. I onda se ljudi pitaju da li i zašto postoji jaz između košarke tamo i košarke ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X