Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fake news je, sta se palite
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Rondo9 View Post
      Fake news je, sta se palite
      Ne bi me cudilo da usledi tako neki potez. Mada mi je realnije da pojure Davies-a, ali svakako imaju manje toga da ponude od nas.
      sigpic

      Comment


      • Rekao sam vec, taj pik ce biti trejdovan samo ako LeBron da zeleno svetlo, sto za sada izgleda da se nece desiti. A za Davisa je moguce da ce relativno skoro postati dostupan, a Ainge je i na to spreman
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Rondo9 View Post
          Rekao sam vec, taj pik ce biti trejdovan samo ako LeBron da zeleno svetlo, sto za sada izgleda da se nece desiti. A za Davisa je moguce da ce relativno skoro postati dostupan, a Ainge je i na to spreman
          Шта може Бостон да ували за Дејвиса?

          Comment


          • Horford, Tatum ili Brown I Lakers pika.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Horford, Tatum ili Brown I Lakers pika.
              Хорфорд и пик су сигурица у тој евентуалној понуди. Због уговора највише, само што Брауна никада не бих дао. Можда Тејтума, али мислим да би тражили још.

              Comment




              • Comment


                • Kad bude ostala pustos posle Brona, tu Danny i Brad nastupaju. Sa ovom okosnicom i nekim umesto Horforda kasnije, mozemo 5 godina biti u vrhu kao glavni kandidati koji ce izlaziti sa istoka.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne moze ekipa kojoj je Irving prvi igrac daleko.

                    Comment


                    • Ne znam zašto takav stav i mišljenje o Kajriju. Po mom skromnom sudu dečko je jači igrač od Tomasa.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ne znam zašto takav stav i mišljenje o Kajriju. Po mom skromnom sudu dečko je jači igrač od Tomasa.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Since LeBron James returned to Cleveland, the Cavs are 129-43 in games with him and 4-18 in games without him.

                        Comment


                        • Pa bilo ko da je u pitanju isto bi bilo. Jel se zna šta je i ko LeBron.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nije da je omasio puno, ekipa kojoj je Kajri Irving prva opcija ne moze ozbiljno da puca na titulu.Dogodine bi trebalo da bude druga opcija, a u tom slucaju Boston postaje ozbiljan contender.

                            Comment


                            • Seltiksi su više izgubili odlaskom ol-raunda Kraudera nego prve zvezde Ajzee. "Uncle Drew" ima i više nego dostojno da ga odmeni, dok za Kraudera nema zamene. Ne znam samo ko će nadomestiti njegove skokove i energiju u odbrani. O koševima neću ni da.pričam...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Seltiksi su više izgubili odlaskom ol-raunda Kraudera nego prve zvezde Ajzee. "Uncle Drew" ima i više nego dostojno da ga odmeni, dok za Kraudera nema zamene. Ne znam samo ko će nadomestiti njegove skokove i energiju u odbrani. O koševima neću ni da.pričam...

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Браун и Тејтум?

                                Comment

                                Working...
                                X