Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
    Nisam znao Madrid da navijas i za Lakerse, dobrodosao u klub
    Da, u svakoj konferenciji imam 1 svoj tim(mada ne briljaraju vec dugo pogotov Niksi), ali vrv bih u hipotetickom finalu navijao za Nikse, sad kad nema Kobija, ali to je science fiction.

    Comment


    • Čudi me da i u košarci navijaš za dva tima.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ocekivao sam da ce reci da ima u svakoj Diviziji "svoj" tim za koji navija.

        Comment


        • O ne, nemojte opet da smarate. Ja bar nikad nisam ostavio tim(ili pojedinca ali tu uvek imam samo 1) kada mu ne ide, kao 90% ljudi.(Zvezda u fudbalu, Niksi, Lejkersi su u raspadu u odnosu na neka prosla vremena), Kontador takodje, Nadal, Hamilton i RM su imali svoje crne periode, a Atletiko nikad nije ni bio na vrhu sveta, pa sigurno nisam navijao za njih zato sto su u "trendu" kao Barca, Bayern, City, Heat, GSW kao vecina.

          Comment


          • Cleveland and Boston engaged in active trade discussions centered on Kyrie Irving and Isaiah Thomas, league sources tell The Vertical.
            Opaaaa..
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Кајри, Смарт, Розие, Тејтум, Џејлен, Морис, Хорфорд, Жижић, Хејврд.. Моћно

              Надам се да до овога може доћи

              Comment


              • Cavsi ce vrv traziti IT + 2 prospekta, ili IT + prospekt I pik, ne vidim da ce ispod toga prihvatiti za Irvinga

                Comment


                • ИТ, Краудер и пикови се спомињу.

                  Ја не бих дао ни Тејтума ни Брауна.

                  Comment


                  • Odlicno, taman da mu James u direktnom duelu objasni sta i kako.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Boston bi i sa IT bio jak, ali sad ce biti jos jaci.
                      Mada Boston mi bio prosle godine simpa ekipa bas zbog IT, a i Bradleya.

                      Comment


                      • Изгледа готово.

                        ИТ, Краудер, Жижић и Бруклинов пик за Кајрија.

                        Ајмо до титуле, време је

                        Comment


                        • Baš zanimljiv trejd.

                          Cavsi teško da su mogli više da dobiju, ali opet mislim da je posle ovog trejda Boston jači, a Cleveland slabiji. Kyrie je u principu u svakom segmentu igre malo bolji od Thomasa. Možda ga Thomas šije jedino kao kreator, mada i njemu to svakako nije jača strana. Sličan tip igrača.
                          Enivej, ne verujem da će to ipak biti dovoljno da izbace Cavse. Da je ostao Bradley, onda mislim da bi bilo baš zajebano, ovako ne verujem da će moći da ih smaknu. Mada njima i nije toliko bitna ova godina, za njih priča kreće od sledeće, kad verovatno počinje period dominacije na istoku.

                          Comment


                          • Crowder je ipak tu debelo bio visak. Jedini part u trejdu koji mi se ne svidja je Zizic. Bkn pik je ok, posto imamo najverovatnije pik od Lakersa koji je top 2-5 cini mi se? Tako da mislim da nema potrebe za gomilanjem jos igraca.

                            @p4p1
                            Bradleya menja Smart i njemu ide nov ugovor. Poziciju 2 ce dopunjavati Jaylen koji je takodje solidan u odbrani, a tek ce popravljati i unapredjivati taj segment igre.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odlican trejd za obe ekipe, mene je malo iznenadio ovaj pik posto ce verovatno biti top3 na sledecem draftu dok za ovaj Lejkersov nisam siguran.
                              Bice pakleno otvaranje sezone u svakom slucaju.

                              Posto vas sigurno ima bolje upucenih od mene da pitam, kakva je povreda u pitanju kod IT i hoce li uopste biti spreman za pocetak sezone?
                              sigpic

                              Comment


                              • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X