Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni najljepši dresovi.



    Jezerdžije ostaju vjerne klasiku.





    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Svidja mi se sto Charlote ima Jordan logo.

      Comment


      • Kaze Lonzo da je LeBron bolji od Kobea. Zna li on za koji tim igra?

        Comment


        • Sta treba da mu bude zabranjeno da kaze ko je bolji po njegovom misljenju ? Pa nije u logoru.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Sta treba da mu bude zabranjeno da kaze ko je bolji po njegovom misljenju ? Pa nije u logoru.
            To je uvreda za tim koji ga je doveo, teska uvreda

            Comment


            • Dajte ljudi sta treba da bude robot ? Sad posto su ga doveli mora da dr*a na sve legende Lakersa ?

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Dajte ljudi sta treba da bude robot ? Sad posto su ga doveli mora da dr*a na sve legende Lakersa ?
                Jasno je da je LeBron bolji igrac. Ali ipak treba malo pripaziti sta govori jer ga navijaci Lakersa mrze dok Kobea obozavaju.

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Jasno je da je LeBron bolji igrac. Ali ipak treba malo pripaziti sta govori jer ga navijaci Lakersa mrze dok Kobea obozavaju.
                  Taman sam mislio da si progledao, steta

                  Comment


                  • Ma bre to su Ameri, glupani, cim on pocne da kida ima da zaborave sve, pa i da je ubio Kobija zaboravice.
                    Navijaci Clevlanda su pljuvali, Lebrona palili dresove, a sad silje ćunu. Tako oni funkcionisu.
                    Last edited by Scouser; 13-08-17, 18:27.

                    Comment


                    • Originally posted by Samuraj View Post
                      Kaze Lonzo da je LeBron bolji od Kobea. Zna li on za koji tim igra?
                      Ljudi su kraljevi marketinga, mora o nečemu da se priča dok ne počne sezona.

                      Comment


                      • Jel realno?

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Napumpala se Brada zestoko, primetio sam jos to kad sam gledao highlightse Drew lige, ali sam prvo pomislio da su ostali mrsavi a on "NBA normalan".

                          Comment


                          • Celtics-Cavaliers

                            Rockets-Warriors

                            Seltiksi i Kavsi otvaraju NBA 18. oktobra, istog dana i GSW protiv Hardena i druzine, nedelju dana ranije nego inace.Bogdan pocinje protiv Roketsa, Lejkersi protiv Tea i Klipersa. Niksi protiv OKC.

                            Aj boze pomozi, da mi se bar 1 od 2 tima domogne PO.
                            Go Knicks!!
                            Go Lakers!!

                            Comment


                            • Nisam znao Madrid da navijas i za Lakerse, dobrodosao u klub

                              Comment


                              • Wejdara bira izmedju Wade caunty ili Banana camca..
                                Idemo Wejdice da pomognemo Kingu da donese drugi prsten Ohaju..
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X