Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav ljudi
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Dobrodošao Miki. Taman neko s kim će se čekati sledeća, mnogo bitnija sezona za Lakerse.

      Je l si gledao letnju ligu možda?
      Htedoh i ranije da bacim koju, ali nije mi se dalo. Svima je jasna filozofija koju Walton želi da implementira od kad je došao, ali već sada se vidi da će to mnogo lakše ići kada u ekipi imaš pass-first pleja koji stalno traži saigrače i ubrzava tempo. Proširi se odmah i na ostatak ekipe kao zaraza. To je verovatno i najveći razlog zašto je ova SL ekipica tako brzo "kliknula" i za taj relativno kratak vremenski period stvorila dobru hemiju i atmosferu u ekipi.
      Ipak, najviše me je Kuzma impresionirao, jeste glupo već sada tvrditi, ali baš izgleda da će biti pravi steal. Fora je što on uopšte nije imao tu agresivnost na koledžu, a verujem da niko nije očekivao ni da može ovako da prangija. U njemu su videli modernog igrača bez fiksne pozicije ili nekog ko može da pokriva više njih, kako god. Više puta su Luke/Pelinka/Magic isticali da su hteli takve igrače, ali verujem da je ovo što su videli od njega prevazišlo i njihova očekivanja.
      A koliko je dobro cela ekipa funkcionisala dovoljno govori da su ugovore dobili i Caruso i Vander Blue. Blue je inače MVP D-Lige (G-Lige sad) bio prošle godine. Professional scorer reklo bi se.

      Comment


      • Jesam gledao i isto kao i tebe prijatno sam iznenadjen sa Kuzmom i Vanderom, vas su fino odigrali SL...
        Imam ogromna ocekivanja od Ingrama ove sezone, pratim ga dosta i u njegq vidim buduceg superstara a svaka prica oko njega mi djeluje da ide u tom pravcu, decko je veliki radnik i svako ko je iole blizu Lejkersa kaze to o njemu a ne skodi i sto ce raditi sa Kobijem...
        Za razliku od njega Rasel me je izludjivao jer je umisljeni klinac i drago mi je sto vise nije clan LA i da se doveo pass first plej koji mozda nece biti superstar ali itekako znacajan igrac narednih godina za Lejkerse, mogao bih reci i da je on idealan da bude neka 2 violina sampionsle ekipe jer njegov pregled igre, organizacija, pas jer nesto sto je vec sada na vrhunskom nivou a tek ce se popraviti

        Lijepo sklopljena ekipa ove sezone, bice jako zanimljivo za gledanje sa Brukom na centru ali se nekako moramo rijesiti ugovora Denga ali ne sumnjam da Medzik ima plan, glavni akcenat je na sledece ljeto i dovodjenja 2 superstara a mislim da svi i znamo koja 2 se misli, Dzejms i Dzordz ali otom potom, prvo da se ovi mladici razviju kako treba a sa Voltonom ce to i moci jer on forsira stil koji se trenutno fura u Nba

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Dosta se zaboravlja Randle, koliko se covek stesao tj. zategao, postao je prava masina i mislim da ce on uz Ingrama eksplodirati ove sezone.

          Comment


          • Ne zaboravljam Rendla ali on stalno tako najavljuje da ce eksplodirat i onda se pogubi...
            Stoni da se stesao ali ozenio se coek, mlada vrvt pritegla...
            Rendl i Klarkson su tu ako bude trebalo da se cisti salary cap u slucaju dolaska Dzejmsa, onda znas sigurno da ce jos jedan superstar doci

            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Očekivano. Bilo je samo pitanje Krab ili Evan Tarner, previše bi koštalo Portland da su zadržali obojicu. Treba sledeće sezone i Nurkić da se potpiše, samo neka teška povreda njega može odvojiti od max ugovora, pa bi se desila situacija kao u Voriorsima trenutno sa platama, a Portland sigurno neće ići do finala kao Voriorsi, tako da nema potrebe da trpaju sa lošim ugovorima. Krab nije imao baš dobru sezonu kako se očekivalo, u plej of je očajan bio, ali izgleda da Netsi još uvijek vjeruju u njega. Na kraju krajeva, oni su mu i dali taj masni ugovor. Niklson vjerovatno ni neće biti u tim Portlanda, vjerujem da će iskoristi onaj stretch provision za njega, a i ne treba im pored dvojice rukija, Nurkića, Eda Dejvisa i Aminua i Leonarda (još kad bi i njega trejdovali).
              Kao prvo pozdrav svima.. Čitao malo pa naleteo..

              Ne znam kako misliš da je Nurkić max igrač? Nema teorije.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Dobrodošao Miki. Taman neko s kim će se čekati sledeća, mnogo bitnija sezona za Lakerse.

                Je l si gledao letnju ligu možda?
                Htedoh i ranije da bacim koju, ali nije mi se dalo. Svima je jasna filozofija koju Walton želi da implementira od kad je došao, ali već sada se vidi da će to mnogo lakše ići kada u ekipi imaš pass-first pleja koji stalno traži saigrače i ubrzava tempo. Proširi se odmah i na ostatak ekipe kao zaraza. To je verovatno i najveći razlog zašto je ova SL ekipica tako brzo "kliknula" i za taj relativno kratak vremenski period stvorila dobru hemiju i atmosferu u ekipi.
                Ipak, najviše me je Kuzma impresionirao, jeste glupo već sada tvrditi, ali baš izgleda da će biti pravi steal. Fora je što on uopšte nije imao tu agresivnost na koledžu, a verujem da niko nije očekivao ni da može ovako da prangija. U njemu su videli modernog igrača bez fiksne pozicije ili nekog ko može da pokriva više njih, kako god. Više puta su Luke/Pelinka/Magic isticali da su hteli takve igrače, ali verujem da je ovo što su videli od njega prevazišlo i njihova očekivanja.
                A koliko je dobro cela ekipa funkcionisala dovoljno govori da su ugovore dobili i Caruso i Vander Blue. Blue je inače MVP D-Lige (G-Lige sad) bio prošle godine. Professional scorer reklo bi se.
                Jos jedan vjerni fan Lejkersa
                Odgledao sam ja citavu ljetnu ligu i mogu reci da sam poprilicno iznenadjen Kuzmom, ali on nece dobiti neku veliku ulogu dok god ne ode Randle(nadam se).
                Lonzo nije moj tip igraca ali je sabio u ljetnjoj ligi, ja mislim da on nije dobar fit za ove lejkerse,ovdje treba neki igrac da povuce sve, trebali su ga trejdati u paketu sa Randle ili Klarkson.
                Trejdanje Rasela je nesto najlosije od kada pratim Lejkerse a to je 2006/7, Medzik se tu zajebao, mislio da dolazi PG i htjeo da oslobodi prostor.
                Ocigledno je da cemo i sledece sezone biti kanta za nabijanje ali barem ce Ingram eksplodirati.

                Comment


                • Prvo, dobrodošlica i tebi vinetu. Imam neki osećaj da ti je taj nadimak povezan nekako s #vino periodom?

                  Za Ingrama sam prošle godine rekao da ne očekujem baš ništa od njega u rookie sezoni, jer jednostovano nije bio spreman za NBA. Realno je trebao imati još jednu sezonu na Dukeu, ali dobro, već znamo kako to ide. Tako da tek ove sezone treba polako početi s procenama. U kojima se slažem s vama. Superstar potencijal, koji je i u rookie sezoni pokazivao na momente. Šteta što nije malo duže igrao SL, jer ono na početku je delovalo kao da je ostvario veliki napredak u odnosu na isto vreme prošle godine.

                  Meni je s Lonzom i definitivno sad najveći problem šut, nije obećavajuće izgledalo u SL. Na koledžu mu je ulazio i pored tog čudnog izbačaja, ali za sada nisam preveliki optimista da će moći to da prenese na NBA.

                  Taj trejd D'Angela je u principu odrađen da bi se otarasili Mozgova, a kako se znalo da će se ići po Balla. Nije po meni to loš trejd bio. Meni je on trenutno potencijal za možda 2-3 All-Star meča, pre svega zbog lošeg mentaliteta.

                  Za razliku od njega, Randle ima baš odgovarajući mentalitet, radnik je, ali ima jasno definisan plafon, jbg. Jednostavno nije pouzdan šuter, ni s polu distance. A čovek apsolutno nema desnu ruku, tako da i ono u čemu je fantastičan (face up igra), u dosta slučajeva propadne, ako je defanzivac dobro odradio svoj domaći i usmeri ga kako treba. Šut se još i da popraviti nekako, ali ne verujem da će ikada naučiti da se služi desnom u dovoljno dobroj meri.

                  Bićemo slabi i ove sezone, ali svakako očekujem napredak u odnosu na prošlu. Neki čak misle da ćemo imati šanse i da se borimo za PO, 8. mesto. Ja nas vidim negde oko 10. mesta na zapadu ove sezone. Pik svakako nemamo za sledeći draft, tako da su ova najverovatnije kratkotrajna rešenja s KCPom i Lopezom sasvim okej za ovu sezonu. Respektabilna je to startna postava, za razliku od nekoliko prethodnih sezona

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Prvo, dobrodošlica i tebi vinetu. Imam neki osećaj da ti je taj nadimak povezan nekako s #vino periodom?

                    Za Ingrama sam prošle godine rekao da ne očekujem baš ništa od njega u rookie sezoni, jer jednostovano nije bio spreman za NBA. Realno je trebao imati još jednu sezonu na Dukeu, ali dobro, već znamo kako to ide. Tako da tek ove sezone treba polako početi s procenama. U kojima se slažem s vama. Superstar potencijal, koji je i u rookie sezoni pokazivao na momente. Šteta što nije malo duže igrao SL, jer ono na početku je delovalo kao da je ostvario veliki napredak u odnosu na isto vreme prošle godine.

                    Meni je s Lonzom i definitivno sad najveći problem šut, nije obećavajuće izgledalo u SL. Na koledžu mu je ulazio i pored tog čudnog izbačaja, ali za sada nisam preveliki optimista da će moći to da prenese na NBA.

                    Taj trejd D'Angela je u principu odrađen da bi se otarasili Mozgova, a kako se znalo da će se ići po Balla. Nije po meni to loš trejd bio. Meni je on trenutno potencijal za možda 2-3 All-Star meča, pre svega zbog lošeg mentaliteta.

                    Za razliku od njega, Randle ima baš odgovarajući mentalitet, radnik je, ali ima jasno definisan plafon, jbg. Jednostavno nije pouzdan šuter, ni s polu distance. A čovek apsolutno nema desnu ruku, tako da i ono u čemu je fantastičan (face up igra), u dosta slučajeva propadne, ako je defanzivac dobro odradio svoj domaći i usmeri ga kako treba. Šut se još i da popraviti nekako, ali ne verujem da će ikada naučiti da se služi desnom u dovoljno dobroj meri.

                    Bićemo slabi i ove sezone, ali svakako očekujem napredak u odnosu na prošlu. Neki čak misle da ćemo imati šanse i da se borimo za PO, 8. mesto. Ja nas vidim negde oko 10. mesta na zapadu ove sezone. Pik svakako nemamo za sledeći draft, tako da su ova najverovatnije kratkotrajna rešenja s KCPom i Lopezom sasvim okej za ovu sezonu. Respektabilna je to startna postava, za razliku od nekoliko prethodnih sezona
                    O Mozgovu su trebali razmisljati ranije, dali mu nenormalan ugovor a mogli su istog takvog igraca naci za sicu u razvojnoj ligi.

                    Comment


                    • Što se Mozgova tiče neverovatno loš ugovor potpisan u 00:01 bukvalno ali ga je napravio prethodni menadžment.

                      Comment


                      • Sve se vise penjem na "bandwagon" Lonza Balla, njega sam najvise pratio na koledzu pa kontam da cu i Lakerse dosta pratiti ove sezone. Decko je igrac koji donosi titulu, ne odma ali za koju godinu. Dok mi je Fultz vise igrac koji ce ici na statistiku.

                        Rondo9 jel si ti sa mnom u "bandwagonu" Simmonsa? Presao je, ali jos ranije, u Orlando.

                        Comment


                        • Kako ne, mi smo u lokomotivi Ove sezone naplacujemo karte
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja vise gotivim Fultza kao igraca jer je all around, dok sa Lonzom to nije slucaj.
                            Trebali su Lejkersi ponuditi Rasela i 2 pik za 1 od File(Bostona).
                            Lonzo-Kcp-Ingram-Randle Lopez

                            Comment


                            • Ne neznam, ja mnogo vise gotivim Balla i bas on mi je vise all around dok mi je Fultz vise Scorer

                              Comment


                              • Originally posted by Hair Canada View Post
                                Kao prvo pozdrav svima.. Čitao malo pa naleteo..

                                Ne znam kako misliš da je Nurkić max igrač? Nema teorije.
                                On je stvoren za ovaj tim Portlanda. Boljeg igrača od njega nisu mogli da dobiju. Sve rupe je Portland pokrio sa njim. Portlandu je falio igrač koji može da zatvori reket, da rastereti Lilarda i CJ-a sa dobrom igrom na postu, plus su od njega dobili strašnog P'n'R igrača. P'n'R njega i Lilarda je nezaustavljiv i najbolji dio igre Portlanda. Nurkić je strašno pokretan za svoju visinu i ima prejake fizikalije, bukvalno uliva strah kad se zaleti ka košu. Odgovara mu stil igre Portlanda, maksimizuje njegove mogućnosti. Isto kao što je Oldridžu odgovarao, pa kad je promijenio sredinu postao je skroz drugi igrač, potpuno nepoželjan trenutno.

                                A i čisto da te podsjetim šta je Nurkić u mogućnosti da uradi:
                                Spoiler


                                Meni ovo izgleda kao igrač koji zaslužuje max ugovor.
                                Aj ti meni reci zašto ti ne misliš tako?

                                EDIT:

                                Btw, dobrodošli na Antarktiku, najvećoj pustinji na SK forumu!
                                Last edited by Reise; 07-08-17, 00:22.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X