Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Nemoj da se zavaravas Krele sa tim da Juventus ume tj da moze da proda svoj otpad Bilo je tu svega zadnjih godina. A Lemina nije los igrac, ima decko talenta, a u Juve em nije dobio pravu priliku em je igrao krilo, gde je ko riba na suvo.
    Pada mi napamet onaj Pereira sto je zavrsio i Votfordu. Isto neki 16 milki nije se bas nesto proslavio u premier ligi. Ovaj je mladji sigurno ima veci potencijal.

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Pada mi napamet onaj Pereira sto je zavrsio i Votfordu. Isto neki 16 milki nije se bas nesto proslavio u premier ligi. Ovaj je mladji sigurno ima veci potencijal.
      Ma Pereira je i bio dobar, igrao je decko za nas prilican broj utakmica. Al zato kad je trebalo prodati De Ceglie-a, Quagliarella-u, Matrija,Hernanesa, mocnog Malaku, Ogbonu, Islu... e to su bile tantalove muke

      Msm da ce se Lemina snaci u Svecima, nije los transfer za njih.

      Comment


      • Ali Van Dijk... kapiten tima, baš ispao sisica...

        Comment


        • Originally posted by Lineker View Post
          Ali Van Dijk... kapiten tima, baš ispao sisica...
          Sto je ispao sisica? Najbolji stoper lige, u top5 na svetu po meni, hoce covek da igra u vecem i jacem klubu, nije on toliko mlad da ceka jos koju sezonu.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            u top5 na svetu po meni
            Ja obožavam VVD-a kao igrača još od Celtica, ali ajde da ne preterujemo.

            Standard za dobre defanzivce je opako smanjen, opako.

            Comment


            • Potpisao Lemina
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                Potpisao Lemina
                Sta mislis o Virgilu?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Sta mislis o Virgilu?
                  Nek se tera u ku...
                  Šalim se,šta znam,i jeste mu vreme da ode da se bori za trofeje,lepo i kaže..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Sto je ispao sisica? Najbolji stoper lige, u top5 na svetu po meni, hoce covek da igra u vecem i jacem klubu, nije on toliko mlad da ceka jos koju sezonu.
                    Ne ponaša se tako kapiten kluba... ako već hoće da ide, ko ga je terao da potpisuje novi ugovor...

                    07.05.2016:
                    Speaking about his first season with Saints and his new contract, van Dijk told youtube.com/southamptonfc: “I’m so pleased, I’m so happy. Me and my family have enjoyed it a lot this year. It’s been amazing. It’s only positive.
                    “The club is growing and I definitely want to grow with them, that’s how I feel. Hopefully we can make it happen. That’s the plan, to get a lot of achievements going.”

                    08.08.2017:
                    "Over the past six months I have held numerous discussions with representatives of the board, the former manager Claude Puel as well as the new manager Mauricio Pellegrino to inform them all of my desire to leave the club in search of a new challenge."

                    Znači već 6 meseci po potpisivanju 6-ogodišnjeg ugovora, počeo je da bude nezadovoljan...

                    Comment


                    • Pa sta ocekujes da igra do kraja ugovora?
                      Ovako je obezvedio klub, i hoce da ide dalje.
                      Bolje tako nego da je otisao kao free agent na kraju ove sezone, ovako je ispao vise nego fer prema klubu.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • To se onda reši nekom otkupnnom klauzulom, pa nema kukanja i plakanja. Ako potpiše ugovor na 6 godina, valjda klub očekuje da se to i ispoštuje, jer tako klub i trener prave neki plan.

                        Ako čovek stavi potpis na nešto i obaveže se, a nije spreman da to i ispoštuje, to kod mene izaziva sumnju u njegove ljudske kvalitete. Kako je zeznuo sadašnjeg poslodavca, tako će i sledećeg.

                        Comment


                        • U tome i jeste caka oko tih ugovora što se pričali pre par dana,zašto je cena veća igračima štp imaju duže ugovore nego ovima što imaju kraće.Prosto iz razloga ako dođe do ove situacije kao sa Virgilom da ima ugovor tipa na godinu dana on bi presedeo tih godinu dana i sledeće sezone otišao bez naknade dok ovako sa 6 godina mora da sluša upravu kluba pošto je obavezan na 6 godina i to je predugačko vreme da bi ajde da kažem presedeo na klupi.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Andre Gray iz Barnlija,blizu potpisa za Wotford 18,5 m

                            Comment


                            • Vjerovatno ide

                              sigpic

                              Comment


                              • Nece ga valjda pustiti pred sami kraj prelaznog roka i onda pare sprcati na neki panic buy.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X