Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Brate englez ko englez. Nemam ja o njima visoko misljenje, Lalana je jedini izuzetak. Videcemo dal je u top 5 posle ove sezone.
    A nebitna je ovde nacionalnost, nije rec o nekom izvikanom klincu iz Engleske tipa Sterling ili nekom vecitom talentu poput Volkota. Voker igra vec dugo na visokom nivou, u zrelim je godinama i ja njega jako cenim kao fudbalera, uvrstio bi ga mozda i u top 3 desna beka. Generalno je ta njegova pozicija vrlo deficitarna u danasnjem fudbalu i nema teorije da bi mogao da mi nabrojis pet boljih desnih bekova iako nemas neko visoko misljenje o Vokeru.

    Comment


    • Šta je Poketino osvojio za svojih 8 godina treniranja,može neko da me prosvetli ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Šta je Poketino osvojio za svojih 8 godina treniranja,može neko da me prosvetli ?
        Vinjak
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Vinjak
          Pa realno jedino to ako mu pošaljem može da mu bude trofej
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Regionalni turnir pod pokroviteljstvom velikodusnog Lorda Gangarica.

            Trofej:
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Šta je Poketino osvojio za svojih 8 godina treniranja,može neko da me prosvetli ?
                Njegov najveći trofej

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Poslednja godina ugovora, pritom ne moze da izbori 11 u c timu Nemacke. Solidan igrac i nista vise od toga, izgledao kao veliki potencijal ali limitiran. Ja bih ga prodao za te pare odmah.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Biće prodan isključivo ako ga Klopp pusti, a mislim da od toga nema ništa.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Hajde bre potpisuj taj ugovor, ne mogu i tebe gledati uz Rinkona i Leminu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Teske noge kod Realovih igraca bas mada svaka cast na ozbiljnosti Uniteda...

                          Isco pas ne moze da pogodi
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Cak ni Dele?

                            Lallana je Englez,ali ima i Spanca u njemu
                            Ubitacan je Dele, al nema pas i viziju kakvu jedna desetka treba da ima a nekako mi ne izgleda da ce previse napredovati u tom segmentu.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Ubitacan je Dele, al nema pas i viziju kakvu jedna desetka treba da ima a nekako mi ne izgleda da ce previse napredovati u tom segmentu.
                              Isto sam i ja pisao ove sezone,ali nisam mislio na to nego da ga ne cijenis...ja ga cijenim,ali ima bas vidljive mane
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Tako i meni izgleda, ja ga fakat vise gledam kao SS nego 10-ku. Ne znaci da nema link-up i da ne zna da odigra pas, ali definitivno ima vise predatorske i manje vizionarske krvi nego neki prototip desetke.

                                Comment

                                Working...
                                X