Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sta je sve taj izlupetao, pitanje je koliko je to tacno.
    Svakako ne bih voleo da Liverpul plati £60mil stopera.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • #92
      Ako bilo ko misli Pepu da parira iduce sezone, Arsenal mora da zavrsi posao oko Mbappea i Lamara, inace ne treba ni gledati iducu sezonu.

      Kakvu ce ekipu imat, ko ja na FM-u nakon 5 sezona.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #93
        Mozda se Van Gal vrati i preuzme Sautempton. Ponovice se Lester ako se to desi
        sigpic

        Comment


        • #94


          Chelsea are prepared to make Eden Hazard the highest-paid player in the Premier League to fend off Real Madrid, according to the Sunday Express.

          The paper claims the champions have opened talks with the Belgian playmaker and are ready to pay him £320,000 a week to see he stays put.

          Comment


          • #95
            Sledeca sezona je prekretnica za njih, ili ce da izdominiraju ili ce da puknu i Gvardiola odlazi.Tek im tada sledi pad.Idu na sve ili nista.

            Nadam se ovom drugom scenariju.

            Fascinatno kako na nekim pozicijama mase sa transferima i kako se prenatrpavaju na svim pozicijama.Bas su imali dosta promasaja i kratkorocnih investicija.

            Stoperi:Boateng, Savic, Nastasic, Mangala, Otamendi, Stouns i sada Virgil?

            Defanzivni vezni:Rodvel, Havi Garsija, Fernandinjo, Fernando i Fabinjo.Pre su isto imali gomilu kratkorocnih investicija.

            Ofanzivni vezni: de Brujne, Sterling, Nolito, Roberts, Sane i Bernardo Silva.

            Napadaci: Adebajor, Tevez, Dzeko, Baloteli, Aguero, Jovetic, Negredo, Boni i Hesus

            Ovo sa golmanima mi je tek debilizacija, dovedes jednog za 18 miliona, a godinu dana kasnije dovedes drugog za 40.

            Comment


            • #96
              Pep revolucionar.


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • #97
                Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Pep revolucionar.
                Pa zar nije, nadji mi drugog menadzera koji je napravio ovako nesto sa transferima u istoriji bilo kojeg sporta.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Dohvatio si se vinjaka vidim. Zato i ne čitaš izmedju redova


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Ricma View Post

                    Ovo sa golmanima mi je tek debilizacija, dovedes jednog za 18 miliona, a godinu dana kasnije dovedes drugog za 40.
                    Moze mu se.

                    Comment


                    • Ovo ne moze ni na FM, za dva stopera u godinu dana 110 miliona funti
                      sigpic

                      Comment


                      • Kada sutra iskoci na tw (Manchester City) da su Mbappea doveli za 150 miliona.

                        Spoiler
                        Aki na aparatima.

                        Comment


                        • Igra brojeva.

                          Arsenal are ready to make a real statement of intent and increase their offer for Kylian Mbappé to a world record £95m.
                          Manchester United are willing to spend £100m for the Monaco sensation Kylian Mbappé this summer.

                          Comment


                          • Ali Unitedu nije prekopotreban. Ako ga uzmu bice samo demonstracija sile.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ja koliko znam on je vec odbio United.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Koliko god da ne volim Vengera pijanog, ubedjen sam da bi se Mbape najbolje uklopio u sistem Arsenala i tu bi napredovao. Mada sve se crta da ce on u Real za koju godinu kao zamena za Ronalda.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X