Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ako tako gledas onda ih ni Arsenal nije kontaktirao, Arsen je cak u intervjuu to i rekao i da mastaju novinari puno. A Real je inace skupio pare za Mbapea prodavajuci rezerve.
        sigpic

        Comment


        • Ako Neymar ode u PSG. Ide Barcelona po Kyliana.

          Comment


          • Wenger bio kod njega kuci, a i odveo ga na rucak ove godine.

            Ono sto Wenger je uradio, jeste da je prvo pitao dopustenje od Monaka.

            I Wenger kad kaze nije poslao ponudu, pricamo o istom Wengeru koji je pitao ko je Santi Kazorla, 3 dana prije nego sto je potpisao za klub, ili neki novi Wenger?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Odakle onda sa sigurnoscu tvrdis da ga Zidan i Perez nisu vodili u Diznilend npr?

              Monako ovdje tuzi PSZ i Siti jer zna da su opasnost, Real igra drugacije i pametnije, kao i Barselona, Arsenal sigurno nece dovesti fudbalera za 150 miliona eura.
              sigpic

              Comment


              • Zato sto areal nije zainteresovan za Mbappea u ovom momentu.

                Novinari u Spaniji su se nalagali, da bi imali jos jednu dramu oko Reala, a Zidan nece da dovodi mega zvijezde i neke mega transfere. On je doveo sta mu treba i zato novinari moraju da izmisljaju price.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Totenhem se raspituje oko Mareza
                  sigpic

                  Comment


                  • Mogao bi City da najebe zbog ovoga sa Monakom.

                    Transfer ban im prijeti.

                    Jos su im odbili 45m funti za Mendya.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Perez je rekao da su sa Mbappeom u kontaktu vec par godina,ali je stvar da je on malo namazaniji i iskusniji igrac od pojedinih

                      Realova kasa je puna tako da mogu ga dovesti,a da li ce to ne znam niti mislim da bilo ko zna
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Mogao bi City da najebe zbog ovoga sa Monakom.

                        Transfer ban im prijeti.

                        Jos su im odbili 45m funti za Mendya.
                        Monaco na kraju samo Silvu od bitnih igraca prodade. Lemar, Fabinho i Mbappe ostaju izgleda.

                        Comment


                        • Ne znam da li je tacna ova prica,ali ima neke logike i pokazuje kako je zivot cudan

                          Sjecam se da je plakao Morata na proslavi titule i da su to svi tada ocijenili kao siguran odlazak.Eh,pise se da je Conte tada (maj mjesec) zakasnio sa javljanjem Morati jer je ovaj vec Joseu rekao DA.Morata je vec tada dao saglasnost Mourinhu da krene po njega.Conte je odustao i krenuo po Lukakua i skoro sve dogovorio.Desi se prevrat i Real sa Unitedom ne postize dogovor da bi potom United oteo Romelua.Morata na kraju zavrsava kod Contea ni kriv ni duzan

                          Novinar BBC-a(ne Balague da odmah ne shvatite pogresno) kaze da je kod Contea apsolutno oduvijek broj 1 bio Alvaro

                          Last edited by AK47; 20-07-17, 22:12.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Kako sam pročitao na nekom našem portalu,Pelegrino je izbacio VVD iz tima,i rekao mu da više ne može sa ekipom da trenira,nego sam.
                                A uz to je izjavio: Nadam se da će VVD shvatiti da ga klub sigurno neće prodati.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X