Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    25 komada u raspalom Evertonu. Ja stvarno ne znam ko ce njima da nadoknadi tih 20 komada sledece sezone.

    Runi ?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Vladane vidi Lukakuu list na poslednjoj slici
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • RMC

        Mbappé just rented a new house in Monaco to bring his family and wants to stay at ASM.
        sigpic

        Comment


        • Kako prenosi goal.com nakon propadanja transfera Loftusa Čika,okrenuli smo se dovođenju Nathaniea Chalobaha,za kog se takođe interesuje Votford.
          Last edited by DžonDon; 11-07-17, 16:11.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Last edited by DžonDon; 12-07-17, 10:16.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Nista novo.

                  Fresh reports suggest Chelsea are “serious” about their pursuit of Andrea Belotti, with the Blues planning a “huge” offer for the Torino striker.

                  The claims were made by Tuttomercatoweb, who cited a report in Wednesday’s edition of La Stampa and rumours in the English Press.

                  However, while the Blues are hoping to test Torino’s resolve, it remains to be seen whether they will match the Granata’s asking price of €100m (£88m).

                  Belotti is one of two reported striking targets for Chelsea, alongside Real Madrid’s Alvaro Morata.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaSaintampton View Post
                    Pih kakva bi ovo kradja bila, opak igrac!
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Mislim da bi Torino pustio Belotija za nekih 60-65 miliona.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Mislim da bi Torino pustio Belotija za nekih 60-65 miliona.
                        Cairo zna da ima zlatnu koku u svojim rukama i nema sanse za ovu cifru da ga pusti. Niakakvo iznenadjenje ne bi bilo da Chelsea plati klauzulu (100 miliona) jer njima gori pod nogama sto se tice napadaca.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Cairo zna da ima zlatnu koku u svojim rukama i nema sanse za ovu cifru da ga pusti. Niakakvo iznenadjenje ne bi bilo da Chelsea plati klauzulu (100 miliona) jer njima gori pod nogama sto se tice napadaca.
                          Cairo takodje zna da taj Beloti tera lopte godinu dana a ne pet godina, i vrlo lako moze da se desi da sledece leto pokusava iz petnih zila da iscupa 30 miliona za njega.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Stvar je jasna, isplatis klauzulu i tvoj je.

                            I Mbappe tjera loptu godinu dana pa iz Monaca odbijaju 120-130 miliona.

                            Comment


                            • Otvarajte temu Fantasy PL pocelo jeee

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Stvar je jasna, isplatis klauzulu i tvoj je.

                                I Mbappe tjera loptu godinu dana pa iz Monaca odbijaju 120-130 miliona.
                                Te pare im je jedino mogao ponuditi ludi Perez i niko vise.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X