Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priča se da smo poslali ponudu za Sandra Wagnera,ne pratim Nemce,pa ne znam kakav je,ali kažu da je dobar,ne bi' bilo loše da ga potpišemo.

    A kao zamena za VVD možda dođe Kevin Wimmer,piše se da želi da napusti pevce,a mi smo takođe zainteresovani za njega.
    Last edited by DžonDon; 10-07-17, 19:53.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Mozda ubace Sakhoa u ugovor, posto Palas ne zeli da plati £30m.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Platice ovo Siti

        sigpic

        Comment


        • I uzmemo Mbappea, ljepota.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #Sky


            Bakayoko will have a medical in the next few days and if all goes well he may travel with the rest of Chelsea squad to China and Singapore next Monday.

            Bakayoko’s scheduled medical has been delayed until this week because he had minor knee surgery at the end of last season. Negotiations are continuing about the value of the deal and the transfer fee is likely to be between £35m and £40m.

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Evo pitanje za razmisljanje svim pratiocima Serije A I ovima sto (ne)prizeljkuju pojacanja iz te lige...

                Da li je I po cemu Ivan Perisic bolji igrac od Josea Callejona?...sve uzimamo u obzir,igraju krilo obojica,golovi,asistencije,takticki,odbrambeno,isk ustvo,derbiji,itd
                Nisi nikog animirao, tj. provalio si da niko ne prati pedantno. Sad nas ljubazno počasti zapažanjima.

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Mozda ubace Sakhoa u ugovor, posto Palas ne zeli da plati £30m.
                  Pa bilo bi' dobro da i mi uzmemo nekoga od Liverpula,ne samo Liverpul od nas
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post

                    Tiemoue Bakayoko does not require a new operation and hopes to complete his Chelsea medical this week after a delay over a knee injury - Matt Law

                    Comment


                    • Comment


                      • Španci pišu da smo spremni da platimo 10mil. za Munira. Po meni i više nego odlično pojačanje za nas.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Zestoko pala kvota na Aleksisa u Junajtedu, koliko ono treba da se plati, 80 miliona funti? Sedmica ga ceka
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X