Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fabrizio Romano @FabrizioRomano 8m
    Lukaku to Man United, here we go ✔️ #ManUtd #MUFC #transfers

    Toliko o tome da ce ici u Chelsea, inace DiMarzio kaze da su bile nekoliko kontakte oko Morate.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Diego Costa je WC napadac, a takvih ionako ima malo na trzistu, ne mogu da verujem da ce da dopusti da ode tj da ga otera. Smiri malo ego, nisi ti Fergi, onaj je barem uvek imao zamenu u opticaju. Koga Conte da dovede

        Comment


        • Pa normalno, na prste jedne ruke mozes da izbrojis napadace Kostinog kalibra i ti ces da dozvolis da ti ode i kao zamjenu da dovodis Lukakua ili Moratu, wtf?
          sigpic

          Comment


          • Ja mogu da se kladim u zivot svoj, da ovaj Chelsea titule video ne bi da im nije bilo Diega Coste. On i kad ne daje golove, nerealno je dobar na lopti tj distribuciji, gradjenju napada, dobar za kontre, finisher, pokretljiv a jak ko bik... ovakav sklop igraca davno video nisam. Usudjujem se reci da je cak i bolji od Drogbe iz najboljih dana.

            Comment


            • Nije vala bolji od Drogbe ali je apsolutno glavni igrac Celsija, vuce ih svim silama i ima sve, nevjerovatno kompletan i svestran napadac. Stalno se krece izmedju linija, izvlaci, drzi loptu, dribla, proigrava, razigrava, fenomenalan napadac bas.
              sigpic

              Comment


              • Da je igračina jeste, da je govno jeste. Sad jbg neko može to da svari, neko ne može.


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Moze on da bude govno najvece na svijetu, ali je za svoju ekipu najbolji i preko njega nema. Sta ces vise od toga?
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je bolji, covek je masina. Da mu nije ciganisanja, cak bi bio vise i cenjen. Ali ovako sta god da uradi, mora on to da pobije svojim ponasanjem.

                    Comment


                    • Malo je bilo tako dobrih kao Drogba od kad ja pratim fudbal, bas malo
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma nidje veze. Ljudi zaboravljaju. Drogbu mozes sa Anrijem poredit, ne sa ovim kretenom. To sto je taj isti kreten trenutno jedan od najboljih aktivnih napadaca je vise stvar krize nego li njegovog kvaliteta ...
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ma stvar licnog ukusa I meni je Drogba vrh igrac, ali eto vise mi se svidja stil Diega Coste, koji je usput cigan i nikad nece biti priznat niti hvaljen kao Didier

                          A tek Henry, nemoj da pocinjemo o njemu. Steta sto je Arsenal potracio one sezone u LS kad su mogli daleko, 2001-2006. Samo jedno finale LS je bas malo, jos onako izgubljeno. Henry je najbolji napadac u PL istoriji, a bilo je mnogo dobrih napadaca.

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Ma nidje veze. Ljudi zaboravljaju. Drogbu mozes sa Anrijem poredit, ne sa ovim kretenom. To sto je taj isti kreten trenutno jedan od najboljih aktivnih napadaca je vise stvar krize nego li njegovog kvaliteta ...
                            Kao navijač Arsenala, da stavljaš Drogbu s Anrijem u istu rečenicu.. krajnje neukusno. Princoni, Gangara, Aki, Goran da potvrde.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X