Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beloti za sto miliona eura ili Lukaku za 90 miliona funti meni tu nema razmisljanja uopste. Cijena svoj trojici je manje-vise ista. I suluda. Samo sto je kod Belotija klauzula u pitanju, ko ne plati klauzulu ne dobija igraca. To mi je ok.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Beloti za sto miliona eura ili Lukaku za 90 miliona funti meni tu nema razmisljanja uopste.
      Slazem se.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Zamisli da ostaneš bez Koste, izvisiš za Lukakua i dovedeš Ljorentea. Kakav nightmare krv ti jebem.

          Ne bi volio uopšte da dođe Morata, ne cijenim ga nimalo. Bio bi problem kad bi Lukaku prešao u Junajted, pa bi jedino on ostao na tržištu. A realno Konte je zaslužio da mu se dovede neki WC igrač za narednu sezonu, pa bi morao nekako ovaj bord Čelsija da kompenzuje za Lukakua.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Chelsea offered £75m + Rooney? How did they pull that one off.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Beloti za sto miliona eura ili Lukaku za 90 miliona funti meni tu nema razmisljanja uopste. Cijena svoj trojici je manje-vise ista. I suluda. Samo sto je kod Belotija klauzula u pitanju, ko ne plati klauzulu ne dobija igraca. To mi je ok.
                Beloti svakako

                Ako dodje crnja. Meni bi ključ tada bio da ostane Zlatan dokle god. ..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ici po Obu ili Belotija i sve super.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ici po Obu ili Belotija i sve super.
                    Sta bih ti izabrao?

                    Siguran sam da znam tvoj odgovor.

                    Comment


                    • Belotija naravno, em top napadac koji sve ima, em Italijan, od toga tesko da moze bolja kombinacija

                      Ali Obamejang je najduze na najvecem nivou, masu golova daje, zastrasujuca brzina, dovoljno tehnicki potkovan da ne zavisi od drugih, sasvim dobar pregled igre da moze i da prograva, probija po strani i jeftiniji od svih mimo svake logike. Jedino je zajebano sto sanja Real.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zaludjen si Andreom ko Wengerica Mbapeom.

                        Ocekivan odgovor.

                        Comment


                        • Oba daje 7 brzinu lagano.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ja i dalje mislim da ide po Moratu, pogotovo sto se nikako ne spominje.

                              Comment


                              • Latest: Romelu Lukaku Old Trafford-bound as @ManUtd have outbid @ChelseaFC. Rooney to return to @Everton tomorrow
                                Jim White iz SkySport-s


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X